Kategorie: OBL, Září

Běh lipovou alejí – 23. ročník 25. září 2016

Kategorie: dívky předškoláci ročník 2011 a ml - 100m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Kapounová Eliška 2011 ZŠ a MŠ Zahrádky 20,5
2. Janelová Lenka 2011 KB Kamenický Šenov 21,1
3. Berzan Daniela 2012 Česká Lípa 22,2
4. Chvojková Anna 2011 ZŠ a MŠ Zahrádky 22,9
5. Ehrlichová Agáta 2012 Stružnice 23,5
6. Kšírová Žofie 2013 DK Zkumavka Praha 32,9
         
Kategorie: chlapci předškoláci ročník 2011 a ml - 100m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Choděra Tobiáš 2011 Jiskra Nový Bor 20,7
2. Řehák Jakub 2011 ZŠ a MŠ Zahrádky 21,6
3.-4. Hájek Vít 2011 Skalice u České Lípy 23,9
3.-4. Janele Adam 2012 KB Kamenický Šenov 23,9
5. Šujan Petr 2012 MŠ Jestřebí 25,9
6. Zahradník Jan 2011 ZŠ a MŠ Zahrádky 25,8
7. Nosál Lukáš 2012 Holany 27,1
8. Kizák Filip 2012 Česká Lípa 28,5
9. Parásek Vojtěch 2014 KB Manušice 55,8
10. Chotěnovský Ondřej 2015 Volfartice 1:20,3
         
Kategorie: elévové - dívky ročník 2009-2010 - 200m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Marková Anežka  2009 ZŠ Zákupy 43,3
2. Podrazilová Klaudie 2010 Česká Lípa 47,0
3. Šmatová Justýna 2009 ZŠ a MŠ Zahrádky 48,2
4. Brzobohatá Viktorie 2009 ZŠ a MŠ Zahrádky 49,4
5. Košťáková Tereza 2009 KB Trefa Mladá Boleslav 50,7
6.-7. Fleková Iveta 2009 ZŠ Jestřebí 52,4
6.-7. Kadeřábková Magdalena 2010 Praha 52,4
         
Kategorie: elévové - chlapci ročník 2009-2010 - 200m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Zajíček Ondřej 2009 Slovan Varnsdorf 41,4
2. Jalovecký Jáchym 2009 SKP Nymburk 44,1
3. Kříž Antonín 2009 AC Česká Lípa 44,8
4. Červenka Vojtěch 2009 ZŠ Jestřebí 45,2
5. Umeh Tomáš 2010 ZŠ Jestřebí 45,7
6. Petříček Jiří 2009 ZŠ Jestřebí 47,2
7. Novotný Josef 2009 ZŠ a MŠ Zahrádky 48,2
8. Zahradník Stanislav 2009 ZŠ a MŠ Zahrádky 49,5
9. Klimeš Petr 2010 ZŠ Holany 50,2
10. Nistor Dominik 2009 ZŠ Jestřebí 51,3
11. Ehrlich Jáchym 2009 Stružnice 51,8
12. Hřeben Martin 2010 Úštěk 52,5
         
Kategorie: elévové 2 - dívky ročník 2007-2008 - 200m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Podešvová Agáta 2008 ZŠ a MŠ Zahrádky 40,8
2. Kizák Sofie 2007 Česká Lípa 42,2
3. Kutilková Elena 2008 ZŠ Úštěk 42,6
4. Bartošová Sára 2008 ZŠ a MŠ Zahrádky 43,2
5. Pröllerová Tereza 2008 AC Česká Lípa 43,9
6. Šachová Tereza 2008 KB Manušice 46,1
7. Řeháková Natálie 2007 ZŠ a MŠ Zahrádky 52,2
         
Kategorie: elévové 2 - chlapci ročník 2007-2008 - 200m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Novák Vojtěch 2007 AC Česká Lípa 34,4
2. Samek Jonáš 2007 AC Česká Lípa 34,6
3. Parásek Matěj 2007 KB Manušice 36,4
4. Zikmund Adam 2007 ZŠ a MŠ Zahrádky 37,7
5. Hrabík David 2008 Jiskra Nový Bor 39,5
6. Piškula radim 2008 ZŠ Jestřebí 42,2
7. Verecký Jakub 2007 ZŠ a MŠ Zahrádky 43,5
8. Prkno Tomáš  2007 ZŠ Jestřebí 45,4
         
