Loading...
Tenisová rodina

Výzva všem rekreačním tenistům a tenistkám – přijďte si zahrát!

Všem neregistrovaným rekreačním tenistům a tenistkám v celém českolipském okrese posíláme velkou výzvu! Přijďte si zahrát naše tenisové soutěže a turnaje! Naše nově založené občanské sdružení Tenisová rodina, spolek Vám nabízí velmi kvalitní a přitom v přátelské atmosféře organizované tenisové soutěže. Přijďte si užít jak jednodenní turnaje, tak dlouhodobé soutěže. Zahrajte si skvělé jednodenní turnaje nebo dlouhodobé soutěže v areálech Česká Lípa (U Ploučnice), Staré Splavy, Nový Bor a Mimoň. Snímek10Ve všech našich soutěžích i turnajích se potkáte s velkým množstvím pohodových a sympatických lidí. Užijete si tak nejen tenisové mače, ale ve společnosti skvělých lidí získáte i mnoho pozitivní energie. Rádi uvítáme všechny jak stálé, tak zejména nové hráče a hráčky. Jsme připraveni pořádat soutěže i turnaje pro všechny rekreační tenisty a tenistky, kteří si budou chtít s námi zahrát. Přijďte si užít skvělé sobotní jednodenní turnaje v krásných areálech Staré Splavy, Nový Bor a Mimoň. Přijďte si zahrát a vyzkoušet své tenisové umění s novými soupeři a soupeřkami. Získejte nové zápasové zkušenosti a poznejte, či získejte si nové přátele a kamarády z celého okresu Česká Lípa. Jsme velká tenisová parta, tenisová rodina! Snímek11Přidejte se k nám a staňte se součástí naší velké tenisové party!
Termíny pro jednodenní turnaje – měsíc Červen 2016.
Areály Staré Splavy – termíny – soboty – 4.6.16 – dvouhra muži, 11.6.16 – čtyřhra muži, 18.6.16 – dvouhra muži a 25.6.16 – smíšená čtyřhra – mix.
Mimoň – sobota 25.6.2016 – čtyřhra muži spojená s opékáním selete!
Startovné na všechny jednodenní turnaje je 200,- Kč/1 osoba, občerstvení zajištěno.
Snímek8Přihlášky na všechny turnaje: Zdeněk Hykš – runningzdenda@tiscali.cz nebo 732 851 891

V areálech Česká Lípa (U Ploučnice), Mimoň, Nový Bor a Staré Splavy dále všem hráčům a hráčkám nabízíme nové dlouhodobé soutěže. Uzávěrka přihlášek je pátek 17.6.2016 – startovné na tyto soutěže je 250,- Kč/1 osoba.

Všechny informace, historii tenisové rodiny a celkovém organizačním pojetí všech našich soutěží a turnajů najdete na stránkách www.tenisovarodina.clsport.cz.

Zdeněk Hykš – předseda spolku Tenisová rodina.

 

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.