Kategorie: OBL, Září

Běh Cvikovem - 62. ročník

Kategorie: 01 - chlapci   2009-2010     300m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  103  Ulrich Václav         2009 TJ Jiskra N.Bor          0:00.59,27
  2  107  Kříž Antonín          2009 HC Č.Lípa                0:01.02,56
  3  110  Hanuš Stanislav       2009 ZŠ Cvikov                0:01.03,31
  4  105  Lamata Dan            2009 DDM Cvikováček Cvikov    0:01.05,45
  5  104  Horník Jan            2010 Nový Bor                 0:01.06,51
  6  106  Marcinik Jan          2009 ZŠ Cvikov                0:01.08,48
  7  101  Votýpka Štěpán        2009 ZŠ Skalice               0:01.10,39
  8  117  Herudek Čeněk         2009 ZŠ Cvikov                0:01.11,50
  9  102  Trnka Pavel           2009 ZŠ Cvikov                0:01.12,20
 10  112  Marek Jan             2010 ZŠ Cvikov                0:01.14,28
 11  109  Bobelák Tobiáš        2010 Atletika Cvikov          0:01.15,95
 12  116  Kazda Karel           2010 Jiráskova Cvikov         0:01.16,92
 13  113  Špaček Adam           2010 ZŠ Cvikov                0:01.17,32
 14  602  Lajktep Kristian      2010 Liberec                  0:01.17,91
 15  111  Černohub Vít          2010 ZŠ Cvikov                0:01.18,22
 16  100  Materna Jakub         2010 Roudnice n.L.            0:01.21,18
 17  108  Balak Teodor          2010 Atletika N.Bor           0:01.24,46
 18  114  Bazínek Jakub         2010 Léčebna Cvikov           0:01.26,76
 19  115  Večeř Sebastián       2010 Léčebna Cvikov           0:01.26,94
                                                                        

Kategorie: 02 - dívky     2009-2010     300m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  136  Tímová Laura Anna     2009 Atletika Cvikov          0:00.59,84
  2  129  Ouzká Eliška          2010 DDM Cvikováček Cvikov    0:01.05,35
  3  128  Šulcová Vanesa        2009 ZŠ Cvikov                0:01.07,55
  4  133  NOváková Viktorie     2009 DDM Smetanka N.Bor       0:01.11,19
  5  126  Kučerová Anna         2009 ZŠ Mikulova Praha        0:01.11,55
  6  127  Zemková Karolína      2009 DDM Cvikováček Cvikov    0:01.12,55
  7  603  Térová Eliška         2009 ZŠ Cvikov                0:01.16,98
  8  138  Gazdová Tereza        2009 ZŠ Cvikov                0:01.17,38
  9  600  Smitková Anna         2010 ZŠ Cvikov                0:01.18,14
 10  139  Zenko Rozárka         2010 Atletika Cvikov          0:01.18,46
 11  130  Kocelská Eliška       2010 ZŠ Cvikov                0:01.24,05
 12  132  Bobáková Nela         2009 ZŠ  N.Bor                0:01.29,77
 13  131  Mládková Kačka        2010 Atletika Cvikov          0:01.30,22
 14  135  Pouderová Jana        2009 ZŠ Cvikov                0:01.30,66
 15  137  Manenthová Anna       2010 Léčebna Cvikov           0:01.31,24
 16  604  Tanečková Denisa      2010 ZŠ Cvikov                0:01.32,30
                                                                        

Kategorie: 03 - chlapci   2007-2008     500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  158  NOvák Vojtěch         2007 AC Č.Lípa                0:01.50,50
  2  152  Parásek Matěj         2007 KB Kam.Šenov             0:01.56,24
  3  151  Janele Edmar          2007 KB Kam.Šenov             0:02.00,15
  4  156  Prášek JIří           2008 Atletika Cvikov          0:02.02,41
  5  153  Vávra Tomáš           2007 ZŠ Cvikov                0:02.02,96
  6  157  Zagalský Miroslav     2007 ZŠ Cvikov                0:02.03,48
  7  161  Bobelák Matyáš        2007 ZŠ Cvikov                0:02.04,15
  8  605  Černý Patrik          2008 ZŠ Cvikov                0:02.16,62
  9  155  Hartman Filip         2007 ZŠ Cvikov                0:02.28,74
 10  160  Hokr Matěj            2008 Atletika Cvikov          0:02.31,87
 11  154  Vorlíček Filip        2007 ZŠ Č-Lípa                0:02.33,30
 12  159  Máslík Michal         2007 ZŠ Cvikov                0:02.37,66
 13  609  Vrána Miroslav        2008 ZŠ Cvikov                0:02.52,52
                                                                        
 
                                                            strana:  2
          B Ě H   C V I K O V E M  -  62.ročník - 11.září 2016               

Kategorie: 04 - dívky     2007-2008     500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  180  Půčková Anna          2007 Jiskra N.Bor             0:02.00,20
  2  186  Plchová Anna          2007 Atletika N.Bor           0:02.00,39
  3  181  Půčková Pavla         2007 Jiskra N.Bor             0:02.00,96
  4  179  Klimentová Anna       2007 Jiskra N.Bor             0:02.01,78
  5  184  Zemková Tereza        2007 Atletika Cvikov          0:02.02,62
  6  187  Nováková Jarmila      2007 DDM Smetanka N.Bor       0:02.09,11
  7  183  Kocmanová Adéla       2007 Atletika Cvikov          0:02.11,17
  8  185  Lamatová Adriana      2007 OK N. Bor                0:02.14,62
  9  176  Bažantová Magdaléna   2008 KB Kam.Šenov             0:02.17,82
 10  177  Šachová Tereza        2008 KB Kam.Šenov             0:02.18,22
 11  608  Tothová Eliška        2008 ZŠ Cvikov                0:02.23,81
 12  182  Tůmová Bára           2008 Atletika Cvikov          0:02.24,16
 13  190  Svobodová Anna        2008 ZŠ Cvikov                0:02.25,94
 14  189  Prollerová Tereza     2008 AC Č.Lípa                0:02.27,09
 15  188  Křížová Adéla         2008 ZŠ Cvikov                0:02.45,42
 16  178  Kovalevová Apolena    2008 ZŠ Cvikov                0:02.53,18
 17  601  KLuchová Alžběta      2008 Skalice                  0:03.08,36
                                                                        