Kategorie: elévové 3 - dívky ročník 2005-2006 - 300m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Doležalová Karolína 2005 AK Mazurská 1:02,4
2. Plimlová Daniela 2005 AC Česká Lípa 1:03,2
3. Šulíková Kateřina 2005 ZŠ Úštěk 1:03,7
4. Stojová Šárka 2005 ZŠ Brniště 1:04,9
5. Junková Eliška 2005 ZŠ Úštěk 1:06,2
6. Verecká Charlota 2005 ZŠ Jestřebí 1:09,1
7. Šmatová Ema 2006 ZŠ a MŠ Zahrádky 1:09,6
8. Daňková Denisa 2005 Velký Valtinov 1:10,2
9. Mazurová Míša 2006 ZŠ Jestřebí 1:15,6
10. Červenková Veronika 2006 ZŠ Jestřebí 1:15,9
11. Žižková Anna 2006 ZŠ a MŠ Zahrádky 1:21,7
12. Pešková Tereza 2006 ZŠ Jestřebí 1:22,9
13. Šujanová Tonička 2006 ZŠ Jestřebí 1:23,5
14. Bočková Markéta 2006 DDM Nový Bor 1:29,1
15. Dlouhá Denisa 2006 ZŠ Jestřebí 1:29,4
16. Veverková Míša 2006 ZŠ Jestřebí 1:31,3
17 Turtáková Kristýna 2006 ZŠ Jestřebí 1:31,5
         
Kategorie: elévové 3 - chlapci ročník 2005-2006 - 300m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Podrazil Adam 2006 ZŠ Partyzánská 1:04,5
2. Novák Vojtěch 2007 AC Česká Lípa 1:05,5
3. Duben Matyáš 2005 ZŠ Jestřebí 1:07,7
4. Samek Jonáš 2007 AC Česká Lípa 1:09,1
5. Zikmund Filip 2005 ZŠ a MŠ Zahrádky 1:10,4
6. Dzurko Petr 2006 ZŠ Jestřebí 1:32,2
7. Jelínek Luboš 2006 ZŠ Jestřebí 1:32,5
         
Kategorie: mladší žákyně - ročník 2003-2004 - 500m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Patzeltová Viktorie 2003 Jiskra Nový Bor 1:34,2
2. Šulíková Kateřina 2005 ZŠ Úštěk 1:41,3
3. Piškulová Kateřina 2003 ZŠ Jestřebí 1:43,4
4. Pröllerová Veronika 2004 AC Česká Lípa 1:49,9
5. Přádová Barbora 2004 AC Česká Lípa 1:54,2
6. Šujanová Tereza 2003 ZŠ Jestřebí 1.56,3
         
Kategorie: mladší žáci - ročník 2003-2004 - 500m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Zajíček Jakub 2004 Slovan Varnsdorf 1:31,5
2. Pitoňák Jakub 2004 Jiskra Nový Bor 1:32,8
3. Vysušil Vítek 2003 ZŠ Jestřebí 1:40,8
4. Kaňkovský Patrik 2003 ZŠ Jestřebí 1:49,0
5. Fornalský Adam 2004 AC Česká Lípa 1:49,4
6. Veselý Vojta 2004 ZŠ Jestřebí 2:01,0
7. Kváč David 2004 ZŠ Jestřebí 2:01,9
8. Prkno Martin 2004 ZŠ Jestřebí 2:17,2
         
Kategorie: starší žákyně - ročník 2001-2002 - 1500m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Hrušková Sabina 2002 SKP Ústí nad labem 3:49,1
2. Šimková Tereza 2001 AC Česká Lípa 4:00,7
3. Vašáková Adéla 2005 KB Kamenický Šenov 4:08,8
4. Daňková Denisa 2005 Velký Valtinov 4:09,3
5. Kalmárová Kateřina 2002 ZŠ Jestřebí 4:50,0
         
