Desetiboj dvojic už podruhé za námi

Datum vydání: 17. 07. 2023 13:30:00 | Autor: admin | Kategorie: Atletika

Vytisknout

O víkendu 8. a 9. července proběhl v České Lípě na městském stadionu již druhý ročník desetiboje dvojic. Unikátní atletický závod vhodný pro všechny nadšené sportovce. V průběhu akce padlo opět několik velmi kvalitních individuálních výkonů, ale pro většinu to bylo především o společném překonávání výzev. Kompletní výsledky naleznete v sekci Desetiboj dvojic.

Ze strany pořadatelů panuje celková spokojenost s průběhem akce a spousta nové energie pro příští ročník, jehož termín se již pomalu rýsuje. A i přes skromnější startovní pole lze pozorovat posun kupředu oproti prvnímu ročníku. Do dalšího roku je opět v plánu cílit především na nadšené sportovce. Což se v nejbližší době měnit nebude, dle vyjádření hlavního pořadatele Milo Svitáka: „Rádi bychom Desetiboj dvojic měli jak pro zkušenější atlety, tak i nadšence, ale bohužel havarijní stav českolipského stadionu neumožňuje regulérní a dostatečně bezpečné závody pro špičkové atlety. Mimo špatný stav atletické dráhy, se ale v České Lípě setkáváme se skvělou podporou, jak už ze strany města, tak organizace Sport Česká Lípa, proto formát i místo zachováme.

Pro další ročník se aktuálně uvažuje o termínu v polovině července. Termín včas uveřejním na Facebooku CL Sport. V tuto chvíli se můžete pokochat kompletní fotogalerií z druhé ročníku na webu: fotky.clsport.cz


Komentáře

Reklama

MMA Novinky

Nejnovější novinky o bojovnících MMA.

Běžecká bunda

Lehké běžecké bundy Kilpi vás ochrání před nevlídným počasím.

Apple Watch

Hodinky Apple Watch ti pomůžou udělat každý den něco pro tvé zdraví.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!