Kategorie: 05 - chlapci   2005-2006     500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  606  Fridrich Armin Jakub  2005 Tatran Jablonné v Podj.  0:01.46,51
  2  610  Chalupa Jan           2005 Cvikov                   0:01.54,59
  3  204  Kroutil Jiří          2005 ZŠ Cvikov                0:01.56,93
  4  202  Hanuš MIchal          2005 ZŠ Cvikov                0:01.57,04
  5  201  KOřínek Jan           2006 ZŠ Svor                  0:02.04,79
  6  206  Košťál Vojtěch        2006 AC Č.Lípa                0:02.17,20
  7  611  Honzejk Petr          2005 Cvikov                   0:02.17,66
  8  207  Hrůza Jan             2005 ZŠ Cvikov                0:02.18,08
  9  203  Musil Jakub           2006 ZŠ Cvikov                0:02.21,66
 10  205  Čížek Tomáš           2005 ZŠ Cvikov                0:02.22,11
                                                                        

Kategorie: 06 - dívky     2005-2006     500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  612  Stojová Šárka         2005 Brniště                  0:01.52,38
  2  227  Daňková Denisa        2005 Velký Valtinov           0:01.53,56
  3  225  Melicherčíková Sára   2006 Atletika Cvikov          0:01.59,23
  4  221  Vašáková Adéla        2005 KB Kam.Šenov             0:02.04,08
  5  226  Rajmanová Nikola      2006 ZŠ CVikov                0:02.06,79
  6  228  Jirgesová Leontýna    2006 ZŠ Liberec               0:02.10,55
  7  607  Lajtkepová Berenika   2006 ZŠ Lib erec              0:02.14,70
  8  223  Bočková Veronika      2006 Jiskra N.Bor             0:02.29,01
  9  222  Libichová Kristýna    2005 ZŠ Cvikov                0:02.34,10
 10  224  Vanclová Amálie       2006 ZŠ Cvikov                0:03.00,60
                                                                        

Kategorie: 07 - ml.žáci   2003-2004     500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  247  KOpřiva Jan           2003 Jiskra N.Bor             0:01.30,47
  2  243  Kučera Petr           2003 Atletika Cvikov          0:01.32,35
  3  242  Dlouhý Jiří           2003 AC Č.Lípa                0:01.36,65
  4  244  Tíma Michal           2004 Atletika Cvikov          0:01.40,49
  5  245  Zajíček Jakub         2004 Slovan Varnsdorf         0:01.44,23
  6  246  Eiselt Daniel         2004 ZŠ  Cvikov               0:01.51,03
  7  241  Parásek Jan           2003 KB Kam.Šenov             0:01.51,20
                                                                        
 
                                                            strana:  3
          B Ě H   C V I K O V E M  -  62.ročník - 11.září 2016               

Kategorie: 08 - ml.žákyně 2003-2004     500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  264  Košťálová Bára        2003 AC Č.Lípa                0:01.54,59
  2  265  Svobodová Eliška      2004 Atletika Cvikov          0:01.57,89
  3  262  Petrová Kateřina      2004 Atletika Cvikov          0:02.00,56
  4  263  Prollerová Veronika   2004 AC Č.Lípa                0:02.03,00
                                                                        

Kategorie: 09 - st.žáci   2001-2002     700m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  282  Votýpka Michal        2003 BS N.Bor                 0:02.28,22
  2  284  Havíř František       2002 TT Cyklorenova Cvikov    0:02.48,07
  3  281  BObák Martin          2002 TJ Jiskra N.Bor          0:02.56,03
  4  283  Vrána Petr            2001 ZŠ Cvikov                0:03.02,51
                                                                        

Kategorie: 10 - st.žákyně 2001-2002     700m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  297  Fridrichová Monika    2001 ZŠ Jablonné v Podj.      0:02.43,16
  2  296  Walterová Veronika    2002 ZŠ U lesa N.Bor          0:03.05,79
                                                                        

Kategorie: 11 - chlapci   2011 a mladší 100m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  24   Nekula Marek          2011 Praha                    0:00.21,96
  2  8    Janele Adam           2012 KB Kam.Šenov             0:00.22,47
  3  6    Kříž Antonín          2011 MŠJiráskova              0:00.23,49
  4  12   Hájek Vít             2011 Skalice u Č.L.           0:00.24,90
  5  1    KOcman Lukáš          2011 MŠ Jiráskova             0:00.25,94
  6  4    Hartman Jan           2012 MŠJiráskova              0:00.26,24
  7  20   Ceban Pavel           2011 MŠ Jiráskova             0:00.26,76
  8  18   Pala Josef            2012 MŠ U Koníčka             0:00.27,09
  9  13   Svoboda Václav        2012 MŠ Jiráskova             0:00.28,45
 10  14   Kolařík Jakub         2011 MŠ Jiráskova             0:00.29,07
 11  3    Šulc Ondřej           2012 MŠ JIráskova             0:00.31,60
 12  16   Petr Jiří             2012 MŠ Svor                  0:00.34,61
 13  15   Zachar Daniel         2014 MŠ Jiráskova             0:00.55,40
 14  2    Parásek Vojtěch       2014 Kytlice                  0:01.09,58
 15  17   Jílek Václav          2014 Polička                  0:01.13,02
 16  25   Štys Jiří             2014 ZS Hvozd Cvikov          0:01.13,68
 17  19   Pala Vít              2014 Obč.u Lenky              0:01.21,86
 18  10   Švenda František      2013 Léčebna Cvikov           0:01.24,04
 19  21   Masare Jan            2014 Cvikov                   0:01.26,30
 20  7    VojTěch MIchal        2015 Cvikov                   0:02.28,20
 21  5    Prášek Jáchym         2014 MŠJiráskova              0:02.29,74
 22  9    Večeř Jáchym          2013 Léčebna Cvikov           0:02.30,99
 23  23   HOnzátko Antonín      2014 Cvikov                   0:02.32,02
 24  22   Honzátko Václav       2012 MŠ Jiráskova            99:00.00,00
 25  11   Maneth Antonín        2012 Léčebna Cvikov          99:00.00,00
                                                                        