Kategorie: starší žáci - ročník 2001-2002 - 1500m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Votýpka Michal 2003 BS Nový Bor 6:01,0
2. Kuneš Ondřej 2002 Jiskra Nový Bor 6:13,2
3. Janele Idmar 2007 KB Kamenický Šenov 6:37,3
4. Carda Petr 2002 ZŠ Jestřebí 8:21,5
5. Grundza Martin 2002 ZŠ Jestřebí 10:43,70
         
Kategorie: dorostenci - ročník 1999-2000 - 3000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Stoja David 2000 AC Česká Lípa 10:22,8
2. Zátka Josef 2001 KB Kamenický Šenov 10:29,2
3. Grusz Marek 2001 KB Trefa Mladá Boleslav 11:21,2
4. Holinec Jan 2000 Nový Bor 11:33,7
5. Zátka Jan 2004 KB Kamenický Šenov 12:23,8
         
Kategorie: juniorky - ročník 1997-1998 - 3000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Pröllerová Veronika 2004 AC Česká Lípa 15:30,3
         
Kategorie: junioři - ročník 1997-1998 - 3000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Radek Bekr 1997 CL Sport ČL 22:48
2. Češka Jakub 1998 PK Česká Lípa 24:37
         
Kategorie: ženy - ročník 1981-1996 - 6000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Krafková Ita 1981 TT Cyklorenova Cvikov 24:39
2. Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa 25:58
3. Týnková Michaela 1982 TJ Jiskra Nový Bor 26:26
4. Mánková Lucie 1983 Povrly 27:23
5. Ševelová Marie 1985 Česká Lípa 27:31
6. Minářová Lenka 1996 KB Kamenický Šenov 29:00
7. Ehrlichová Hana 1983 Stružnice 29:34
8. Francke Petra 1982 Mácháč 30:26
9. Nováková Jana 1983 Praha 31:52
10. Širlová Michaela 1995 Stružnice 41:34
         
Kategorie: ženy - ročník 1980 a starší - 6000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Václavíková Hana 1964 KV Klíč 27:12
2. Bouchnerová Alena 1974 AC Česká Lípa 29:56
3. Vlčková Dana 1976 Povrly 30:11
4. Půlkrabová Šárka 1972 KB Kamenický Šenov 30:31
5. Pröllerová Petra 1974 Česká Lípa 30:32
6. Stránská Petra 1965 Cvikov 33:06
7. Pěničková Hana 1956 Nový Bor 34:57
8. Levová Anna 1973 ZŠ a MŠ Zahrádky 39:37
9. Štraubová Barbora 1975 ZŠ a MŠ Zahrádky 40:08
         
Kategorie: muži - ročník 1977-1996 - 12000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Kolařík Tomáš 1978 TT Cyklorenova Cvikov 41:43
2. Francke Jan 1984 Mácháč 45:59
3. Souhrada Pavel 1982 KV Klíč 48:48
4. Krejný Kamil 1977 TT Cyklorenova Cvikov 50:11
5. Pavlík Petr 1984 Česká Lípa 51:30
6. Krejčí Milan 1977 Provodín 53:44
         
Kategorie: muži - ročník 1967-1976 - 12000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Zátka Jan 1975 KB Kamenický Šenov 48:06
2. Volejník Martin 1974 Dubá 51:34
3. Pröller Miroslav 1970 Česká Lípa 51:38
4. Hruška Miloš 1970 Větruše Ústí nad Labem 52:53
5. Zemančík Daniel 1970 TT Cyklorenova Cvikov 53:55
         
Kategorie: muži - ročník 1957-1966 - 12000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Team 42:41
2. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 47:16
3. Soukup Milan 1964 Milovice 48:18
4. Šrachta Vladimír  1960 Cvikov 50:00
5. Horáček Pavel  1964 Česká Lípa 52:39
         
Kategorie: muži - ročník 1947-1956 - 12000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Slaměný Oldřich 1952 AC Česká Lípa 50:24
2. Smutný Oldřich 1948 Coop Mnichovo Hradiště 1:01,3
3. Prokůpek Luděk 1955 AO TJ Doksy 1:03,4
4. Pěnička Karel 1951 Space Nový Bor 1:08,6
         
