Démoni se opět nedočkali letošního vítězství. Už jim zbývají poslední dva pokusy

Datum vydání: 29. 03. 2021 12:39:00 | Autor: admin | Kategorie: Futsal

Vytisknout

Stejně jako v minulém utkání se Spartou, i včera se Démonům v Brně povedlo vstřelit čtyři góly, ale stejně jako minule neberou ani bod.... A přitom koho jiného už porazit (a získat tak první letošní vítězství) když né tým, který je třetí odzadu...

Žabinští Vlci Brno – FC Démoni Česká Lípa 7:4 (2:1)

Zatímco druhá půle byla na branky vcelku bohatá, v prvním poločase se podařilo prvoligovým futsalistům vstřelit jen tři góly. O první dva se postarali domácí, Démoni pak korigovali Fichtnerem. Ten samý hráč mohl dokonce vyrovnat, ale desetimetrový kop v polovině 18. minuty neproměnil.

Brňané si dvoubrankové vedení vzali zpět na svou stranu 28 vteřin po příchodu na palubovku, Démoni však dokázali brzy snížit, když Hrubý proměnil penaltu.

Rozhodující momenty zápasu přišly kolem třicáté minuty, kdy domácí třemi góly udělali podstatné kroky k vítězství.

Ke konci utkání se povedlo hostům dvěma góly aspoň trochu vylepšit dojem. Abrhám se trefil do prázdné brány a Hruby namířil míč pod víko. V obou případech asistoval Fichtner, který skoro pokaždé patří k nejlepším démonským hráčům zápasu.

Do konce sezony zbývá českolipským futsalistům odehrát dvě utkání. Tuto středu hrají znovu v Brně, tentokrát s Helasem a 2. dubna přivítají Spartu. 

Petr Zapletal (hráč Démoni Česká Lípa): „Přestože jsme do utkáni nevstoupili špatně, soupeř zaslouženě šel do vedení. V předchozích zápasech jsme se mohli vymlouvat na smůlu a litovat neproměněných šancí, dneska si to nemyslím. Bohužel se ukázalo, že v momentálni formě jsme na posledním místě tabulky zcela zaslouženě.“

Branky: 9. Havlín (Chroust), 14. Havlín (10 m kop), 21. Havlín, 29. Hansl (Mezník), 32. Starý (Chroust), 33. Hansl (Cenek), 39. Havlín – 15. Fichtner (Havrda), 24. Hrubý (pen.), 38. Abrhám (Fichtner), 40. Hrubý (Fichtner)

Karty:   12. Havlín (ZVB) – 10. Hrubý (CLI)

Žabinští Vlci Brno: Pšurný (Večeřa) – Chroust, Starý, Hansl, Mezník, Cenek, Havlín, Hromek, Chráscina

FC Démoni Česká Lípa: Kirov (Mareš) – Rott, Fichtner, Švec,, Havrda, Hrubý, Klimt, Zapletal, Abrhám, Bialek

Rozhodčí: Filipský, Markovský

Reklama

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!