Kategorie: 12 - dívky     2011 a mladší 100m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  5    Janelová Lenka        2011 KB Kam:šenov             0:00.22,67
  2  2    Walterová Aneta       2011 Drnovec                  0:00.23,63
  3  6    Melicherčíková Elen   2011 Atletika Cvikov          0:00.23,90
  4  10   Jandová Stella        2011 MŠ Jiráskova             0:00.24,48
  5  1    Dičková Natálie       2011 MŠ Svor                  0:00.25,07
  6  3    Podoláková Tereza     2011 MŠ Jiráskova Cvikov      0:00.25,44
  7  17   Poláková Eliška       2011 MŠ Jiráskova             0:00.27,29
  8  15   Neckařová Lucie       2012 MŠ Jiráskova             0:00.27,82
 
                                                            strana:  4
          B Ě H   C V I K O V E M  -  62.ročník - 11.září 2016               
  9  16   Průšová Anežka        2011 MŠ Jiráskova             0:00.29,85
 10  8    Zenko Doriana         2013 MŠ JIráskova             0:00.37,44
 11  7    Buriánová Nela        2013 MŠ U koníčka Cvikov      0:00.40,48
 12  9    Černá Veronika        2014 Cvikov                   0:00.47,77
 13  13   Langrová Amálie       2013 MŠ U koníčka             0:00.57,27
 14  18   Majorová Veronika     2013 Rousínov                 0:01.11,36
 15  11   Frelichová Barbora    2015 Bakov n. Jiz.            0:01.22,89
 16  4    Oberreiterová Anna    2014 Cvikov                   0:01.33,32
                                                                        

Kategorie: 13 - dorostenci 1999-2000    900m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  310  Stoja David           2000 AC Č.Lípa                0:02.31,76
  2  308  Srbecký Filip         1999 CK Šluknovsko            0:02.31,98
  3  306  Rataj Jakub           1999 Loko Č.Lípa              0:02.38,62
  4  312  Fojtu Radim           2000 AC Č.Lípa                0:02.44,36
  5  313  Holinec Jan           2000 Nový Bor                 0:02.55,83
  6  309  Menc Miroslav         1999 CK Šluknovsko            0:03.08,10
  7  307  Fridrich Armin Jakub  2005 Tatran Jablonné v Podj.  0:03.26,36
                                                                        

Kategorie: 14 - dorostenky 1999-2000    900m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  311  Šafránková Adéla      1999 AC Č.Lípa                0:03.26,10
  2  316  Daňková Denisa        2005 Velký Valtinov           0:03.49,97
                                                                        

Kategorie: 15 - junioři    1997-1998   2300m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  331  Bekr Radek            1997 CL Sport team            0:08.26,40
  2  330  Kopřiva Jan           2003 Jiskra N.Bor             0:08.59,56
  3  326  Zatka Jan             2004 KB Kam.Šenov             0:09.22,92
  4  329  Rozsýpal Jiří         2002 KB Kam.Šenov             0:09.43,51
  5  327  Bažant Filip          2004 KB Kam.Šenov             0:10.41,06
  6  328  Parásek Jan           2003 KB Kam.Šenov            99:00.00,00
                                                                        

Kategorie: 16 - juniorky   1997-1998   2300m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  341  Košťálová Bára        2003 AC Č. Lípa               0:10.19,03
  2  337  Petrová Kateřina      2004 Atletika Cvikov          0:10.47,97
  3  340  Vašáková Adéla        2005 KB Kam.Šenov             0:10.49,06
  4  339  Prollerová Veronika   2004 AC Č.Lípa                0:10.56,31
  5  338  Bažantová Magdaléna   2008 KB KAm.Šenov             0:12.46,84
                                                                        

Kategorie: 17 - muži mílaři            4300m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  6    Skopový Štěpán        1986 Cvikov                   0:14.29,36
  2  19   Svoboda Vít           1990 Dolní Chabry             0:15.39,78
  3  20   Louda Petr            1964 AC Č.Lípa                0:15.58,86
  4  8    Gittler Ladislav      1997 KB Kam.Šenov             0:16.39,90
  5  10   Srbecký Filip         1999 CK Šluknov               0:17.11,49
  6  613  Bekr Radek            1997 CL Sport Team            0:18.20,99
  7  16   Bobelák Tomáš         1981 Cvikov                   0:18.26,08
  8  13   Krejčí Jan            1992 Cvikov                   0:18.35,61
  9  9    Podroužek Michal      1999 Slovan Varnsdorf         0:18.40,24
 10  2    Jakobi Marek          1975 Atletika Cvikov          0:18.49,23
 11  1    Bažant Jaroslav       1975 KB KAm.Šenov             0:19.07,06
 12  7    Janele Idmar          2007 KB Kam.Šenov             0:20.04,53
 13  11   Menc Miroslav         1999 CK Šluknov               0:20.31,22
 14  5    NOvotný Ondřej        2006 ZŠ Cvikov                0:20.34,62
 
                                                            strana:  5
          B Ě H   C V I K O V E M  -  62.ročník - 11.září 2016               
 15  15   Stehlík Aleš          1982 Cvikov                   0:23.01,26
 16  14   Rejman Josef          1974 Cvikov                   0:23.01,51
 17  12   Lajtkep Petr          2008 AC Slovan Liberec        0:23.09,36
 18  17   Berounský Jan         1939 Liga 100 Č.Lípa          0:29.32,09
 19  3    NOvotný Miroslav      1972 ZŠ Cvikov               99:00.00,00
                                                                        