Kategorie: muži mílaři - ročník 1977-1996 - 6000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Skopový Štěpán 1986 Cvikov 19:42
2. Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa 21:40
3. Jalovecký Michal 1977 AO TJ Doksy 22:04
4. Marek Štěpán 1980 TJ Jiskra Nový Bor 24:35
         
Kategorie: muži mílaři - ročník 1976 a starší - 6000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Vlček Jiří 1973 Povrly 20:10
2. Walter Zdeněk 1972 Zahrádky 21:29
3. Chotěnovský Pavel 1976 Volfartice 22:54
4. Jíra Jaroslav 1971 Zákupy 23:46
5. Šmat David 1976 Zahrádky 25:00
6. Stránský Jiří 1963 Cvikov 27:56
7. Martin Tomáš 1975 Dejvice 29:34
8. Berounský Jan 1939 Liga 100 ČL 39:22
         
Kategorie: lidový běh - 3000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Zajíček Jakub 2004 Slovan Varnsdorf 12:01,6
2. Vašáková Adéla 2005 KB Kamenický Šenov 16:43,8
3. Janelová Lenka 1976 KB Kamenický Šenov 17:11,1
4.-5. Vašáková Lenka 1972 KB Kamenický Šenov 17:44,5
4.-5. Šachová Blanka 1979 KB Kamenický Šenov 17:44,5
         
Kategorie: vložený běh - 12000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Kubová Michaela 19763 Mladá Boleslav 59:11
2. Orlovská Miroslava 1985 Brodce 59:59
         
Startovalo 164 závodníků včetně lidového a vloženého běhu  
Zpracoval: Swahil
Dne: 27.9.2015

Zobrazit v PDF


Vydáno: 28.9.2016 23:09 | 
Přečteno: 812x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

Reklama

Pánské běžecké kalhoty

Tip na pohodlné běžecké kalhoty od značky Kilpi!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

DJ pro každou akci!

DJ a moderátor, vlastní technika včetně světel.


Chcete u nás publikovat svůj článek, fotografie, videa či svou sportovní akci? Neváhejte nás kontaktovat na admin@clsport.cz

 

 

Vyhledávač

 

Facebook

 

 

Panel uživatele

Kategorie: OBL, Září

Běh lipovou alejí – 23. ročník 25. září 2016

Kategorie: dívky předškoláci ročník 2011 a ml - 100m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Kapounová Eliška 2011 ZŠ a MŠ Zahrádky 20,5
2. Janelová Lenka 2011 KB Kamenický Šenov 21,1
3. Berzan Daniela 2012 Česká Lípa 22,2
4. Chvojková Anna 2011 ZŠ a MŠ Zahrádky 22,9
5. Ehrlichová Agáta 2012 Stružnice 23,5
6. Kšírová Žofie 2013 DK Zkumavka Praha 32,9
         
Kategorie: chlapci předškoláci ročník 2011 a ml - 100m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Choděra Tobiáš 2011 Jiskra Nový Bor 20,7
2. Řehák Jakub 2011 ZŠ a MŠ Zahrádky 21,6
3.-4. Hájek Vít 2011 Skalice u České Lípy 23,9
3.-4. Janele Adam 2012 KB Kamenický Šenov 23,9
5. Šujan Petr 2012 MŠ Jestřebí 25,9
6. Zahradník Jan 2011 ZŠ a MŠ Zahrádky 25,8
7. Nosál Lukáš 2012 Holany 27,1
8. Kizák Filip 2012 Česká Lípa 28,5
9. Parásek Vojtěch 2014 KB Manušice 55,8
10. Chotěnovský Ondřej 2015 Volfartice 1:20,3
         
Kategorie: elévové - dívky ročník 2009-2010 - 200m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Marková Anežka  2009 ZŠ Zákupy 43,3
2. Podrazilová Klaudie 2010 Česká Lípa 47,0
3. Šmatová Justýna 2009 ZŠ a MŠ Zahrádky 48,2
4. Brzobohatá Viktorie 2009 ZŠ a MŠ Zahrádky 49,4
5. Košťáková Tereza 2009 KB Trefa Mladá Boleslav 50,7
6.-7. Fleková Iveta 2009 ZŠ Jestřebí 52,4
6.-7. Kadeřábková Magdalena 2010 Praha 52,4
         
