CL Sport Futsal Cup – zkoušíme turnaj na trávě!

Datum vydání: 28. 05. 2020 09:38:00 | Autor: admin | Kategorie: Futsal

Vytisknout

V neděli 5. července se uskuteční historicky první CL Sport Futsal Cup na travnatém hřišti u Gymnázia v České Lípě. Travnatá plocha umožňuje vytvořit dvě futsalová hřiště, díky tomu je kapacita turnaje 24 týmů. Turnaj nabízí spoustu zábavy pro všechny. Hrát se nebude jen na hřišti, ale připravujeme i chillout zónu, kde si budou moci hráči zahrát Fifu 20, občerstvit se chlazenými nápoji a grilovaným jídlem.

Nejedná se o momentální nápad, ačkoliv aktuální situace nás popohnala k jeho realizaci. Již před 7 lety se uskutečnil první GymCL Floorcup. Malý florbalový turnaj před Vánoci na Gymnáziu. Po 5 letech jsme k Floorcupu přidali i Futsal Cup, u kterého jsme už vloni dokázali naplnit kapacitu turnaje. Venkovní turnaj byl naším snem už delší dobu, a to jak futsalový, tak i florbalový. Když se letos kvůli nouzovému stavu začaly rušit sportovní akce, posunulo nás to k uspořádání venkovní akce. A ve chvíli, kdy se začali opatření uvolňovat, začali jsme jednat.

Turnaj přináší spoustu novinek a vylepšení. Už vloni jsme v zimních turnajích představili náš nový online výsledkový systém. V systému mohou hráči a fanoušci sledovat aktuální výsledky i kompletní rozlosování zápasů. Stejně jako v zimě, i v tomto turnaji budou mít týmy složené alespoň z 80% studenty gymnázia startovné zdarma. Pro všechny ostatní týmy platí startovné 600 Kč za tým.

Registrace jsou již v plném proudu, ale neotálejte dlouho, spuštěné jsou do 28. 6. nebo do naplnění kapacity. Pro více novinek sledujte událost na Facebooku.

Komentáře

Reklama

Běžecká bunda

Lehké běžecké bundy Kilpi vás ochrání před nevlídným počasím.

Apple Watch 9

Hodinky Apple Watch ti pomůžou udělat každý den něco pro tvé zdraví.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!