Kategorie: 18 - ženy mílařky           4300m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  72   Loubková Kateřina     1981 TT Cyklorenova Cvikov    0:17.15,84
  2  70   Hložková Veronika     1984 Sokol Maxičky            0:19.52,16
  3  68   Ševelová Marie        1985 Č.Lípa                   0:19.57,82
  4  61   Lajtkepová Martina    1982 Slovan Liberec           0:20.17,26
  5  51   MInářová Lenka        1996 KB Kam.Šenov             0:20.46,68
  6  60   Jandová Šárka         1980 Semafor Cvikov           0:21.27,47
  7  64   Plíhalová Marcela     1979 Cvikov                   0:22.20,88
  8  71   Lamačová Veronika     1989 Sokol Maxičky            0:22.29,68
  9  58   Šimková Tereza        2001 Atletika Č.Lípa          0:22.47,20
 10  67   Vávrová Ivana         1982 Dream Team               0:22.54,49
 11  69   Skibinská Jana        1987 Cvikov                   0:24.59,30
 12  63   Čapková Lucie         1977 Praha                    0:25.09,14
 13  65   Pěničková Hana        1956 Nový Bor                 0:25.56,19
 14  56   Šachová Blanka        1979 KB Kam.Šenov             0:26.46,30
 15  52   Vašáková Lenka        1972 KB Kam.Šenov             0:26.49,90
 16  53   Majcherová Petra      1974 KB Kam.Šenov             0:26.50,37
 17  50   Janelová Lenka        1976 KB Kam.Šenov             0:27.37,80
 18  66   Jechová Jana          1978 Petrovice                0:28.37,61
 19  59   Kocelská Monika       1989 Cvikov                   0:31.25,89
                                                                        

Kategorie: 19 - muži do 39 let        15000m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  5    Čivrný Jiří           1980 Semily                   0:52.51,84
  2  12   Cmunt Petr            1996 Cyklorenova Cvikov       0:58.58,22
  3  10   Krejný Kamil          1977 Cyklorenova Cvikov       1:07.18,63
  4  11   Souhrada Pavel        1982 Konv.výběh na Klíč       1:08.28,81
  5  1    Podolák David         1989 Cvikov                   1:09.49,25
  6  6    Lupoměský Martin      1997 Cvikov                   1:14.31,81
  7  9    Pavlík Petr           1984 Č.Lípa                   1:16.14,21
  8  4    Hochmut Jaroslav      1979 AC Č.Lípa                1:16.20,38
  9  2    Langr Václav          1982 Cvikov                   1:18.24,41
 10  7    Nekula Michal         1977 Runy Fun                 1:19.52,80
 11  3    Dogaru Svahil         1981 AC Č.Lípa                1:21.55,36
 12  8    Maršák Jiří           1986 Cvikov                   1:35.28,53
 13  14   Kolář Miroslav        1983 Ajeto Lindava            1:39.16,83
 14  13   Nemeth Milan          1978 XOK.CZ                  99:00.00,00
                                                                        

Kategorie: 20 - muži od 40 do 49 let  15000m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  104  Podroužek Dušan       1974 Slovan Liberec           0:53.22,71
  2  101  Lajtkep Petr          1973 Slovan Liberec           0:55.16,34
  3  105  Waltr Zdeněk          1972 Zahrádky                 1:02.28,21
  
   4  102  Chotěnovský Pavel     1976 Volfartice               1:05.45,56
   5  3    Novotný Miroslav      1972 ZŠ Cvikov                1:07.42,13
   6  100  Proller Miroslav      1970 Č.Lípa                   1:11.25,35
   7  103  Macura Libor          1973 Nový Bor                 1:12.01,96
                                                                        

Kategorie: 21 - muži od 50 do 59 let  15000m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  202  CHramosta Jaroslav    1966 Jaboja team              0:57.39,57
 
                                                            strana:  6
          B Ě H   C V I K O V E M  -  62.ročník - 11.září 2016               
  2  204  Růžička Vladimír      1962 Ústí n.L.                1:00.53,96
  3  207  Bufka Zdeněk          1957 Ac Č.Lípa                1:04.00,76
  4  200  Šrachta Vladimír      1960 Cvikov                   1:09.39,81
  5  208  Hazdra Miroslav       1965 Cvikov                   1:13.32,19
  6  205  Stránský Jiří         1963 Cvikov                   1:20.00,96
  7  203  Louda Petr            1964 AC Č.Lípa               99:00.00,00
                                                                        

Kategorie: 22 - muži od 60 do 69 let  15000m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  300  Slaměný Oldřich       1952 AC Č.Lípa                1:15.24,28
                                                                        

Kategorie: 23 - muži od 60 do 69 let   7500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  301  Pěnička Karel         1951 Space N.Bor              0:44.31,19
                                                                        

Kategorie: 24 - muži nad 70 let        7500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  451  Sklenář Josef         1942 Jablonec n.N.            0:44.07,13
  2  450  Červenka Karel        1941 HOra sv.Kateřiny         0:45.01,28
                                                                        

Kategorie: 25 - ženy do 35 let        15000m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  504  Svobodová Veronika    1986 AC Rumburk               1:10.41,16
  2  503  Týnková Michaela      1982 JIskra N.Bor             1:18.28,46
  3  500  Vošvrdová Nicole      1993 Cvikov                   1:25.35,18
  4  505  NOváková Jana         1993 Ajeto Lindava            1:28.46,88
                                                                        

Kategorie: 26 - ženy nad 35 let       15000m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  521  Macháčková Tereza     1978 TJ Doksy                 1:08.50,90
  2  551  Nekulová Alena        1980 Run 4 Fun                1:19.52,42
                                                                        

Kategorie: 27 - ženy nad 35 let        7500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  553  Loubková Ivana        1980 Cyklorenova Cvikov       0:32.41,15
  2  554  Václavíková Hana      1964 KVK                      0:36.45,86
  3  550  Stránská Petra        1965 Cvikov                   0:46.11,30
                                                                        

Zobrazit v PDF

Vydáno: 14.9.2016 13:20 | 
Přečteno: 835x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

Reklama

Pánské běžecké kalhoty

Tip na pohodlné běžecké kalhoty od značky Kilpi!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

DJ pro každou akci!

DJ a moderátor, vlastní technika včetně světel.