Kategorie: elévové - chlapci ročník 2009-2010 - 200m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Zajíček Ondřej 2009 Slovan Varnsdorf 41,4
2. Jalovecký Jáchym 2009 SKP Nymburk 44,1
3. Kříž Antonín 2009 AC Česká Lípa 44,8
4. Červenka Vojtěch 2009 ZŠ Jestřebí 45,2
5. Umeh Tomáš 2010 ZŠ Jestřebí 45,7
6. Petříček Jiří 2009 ZŠ Jestřebí 47,2
7. Novotný Josef 2009 ZŠ a MŠ Zahrádky 48,2
8. Zahradník Stanislav 2009 ZŠ a MŠ Zahrádky 49,5
9. Klimeš Petr 2010 ZŠ Holany 50,2
10. Nistor Dominik 2009 ZŠ Jestřebí 51,3
11. Ehrlich Jáchym 2009 Stružnice 51,8
12. Hřeben Martin 2010 Úštěk 52,5
         
Kategorie: elévové 2 - dívky ročník 2007-2008 - 200m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Podešvová Agáta 2008 ZŠ a MŠ Zahrádky 40,8
2. Kizák Sofie 2007 Česká Lípa 42,2
3. Kutilková Elena 2008 ZŠ Úštěk 42,6
4. Bartošová Sára 2008 ZŠ a MŠ Zahrádky 43,2
5. Pröllerová Tereza 2008 AC Česká Lípa 43,9
6. Šachová Tereza 2008 KB Manušice 46,1
7. Řeháková Natálie 2007 ZŠ a MŠ Zahrádky 52,2
         
Kategorie: elévové 2 - chlapci ročník 2007-2008 - 200m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Novák Vojtěch 2007 AC Česká Lípa 34,4
2. Samek Jonáš 2007 AC Česká Lípa 34,6
3. Parásek Matěj 2007 KB Manušice 36,4
4. Zikmund Adam 2007 ZŠ a MŠ Zahrádky 37,7
5. Hrabík David 2008 Jiskra Nový Bor 39,5
6. Piškula radim 2008 ZŠ Jestřebí 42,2
7. Verecký Jakub 2007 ZŠ a MŠ Zahrádky 43,5
8. Prkno Tomáš  2007 ZŠ Jestřebí 45,4
         
Kategorie: elévové 3 - dívky ročník 2005-2006 - 300m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Doležalová Karolína 2005 AK Mazurská 1:02,4
2. Plimlová Daniela 2005 AC Česká Lípa 1:03,2
3. Šulíková Kateřina 2005 ZŠ Úštěk 1:03,7
4. Stojová Šárka 2005 ZŠ Brniště 1:04,9
5. Junková Eliška 2005 ZŠ Úštěk 1:06,2
6. Verecká Charlota 2005 ZŠ Jestřebí 1:09,1
7. Šmatová Ema 2006 ZŠ a MŠ Zahrádky 1:09,6
8. Daňková Denisa 2005 Velký Valtinov 1:10,2
9. Mazurová Míša 2006 ZŠ Jestřebí 1:15,6
10. Červenková Veronika 2006 ZŠ Jestřebí 1:15,9
11. Žižková Anna 2006 ZŠ a MŠ Zahrádky 1:21,7
12. Pešková Tereza 2006 ZŠ Jestřebí 1:22,9
13. Šujanová Tonička 2006 ZŠ Jestřebí 1:23,5
14. Bočková Markéta 2006 DDM Nový Bor 1:29,1
15. Dlouhá Denisa 2006 ZŠ Jestřebí 1:29,4
16. Veverková Míša 2006 ZŠ Jestřebí 1:31,3
17 Turtáková Kristýna 2006 ZŠ Jestřebí 1:31,5
         
