Podpora sportu na Českolipsku

Tato sekce není určena k tomu abychom se chlubili naší prací, ale k nabídce pomoci pro Vás. Pokud pořádáte nějakou sportovní akci, určitě sháníte partnery a sponzory. Vzhledem k tomu, že náš spolek má za úkol podporovat sport a kulturu na Českolipsku, tak jsme připraveni pomoct.

V této nelehké době spousta z Vás musela své sportovní akce zrušit, nebo v lepším případě změnit jejich způsob konání. Například přespolní běhy se běhají virtuálně a pořádají se všemožné výzvy. Pomoc nenabízíme proto, že bychom neměli vlastní nápady, ale chceme pomoct pomoci udržet tradiční akce v povědomí sportovců. Jsme tým nadšenců, kteří trávili své volné víkendy na přespolních bězích, fotbalových zápasech a dalších různých akcích a právě teď, když společné sportování má stopku, jsme připraveni pomoct.

V tuto chvíli se naše pomoct bude odvíjet především vývojem webových aplikací, grafiky, reklamních kampaní až případně po tvorbu videí, fotografií či přímých přenosů. Udržte své sportovní akce v podvědomí a kontaktujte nás na e-mail: admin@clsport.cz

Komentáře

Reklama

MMA Novinky

Nejnovější novinky o bojovnících MMA.

Běžecká bunda

Lehké běžecké bundy Kilpi vás ochrání před nevlídným počasím.

Apple Watch

Hodinky Apple Watch ti pomůžou udělat každý den něco pro tvé zdraví.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!