Chcete u nás publikovat svůj článek, fotografie, videa či svou sportovní akci? Neváhejte nás kontaktovat na admin@clsport.cz

 

 

Vyhledávač

 

Facebook

 

 

Panel uživatele

Kategorie: OBL, Září

Běh Cvikovem - 62. ročník

Kategorie: 01 - chlapci   2009-2010     300m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  103  Ulrich Václav         2009 TJ Jiskra N.Bor          0:00.59,27
  2  107  Kříž Antonín          2009 HC Č.Lípa                0:01.02,56
  3  110  Hanuš Stanislav       2009 ZŠ Cvikov                0:01.03,31
  4  105  Lamata Dan            2009 DDM Cvikováček Cvikov    0:01.05,45
  5  104  Horník Jan            2010 Nový Bor                 0:01.06,51
  6  106  Marcinik Jan          2009 ZŠ Cvikov                0:01.08,48
  7  101  Votýpka Štěpán        2009 ZŠ Skalice               0:01.10,39
  8  117  Herudek Čeněk         2009 ZŠ Cvikov                0:01.11,50
  9  102  Trnka Pavel           2009 ZŠ Cvikov                0:01.12,20
 10  112  Marek Jan             2010 ZŠ Cvikov                0:01.14,28
 11  109  Bobelák Tobiáš        2010 Atletika Cvikov          0:01.15,95
 12  116  Kazda Karel           2010 Jiráskova Cvikov         0:01.16,92
 13  113  Špaček Adam           2010 ZŠ Cvikov                0:01.17,32
 14  602  Lajktep Kristian      2010 Liberec                  0:01.17,91
 15  111  Černohub Vít          2010 ZŠ Cvikov                0:01.18,22
 16  100  Materna Jakub         2010 Roudnice n.L.            0:01.21,18
 17  108  Balak Teodor          2010 Atletika N.Bor           0:01.24,46
 18  114  Bazínek Jakub         2010 Léčebna Cvikov           0:01.26,76
 19  115  Večeř Sebastián       2010 Léčebna Cvikov           0:01.26,94
                                                                        

Kategorie: 02 - dívky     2009-2010     300m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  136  Tímová Laura Anna     2009 Atletika Cvikov          0:00.59,84
  2  129  Ouzká Eliška          2010 DDM Cvikováček Cvikov    0:01.05,35
  3  128  Šulcová Vanesa        2009 ZŠ Cvikov                0:01.07,55
  4  133  NOváková Viktorie     2009 DDM Smetanka N.Bor       0:01.11,19
  5  126  Kučerová Anna         2009 ZŠ Mikulova Praha        0:01.11,55
  6  127  Zemková Karolína      2009 DDM Cvikováček Cvikov    0:01.12,55
  7  603  Térová Eliška         2009 ZŠ Cvikov                0:01.16,98
  8  138  Gazdová Tereza        2009 ZŠ Cvikov                0:01.17,38
  9  600  Smitková Anna         2010 ZŠ Cvikov                0:01.18,14
 10  139  Zenko Rozárka         2010 Atletika Cvikov          0:01.18,46
 11  130  Kocelská Eliška       2010 ZŠ Cvikov                0:01.24,05
 12  132  Bobáková Nela         2009 ZŠ  N.Bor                0:01.29,77
 13  131  Mládková Kačka        2010 Atletika Cvikov          0:01.30,22
 14  135  Pouderová Jana        2009 ZŠ Cvikov                0:01.30,66
 15  137  Manenthová Anna       2010 Léčebna Cvikov           0:01.31,24
 16  604  Tanečková Denisa      2010 ZŠ Cvikov                0:01.32,30
                                                                        

Kategorie: 03 - chlapci   2007-2008     500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  158  NOvák Vojtěch         2007 AC Č.Lípa                0:01.50,50
  2  152  Parásek Matěj         2007 KB Kam.Šenov             0:01.56,24
  3  151  Janele Edmar          2007 KB Kam.Šenov             0:02.00,15
  4  156  Prášek JIří           2008 Atletika Cvikov          0:02.02,41
  5  153  Vávra Tomáš           2007 ZŠ Cvikov                0:02.02,96
  6  157  Zagalský Miroslav     2007 ZŠ Cvikov                0:02.03,48
  7  161  Bobelák Matyáš        2007 ZŠ Cvikov                0:02.04,15
  8  605  Černý Patrik          2008 ZŠ Cvikov                0:02.16,62
  9  155  Hartman Filip         2007 ZŠ Cvikov                0:02.28,74
 10  160  Hokr Matěj            2008 Atletika Cvikov          0:02.31,87
 11  154  Vorlíček Filip        2007 ZŠ Č-Lípa                0:02.33,30
 12  159  Máslík Michal         2007 ZŠ Cvikov                0:02.37,66
 13  609  Vrána Miroslav        2008 ZŠ Cvikov                0:02.52,52
                                                                        
 
                                                            strana:  2
          B Ě H   C V I K O V E M  -  62.ročník - 11.září 2016               

Kategorie: 04 - dívky     2007-2008     500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  180  Půčková Anna          2007 Jiskra N.Bor             0:02.00,20
  2  186  Plchová Anna          2007 Atletika N.Bor           0:02.00,39
  3  181  Půčková Pavla         2007 Jiskra N.Bor             0:02.00,96
  4  179  Klimentová Anna       2007 Jiskra N.Bor             0:02.01,78
  5  184  Zemková Tereza        2007 Atletika Cvikov          0:02.02,62
  6  187  Nováková Jarmila      2007 DDM Smetanka N.Bor       0:02.09,11
  7  183  Kocmanová Adéla       2007 Atletika Cvikov          0:02.11,17
  8  185  Lamatová Adriana      2007 OK N. Bor                0:02.14,62
  9  176  Bažantová Magdaléna   2008 KB Kam.Šenov             0:02.17,82
 10  177  Šachová Tereza        2008 KB Kam.Šenov             0:02.18,22
 11  608  Tothová Eliška        2008 ZŠ Cvikov                0:02.23,81
 12  182  Tůmová Bára           2008 Atletika Cvikov          0:02.24,16
 13  190  Svobodová Anna        2008 ZŠ Cvikov                0:02.25,94
 14  189  Prollerová Tereza     2008 AC Č.Lípa                0:02.27,09
 15  188  Křížová Adéla         2008 ZŠ Cvikov                0:02.45,42
 16  178  Kovalevová Apolena    2008 ZŠ Cvikov                0:02.53,18
 17  601  KLuchová Alžběta      2008 Skalice                  0:03.08,36
                                                                        