Kategorie: elévové 3 - chlapci ročník 2005-2006 - 300m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Podrazil Adam 2006 ZŠ Partyzánská 1:04,5
2. Novák Vojtěch 2007 AC Česká Lípa 1:05,5
3. Duben Matyáš 2005 ZŠ Jestřebí 1:07,7
4. Samek Jonáš 2007 AC Česká Lípa 1:09,1
5. Zikmund Filip 2005 ZŠ a MŠ Zahrádky 1:10,4
6. Dzurko Petr 2006 ZŠ Jestřebí 1:32,2
7. Jelínek Luboš 2006 ZŠ Jestřebí 1:32,5
         
Kategorie: mladší žákyně - ročník 2003-2004 - 500m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Patzeltová Viktorie 2003 Jiskra Nový Bor 1:34,2
2. Šulíková Kateřina 2005 ZŠ Úštěk 1:41,3
3. Piškulová Kateřina 2003 ZŠ Jestřebí 1:43,4
4. Pröllerová Veronika 2004 AC Česká Lípa 1:49,9
5. Přádová Barbora 2004 AC Česká Lípa 1:54,2
6. Šujanová Tereza 2003 ZŠ Jestřebí 1.56,3
         
Kategorie: mladší žáci - ročník 2003-2004 - 500m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Zajíček Jakub 2004 Slovan Varnsdorf 1:31,5
2. Pitoňák Jakub 2004 Jiskra Nový Bor 1:32,8
3. Vysušil Vítek 2003 ZŠ Jestřebí 1:40,8
4. Kaňkovský Patrik 2003 ZŠ Jestřebí 1:49,0
5. Fornalský Adam 2004 AC Česká Lípa 1:49,4
6. Veselý Vojta 2004 ZŠ Jestřebí 2:01,0
7. Kváč David 2004 ZŠ Jestřebí 2:01,9
8. Prkno Martin 2004 ZŠ Jestřebí 2:17,2
         
Kategorie: starší žákyně - ročník 2001-2002 - 1500m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Hrušková Sabina 2002 SKP Ústí nad labem 3:49,1
2. Šimková Tereza 2001 AC Česká Lípa 4:00,7
3. Vašáková Adéla 2005 KB Kamenický Šenov 4:08,8
4. Daňková Denisa 2005 Velký Valtinov 4:09,3
5. Kalmárová Kateřina 2002 ZŠ Jestřebí 4:50,0
         
Kategorie: starší žáci - ročník 2001-2002 - 1500m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Votýpka Michal 2003 BS Nový Bor 6:01,0
2. Kuneš Ondřej 2002 Jiskra Nový Bor 6:13,2
3. Janele Idmar 2007 KB Kamenický Šenov 6:37,3
4. Carda Petr 2002 ZŠ Jestřebí 8:21,5
5. Grundza Martin 2002 ZŠ Jestřebí 10:43,70
         
Kategorie: dorostenci - ročník 1999-2000 - 3000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Stoja David 2000 AC Česká Lípa 10:22,8
2. Zátka Josef 2001 KB Kamenický Šenov 10:29,2
3. Grusz Marek 2001 KB Trefa Mladá Boleslav 11:21,2
4. Holinec Jan 2000 Nový Bor 11:33,7
5. Zátka Jan 2004 KB Kamenický Šenov 12:23,8
         
Kategorie: juniorky - ročník 1997-1998 - 3000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Pröllerová Veronika 2004 AC Česká Lípa 15:30,3
         
Kategorie: junioři - ročník 1997-1998 - 3000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Radek Bekr 1997 CL Sport ČL 22:48
2. Češka Jakub 1998 PK Česká Lípa 24:37
         
Kategorie: ženy - ročník 1981-1996 - 6000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Krafková Ita 1981 TT Cyklorenova Cvikov 24:39
2. Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa 25:58
3. Týnková Michaela 1982 TJ Jiskra Nový Bor 26:26
4. Mánková Lucie 1983 Povrly 27:23
5. Ševelová Marie 1985 Česká Lípa 27:31
6. Minářová Lenka 1996 KB Kamenický Šenov 29:00
7. Ehrlichová Hana 1983 Stružnice 29:34
8. Francke Petra 1982 Mácháč 30:26
9. Nováková Jana 1983 Praha 31:52
10. Širlová Michaela 1995 Stružnice 41:34
         
