Podpora sportu na Českolipsku

Tato sekce není určena k tomu abychom se chlubili naší prací, ale k nabídce pomoci pro Vás. Pokud pořádáte nějakou sportovní akci, určitě sháníte partnery a sponzory. Vzhledem k tomu, že náš spolek má za úkol podporovat sport a kulturu na Českolipsku, tak jsme připraveni pomoct.

V této nelehké době spousta z Vás musela své sportovní akce zrušit, nebo v lepším případě změnit jejich způsob konání. Například přespolní běhy se běhají virtuálně a pořádají se všemožné výzvy. Pomoc nenabízíme proto, že bychom neměli vlastní nápady, ale chceme pomoct pomoci udržet tradiční akce v povědomí sportovců. Jsme tým nadšenců, kteří trávili své volné víkendy na přespolních bězích, fotbalových zápasech a dalších různých akcích a právě teď, když společné sportování má stopku, jsme připraveni pomoct.

V tuto chvíli se naše pomoct bude odvíjet především vývojem webových aplikací, grafiky, reklamních kampaní až případně po tvorbu videí, fotografií či přímých přenosů. Udržte své sportovní akce v podvědomí a kontaktujte nás na e-mail: admin@clsport.cz

Reklama

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!