Kategorie: 05 - chlapci   2005-2006     500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  606  Fridrich Armin Jakub  2005 Tatran Jablonné v Podj.  0:01.46,51
  2  610  Chalupa Jan           2005 Cvikov                   0:01.54,59
  3  204  Kroutil Jiří          2005 ZŠ Cvikov                0:01.56,93
  4  202  Hanuš MIchal          2005 ZŠ Cvikov                0:01.57,04
  5  201  KOřínek Jan           2006 ZŠ Svor                  0:02.04,79
  6  206  Košťál Vojtěch        2006 AC Č.Lípa                0:02.17,20
  7  611  Honzejk Petr          2005 Cvikov                   0:02.17,66
  8  207  Hrůza Jan             2005 ZŠ Cvikov                0:02.18,08
  9  203  Musil Jakub           2006 ZŠ Cvikov                0:02.21,66
 10  205  Čížek Tomáš           2005 ZŠ Cvikov                0:02.22,11
                                                                        

Kategorie: 06 - dívky     2005-2006     500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  612  Stojová Šárka         2005 Brniště                  0:01.52,38
  2  227  Daňková Denisa        2005 Velký Valtinov           0:01.53,56
  3  225  Melicherčíková Sára   2006 Atletika Cvikov          0:01.59,23
  4  221  Vašáková Adéla        2005 KB Kam.Šenov             0:02.04,08
  5  226  Rajmanová Nikola      2006 ZŠ CVikov                0:02.06,79
  6  228  Jirgesová Leontýna    2006 ZŠ Liberec               0:02.10,55
  7  607  Lajtkepová Berenika   2006 ZŠ Lib erec              0:02.14,70
  8  223  Bočková Veronika      2006 Jiskra N.Bor             0:02.29,01
  9  222  Libichová Kristýna    2005 ZŠ Cvikov                0:02.34,10
 10  224  Vanclová Amálie       2006 ZŠ Cvikov                0:03.00,60
                                                                        

Kategorie: 07 - ml.žáci   2003-2004     500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  247  KOpřiva Jan           2003 Jiskra N.Bor             0:01.30,47
  2  243  Kučera Petr           2003 Atletika Cvikov          0:01.32,35
  3  242  Dlouhý Jiří           2003 AC Č.Lípa                0:01.36,65
  4  244  Tíma Michal           2004 Atletika Cvikov          0:01.40,49
  5  245  Zajíček Jakub         2004 Slovan Varnsdorf         0:01.44,23
  6  246  Eiselt Daniel         2004 ZŠ  Cvikov               0:01.51,03
  7  241  Parásek Jan           2003 KB Kam.Šenov             0:01.51,20
                                                                        
 
                                                            strana:  3
          B Ě H   C V I K O V E M  -  62.ročník - 11.září 2016               

Kategorie: 08 - ml.žákyně 2003-2004     500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  264  Košťálová Bára        2003 AC Č.Lípa                0:01.54,59
  2  265  Svobodová Eliška      2004 Atletika Cvikov          0:01.57,89
  3  262  Petrová Kateřina      2004 Atletika Cvikov          0:02.00,56
  4  263  Prollerová Veronika   2004 AC Č.Lípa                0:02.03,00
                                                                        

Kategorie: 09 - st.žáci   2001-2002     700m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  282  Votýpka Michal        2003 BS N.Bor                 0:02.28,22
  2  284  Havíř František       2002 TT Cyklorenova Cvikov    0:02.48,07
  3  281  BObák Martin          2002 TJ Jiskra N.Bor          0:02.56,03
  4  283  Vrána Petr            2001 ZŠ Cvikov                0:03.02,51
                                                                        

Kategorie: 10 - st.žákyně 2001-2002     700m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  297  Fridrichová Monika    2001 ZŠ Jablonné v Podj.      0:02.43,16
  2  296  Walterová Veronika    2002 ZŠ U lesa N.Bor          0:03.05,79
                                                                        

Kategorie: 11 - chlapci   2011 a mladší 100m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  24   Nekula Marek          2011 Praha                    0:00.21,96
  2  8    Janele Adam           2012 KB Kam.Šenov             0:00.22,47
  3  6    Kříž Antonín          2011 MŠJiráskova              0:00.23,49
  4  12   Hájek Vít             2011 Skalice u Č.L.           0:00.24,90
  5  1    KOcman Lukáš          2011 MŠ Jiráskova             0:00.25,94
  6  4    Hartman Jan           2012 MŠJiráskova              0:00.26,24
  7  20   Ceban Pavel           2011 MŠ Jiráskova             0:00.26,76
  8  18   Pala Josef            2012 MŠ U Koníčka             0:00.27,09
  9  13   Svoboda Václav        2012 MŠ Jiráskova             0:00.28,45
 10  14   Kolařík Jakub         2011 MŠ Jiráskova             0:00.29,07
 11  3    Šulc Ondřej           2012 MŠ JIráskova             0:00.31,60
 12  16   Petr Jiří             2012 MŠ Svor                  0:00.34,61
 13  15   Zachar Daniel         2014 MŠ Jiráskova             0:00.55,40
 14  2    Parásek Vojtěch       2014 Kytlice                  0:01.09,58
 15  17   Jílek Václav          2014 Polička                  0:01.13,02
 16  25   Štys Jiří             2014 ZS Hvozd Cvikov          0:01.13,68
 17  19   Pala Vít              2014 Obč.u Lenky              0:01.21,86
 18  10   Švenda František      2013 Léčebna Cvikov           0:01.24,04
 19  21   Masare Jan            2014 Cvikov                   0:01.26,30
 20  7    VojTěch MIchal        2015 Cvikov                   0:02.28,20
 21  5    Prášek Jáchym         2014 MŠJiráskova              0:02.29,74
 22  9    Večeř Jáchym          2013 Léčebna Cvikov           0:02.30,99
 23  23   HOnzátko Antonín      2014 Cvikov                   0:02.32,02
 24  22   Honzátko Václav       2012 MŠ Jiráskova            99:00.00,00
 25  11   Maneth Antonín        2012 Léčebna Cvikov          99:00.00,00
                                                                        