Kategorie: ženy - ročník 1980 a starší - 6000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Václavíková Hana 1964 KV Klíč 27:12
2. Bouchnerová Alena 1974 AC Česká Lípa 29:56
3. Vlčková Dana 1976 Povrly 30:11
4. Půlkrabová Šárka 1972 KB Kamenický Šenov 30:31
5. Pröllerová Petra 1974 Česká Lípa 30:32
6. Stránská Petra 1965 Cvikov 33:06
7. Pěničková Hana 1956 Nový Bor 34:57
8. Levová Anna 1973 ZŠ a MŠ Zahrádky 39:37
9. Štraubová Barbora 1975 ZŠ a MŠ Zahrádky 40:08
         
Kategorie: muži - ročník 1977-1996 - 12000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Kolařík Tomáš 1978 TT Cyklorenova Cvikov 41:43
2. Francke Jan 1984 Mácháč 45:59
3. Souhrada Pavel 1982 KV Klíč 48:48
4. Krejný Kamil 1977 TT Cyklorenova Cvikov 50:11
5. Pavlík Petr 1984 Česká Lípa 51:30
6. Krejčí Milan 1977 Provodín 53:44
         
Kategorie: muži - ročník 1967-1976 - 12000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Zátka Jan 1975 KB Kamenický Šenov 48:06
2. Volejník Martin 1974 Dubá 51:34
3. Pröller Miroslav 1970 Česká Lípa 51:38
4. Hruška Miloš 1970 Větruše Ústí nad Labem 52:53
5. Zemančík Daniel 1970 TT Cyklorenova Cvikov 53:55
         
Kategorie: muži - ročník 1957-1966 - 12000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Team 42:41
2. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 47:16
3. Soukup Milan 1964 Milovice 48:18
4. Šrachta Vladimír  1960 Cvikov 50:00
5. Horáček Pavel  1964 Česká Lípa 52:39
         
Kategorie: muži - ročník 1947-1956 - 12000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Slaměný Oldřich 1952 AC Česká Lípa 50:24
2. Smutný Oldřich 1948 Coop Mnichovo Hradiště 1:01,3
3. Prokůpek Luděk 1955 AO TJ Doksy 1:03,4
4. Pěnička Karel 1951 Space Nový Bor 1:08,6
         
Kategorie: muži mílaři - ročník 1977-1996 - 6000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Skopový Štěpán 1986 Cvikov 19:42
2. Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa 21:40
3. Jalovecký Michal 1977 AO TJ Doksy 22:04
4. Marek Štěpán 1980 TJ Jiskra Nový Bor 24:35
         
Kategorie: muži mílaři - ročník 1976 a starší - 6000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Vlček Jiří 1973 Povrly 20:10
2. Walter Zdeněk 1972 Zahrádky 21:29
3. Chotěnovský Pavel 1976 Volfartice 22:54
4. Jíra Jaroslav 1971 Zákupy 23:46
5. Šmat David 1976 Zahrádky 25:00
6. Stránský Jiří 1963 Cvikov 27:56
7. Martin Tomáš 1975 Dejvice 29:34
8. Berounský Jan 1939 Liga 100 ČL 39:22
         
Kategorie: lidový běh - 3000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Zajíček Jakub 2004 Slovan Varnsdorf 12:01,6
2. Vašáková Adéla 2005 KB Kamenický Šenov 16:43,8
3. Janelová Lenka 1976 KB Kamenický Šenov 17:11,1
4.-5. Vašáková Lenka 1972 KB Kamenický Šenov 17:44,5
4.-5. Šachová Blanka 1979 KB Kamenický Šenov 17:44,5
         
Kategorie: vložený běh - 12000m
pořadí Jméno ročník oddíl čas
1. Kubová Michaela 19763 Mladá Boleslav 59:11
2. Orlovská Miroslava 1985 Brodce 59:59
         
Startovalo 164 závodníků včetně lidového a vloženého běhu  
Zpracoval: Swahil
Dne: 27.9.2015

Zobrazit v PDF


Vydáno: 28.9.2016 23:09 | 
Přečteno: 812x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

CL Sport z. s. | IČ: 08911860 | Číslo účtu: 2801766347 / 2010

 •  SunLight CMS