Kategorie: 12 - dívky     2011 a mladší 100m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  5    Janelová Lenka        2011 KB Kam:šenov             0:00.22,67
  2  2    Walterová Aneta       2011 Drnovec                  0:00.23,63
  3  6    Melicherčíková Elen   2011 Atletika Cvikov          0:00.23,90
  4  10   Jandová Stella        2011 MŠ Jiráskova             0:00.24,48
  5  1    Dičková Natálie       2011 MŠ Svor                  0:00.25,07
  6  3    Podoláková Tereza     2011 MŠ Jiráskova Cvikov      0:00.25,44
  7  17   Poláková Eliška       2011 MŠ Jiráskova             0:00.27,29
  8  15   Neckařová Lucie       2012 MŠ Jiráskova             0:00.27,82
 
                                                            strana:  4
          B Ě H   C V I K O V E M  -  62.ročník - 11.září 2016               
  9  16   Průšová Anežka        2011 MŠ Jiráskova             0:00.29,85
 10  8    Zenko Doriana         2013 MŠ JIráskova             0:00.37,44
 11  7    Buriánová Nela        2013 MŠ U koníčka Cvikov      0:00.40,48
 12  9    Černá Veronika        2014 Cvikov                   0:00.47,77
 13  13   Langrová Amálie       2013 MŠ U koníčka             0:00.57,27
 14  18   Majorová Veronika     2013 Rousínov                 0:01.11,36
 15  11   Frelichová Barbora    2015 Bakov n. Jiz.            0:01.22,89
 16  4    Oberreiterová Anna    2014 Cvikov                   0:01.33,32
                                                                        

Kategorie: 13 - dorostenci 1999-2000    900m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  310  Stoja David           2000 AC Č.Lípa                0:02.31,76
  2  308  Srbecký Filip         1999 CK Šluknovsko            0:02.31,98
  3  306  Rataj Jakub           1999 Loko Č.Lípa              0:02.38,62
  4  312  Fojtu Radim           2000 AC Č.Lípa                0:02.44,36
  5  313  Holinec Jan           2000 Nový Bor                 0:02.55,83
  6  309  Menc Miroslav         1999 CK Šluknovsko            0:03.08,10
  7  307  Fridrich Armin Jakub  2005 Tatran Jablonné v Podj.  0:03.26,36
                                                                        

Kategorie: 14 - dorostenky 1999-2000    900m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  311  Šafránková Adéla      1999 AC Č.Lípa                0:03.26,10
  2  316  Daňková Denisa        2005 Velký Valtinov           0:03.49,97
                                                                        

Kategorie: 15 - junioři    1997-1998   2300m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  331  Bekr Radek            1997 CL Sport team            0:08.26,40
  2  330  Kopřiva Jan           2003 Jiskra N.Bor             0:08.59,56
  3  326  Zatka Jan             2004 KB Kam.Šenov             0:09.22,92
  4  329  Rozsýpal Jiří         2002 KB Kam.Šenov             0:09.43,51
  5  327  Bažant Filip          2004 KB Kam.Šenov             0:10.41,06
  6  328  Parásek Jan           2003 KB Kam.Šenov            99:00.00,00
                                                                        

Kategorie: 16 - juniorky   1997-1998   2300m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  341  Košťálová Bára        2003 AC Č. Lípa               0:10.19,03
  2  337  Petrová Kateřina      2004 Atletika Cvikov          0:10.47,97
  3  340  Vašáková Adéla        2005 KB Kam.Šenov             0:10.49,06
  4  339  Prollerová Veronika   2004 AC Č.Lípa                0:10.56,31
  5  338  Bažantová Magdaléna   2008 KB KAm.Šenov             0:12.46,84
                                                                        

Kategorie: 17 - muži mílaři            4300m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  6    Skopový Štěpán        1986 Cvikov                   0:14.29,36
  2  19   Svoboda Vít           1990 Dolní Chabry             0:15.39,78
  3  20   Louda Petr            1964 AC Č.Lípa                0:15.58,86
  4  8    Gittler Ladislav      1997 KB Kam.Šenov             0:16.39,90
  5  10   Srbecký Filip         1999 CK Šluknov               0:17.11,49
  6  613  Bekr Radek            1997 CL Sport Team            0:18.20,99
  7  16   Bobelák Tomáš         1981 Cvikov                   0:18.26,08
  8  13   Krejčí Jan            1992 Cvikov                   0:18.35,61
  9  9    Podroužek Michal      1999 Slovan Varnsdorf         0:18.40,24
 10  2    Jakobi Marek          1975 Atletika Cvikov          0:18.49,23
 11  1    Bažant Jaroslav       1975 KB KAm.Šenov             0:19.07,06
 12  7    Janele Idmar          2007 KB Kam.Šenov             0:20.04,53
 13  11   Menc Miroslav         1999 CK Šluknov               0:20.31,22
 14  5    NOvotný Ondřej        2006 ZŠ Cvikov                0:20.34,62
 
                                                            strana:  5
          B Ě H   C V I K O V E M  -  62.ročník - 11.září 2016               
 15  15   Stehlík Aleš          1982 Cvikov                   0:23.01,26
 16  14   Rejman Josef          1974 Cvikov                   0:23.01,51
 17  12   Lajtkep Petr          2008 AC Slovan Liberec        0:23.09,36
 18  17   Berounský Jan         1939 Liga 100 Č.Lípa          0:29.32,09
 19  3    NOvotný Miroslav      1972 ZŠ Cvikov               99:00.00,00
                                                                        

Kategorie: 18 - ženy mílařky           4300m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  72   Loubková Kateřina     1981 TT Cyklorenova Cvikov    0:17.15,84
  2  70   Hložková Veronika     1984 Sokol Maxičky            0:19.52,16
  3  68   Ševelová Marie        1985 Č.Lípa                   0:19.57,82
  4  61   Lajtkepová Martina    1982 Slovan Liberec           0:20.17,26
  5  51   MInářová Lenka        1996 KB Kam.Šenov             0:20.46,68
  6  60   Jandová Šárka         1980 Semafor Cvikov           0:21.27,47
  7  64   Plíhalová Marcela     1979 Cvikov                   0:22.20,88
  8  71   Lamačová Veronika     1989 Sokol Maxičky            0:22.29,68
  9  58   Šimková Tereza        2001 Atletika Č.Lípa          0:22.47,20
 10  67   Vávrová Ivana         1982 Dream Team               0:22.54,49
 11  69   Skibinská Jana        1987 Cvikov                   0:24.59,30
 12  63   Čapková Lucie         1977 Praha                    0:25.09,14
 13  65   Pěničková Hana        1956 Nový Bor                 0:25.56,19
 14  56   Šachová Blanka        1979 KB Kam.Šenov             0:26.46,30
 15  52   Vašáková Lenka        1972 KB Kam.Šenov             0:26.49,90
 16  53   Majcherová Petra      1974 KB Kam.Šenov             0:26.50,37
 17  50   Janelová Lenka        1976 KB Kam.Šenov             0:27.37,80
 18  66   Jechová Jana          1978 Petrovice                0:28.37,61
 19  59   Kocelská Monika       1989 Cvikov                   0:31.25,89
                                                                        

Kategorie: 19 - muži do 39 let        15000m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  5    Čivrný Jiří           1980 Semily                   0:52.51,84
  2  12   Cmunt Petr            1996 Cyklorenova Cvikov       0:58.58,22
  3  10   Krejný Kamil          1977 Cyklorenova Cvikov       1:07.18,63
  4  11   Souhrada Pavel        1982 Konv.výběh na Klíč       1:08.28,81
  5  1    Podolák David         1989 Cvikov                   1:09.49,25
  6  6    Lupoměský Martin      1997 Cvikov                   1:14.31,81
  7  9    Pavlík Petr           1984 Č.Lípa                   1:16.14,21
  8  4    Hochmut Jaroslav      1979 AC Č.Lípa                1:16.20,38
  9  2    Langr Václav          1982 Cvikov                   1:18.24,41
 10  7    Nekula Michal         1977 Runy Fun                 1:19.52,80
 11  3    Dogaru Svahil         1981 AC Č.Lípa                1:21.55,36
 12  8    Maršák Jiří           1986 Cvikov                   1:35.28,53
 13  14   Kolář Miroslav        1983 Ajeto Lindava            1:39.16,83
 14  13   Nemeth Milan          1978 XOK.CZ                  99:00.00,00
                                                                        

Kategorie: 20 - muži od 40 do 49 let  15000m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  104  Podroužek Dušan       1974 Slovan Liberec           0:53.22,71
  2  101  Lajtkep Petr          1973 Slovan Liberec           0:55.16,34
  3  105  Waltr Zdeněk          1972 Zahrádky                 1:02.28,21
  
   4  102  Chotěnovský Pavel     1976 Volfartice               1:05.45,56
   5  3    Novotný Miroslav      1972 ZŠ Cvikov                1:07.42,13
   6  100  Proller Miroslav      1970 Č.Lípa                   1:11.25,35
   7  103  Macura Libor          1973 Nový Bor                 1:12.01,96
                                                                        

Kategorie: 21 - muži od 50 do 59 let  15000m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  202  CHramosta Jaroslav    1966 Jaboja team              0:57.39,57
 
                                                            strana:  6
          B Ě H   C V I K O V E M  -  62.ročník - 11.září 2016               
  2  204  Růžička Vladimír      1962 Ústí n.L.                1:00.53,96
  3  207  Bufka Zdeněk          1957 Ac Č.Lípa                1:04.00,76
  4  200  Šrachta Vladimír      1960 Cvikov                   1:09.39,81
  5  208  Hazdra Miroslav       1965 Cvikov                   1:13.32,19
  6  205  Stránský Jiří         1963 Cvikov                   1:20.00,96
  7  203  Louda Petr            1964 AC Č.Lípa               99:00.00,00
                                                                        

Kategorie: 22 - muži od 60 do 69 let  15000m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  300  Slaměný Oldřich       1952 AC Č.Lípa                1:15.24,28
                                                                        

Kategorie: 23 - muži od 60 do 69 let   7500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  301  Pěnička Karel         1951 Space N.Bor              0:44.31,19
                                                                        

Kategorie: 24 - muži nad 70 let        7500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  451  Sklenář Josef         1942 Jablonec n.N.            0:44.07,13
  2  450  Červenka Karel        1941 HOra sv.Kateřiny         0:45.01,28
                                                                        

Kategorie: 25 - ženy do 35 let        15000m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  504  Svobodová Veronika    1986 AC Rumburk               1:10.41,16
  2  503  Týnková Michaela      1982 JIskra N.Bor             1:18.28,46
  3  500  Vošvrdová Nicole      1993 Cvikov                   1:25.35,18
  4  505  NOváková Jana         1993 Ajeto Lindava            1:28.46,88
                                                                        

Kategorie: 26 - ženy nad 35 let       15000m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  521  Macháčková Tereza     1978 TJ Doksy                 1:08.50,90
  2  551  Nekulová Alena        1980 Run 4 Fun                1:19.52,42
                                                                        

Kategorie: 27 - ženy nad 35 let        7500m
Poř.St.č. Jméno                Nar.  Oddíl               Čas hh:mm.ss,tt
  1  553  Loubková Ivana        1980 Cyklorenova Cvikov       0:32.41,15
  2  554  Václavíková Hana      1964 KVK                      0:36.45,86
  3  550  Stránská Petra        1965 Cvikov                   0:46.11,30
                                                                        

Zobrazit v PDF

Vydáno: 14.9.2016 13:20 | 
Přečteno: 835x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

CL Sport z. s. | IČ: 08911860 | Číslo účtu: 2801766347 / 2010

 •  SunLight CMS