Kategorie: OBL, Září

10.ročník Běhu kolem Panské skály

Dívky do 5 let:

1.      Janelová Lenka                       2011    KB K. Šenov                 0:27 min.

2.      Berzan Daniela                       2012    Č. Lípa                         0:28 min.

3.      Hanáková Ema                       2012    VS KMB                       0:30 min.

4.      Vobrová Lola                          2012    OK N. Bor                    0:31 min.

5.      Daňková Nikol                        2012    Multisport Team        0:32 min.

6.      Poklopová Vanesa                  2012    DD Č. Kamenice          0:33 min.

7.      Žizková Eliška                         2013    K. Šenov                      0:49 min.

Chlapci do 5 let:

1.      Choděra Tobiáš                      2011    TJ Jiskra N. Bor           0:25 min.

2.      Zapletal Matěj                       2011    TJ Jiskra N. Bor           0:26 min.

3.      Janele Adam                           2012    KB K. Šenov                 0:28 min.

Křivánek Viktor                      2011    K. Šenov                      0:28 min.

5.Podlipný Filip                                  2012    Kerteam L. Běl.           0:31 min.

6. Hájek Vít                                         2011    Skalice u Č. Lípy          0:33 min.       

7. Matula Pavel                                  2013    Radeč                          0:40 min.

8. Mráček Petr                                   2013    Chotovice                    0:47 min.

9. Hilpert Viktor                                 2013    Frýdštejn                     0:49 min.

10.Parásek Vojta                                2014    KB K. Šenov                 1:17 min.

11.Vitula Jan                                      2014    KB K. Šenov                 1:32 min.

12.Chotěnovský Ondřej                     2015    Volfartice                    1:58 min.

 

Dívky do 7 let:

1.      Tímová Laura Anna                2009    ZŠ Cvikov                     0:45 min.

2.      Haasová Anežka                     2009    Atletika N. Bor            0:46 min.

3.      Nováková Viktorie                 2009    DDM Smetanka          0:48 min.

4.      Ludačková Kristýna                2009    Č. Kamenice                0:50 min.

5.      Vobrová Linda                        2010    OK N. Bor                    0:56 min.

Chlapci do 7 let:

1.      Ulrich Václav                          2009    TJ Jiskra N. Bor           0:42 min.

2.      Zajíček Ondřej                        2009    Slovan Varnsdorf        0:43 min.

3.      Kříž Antonín                            2009    AC Č. Lípa                   0:45 min.

4.      Břenek Hynek                         2009    KB Jílové                     0:47 min.

5.      Šlambor Martin                     2010    SK Jablonné v P.          0:48 min.

6.      Hřeben Martin                       2010    Úštěk                           0:49 min.

7.      Šmejkal Adam                        2009    K. Š. – Prácheň            0:51 min.

8.      Hilpert Oliver                         2010    Frýdštejn                     0:55 min.

9.      Jireš Daniel                             2010    Atletika N. Bor            0:56 min.

10.  Ficzu Ondra                            2009    Č. Kamenice                1:07 min.

Dívky do 9 let:

1.      Rejholcová Tereza                 2007    OK N. Bor                    3:15 min.

2.      Nováková Jarmila                  2007    DDM Smetanka N. B.  3:17 min.

3.      Treglová Andrea                    2007    AC Č. Lípa                   3:18 min.

4.      Šlamborová Lucie                  2007    SK Jablonné v P.          3:25 min.

5.      Vlasáková Anna                      2007    ZŠ Debř                       3:26 min.

6.      Bažantová Magdalena           2008    KB K. Šenov                 3:39 min.

7.      Šachová Tereza                      2008    KB K. Šenov                 3:45 min.

8.      Jandová Anna                         2008    Varnsdorf                    3:48 min.

9.      Prolerová Tereza                    2008    AC Č. Lípa                   3:55 min.

10.  Wernerová Nikola                  2008    ZŠ Prácheň                  4:04 min.

11.  Hladíková Adriana                 2008    KB Jílové                     4:07 min.

12.  Behrová Daniela                    2007    ZŠ Prácheň                  4:09 min.

13.  Hánhú Adélka                         2007    TJ Jiskra N. Bor           4:21 min.

14.  Bémová Silvie                         2008    Smržovka                    4:37 min.

15.  Kluchová Alžběta                    2008    Skalice u Č. Lípy          4:54 min.

16.  Orságová Anežka                   2008    ZŠ Prácheň                  6:15 min.

Chlapci do 9 let:

1.      Parásek Matěj                        2007    KB K. Šenov                 3:04 min.

2.      Novák Vojta                           2007    AC Č. Lípa                   3:10 min.

3.      Samek Jonáš                           2007    AC Č. Lípa                   3:15 min.

4.      Plaček Tadeáš                        2007    Č. Kamenice                3:46 min.

5.      Ludačka Ondra                       2007    Č. Kamenice                3:54 min.

6.      Werner Josef                          2008    ZŠ Prácheň                  4:12 min.

7.      Baláž Alex                               2008    Č. Kamenice                4:26 min.

Žákyně do 11 let:

1.      Daňková Denisa                     2005    Multi sport team        2:55 min.

2.      Šulíková Kateřina                   2005    ZŠ Úštěk                      3:02 min.

3.      Kalesová Barbora                   2006    ZŠ Úštěk                      3:16 min.

4.      Kluchová Anežka                    2006    Skalice u Č. Lípy          3:18 min.

5.      Junková Eliška                        2005    ZŠ Úštěk                      3:21 min.

6.      Drábová Beáta                       2006    SK Jablonné v Pod.      3:22 min.

7.      Krobová Tereza                      2006    SK ZŠ Jablonné            3:24 min.

8.      Vlasáková Zuzana                  2005    TJ Auto Škoda M.B.    3:40 min.

Žáci do 11 let:

1.      Janda Matěj                           2006    Varnsdorf SK Slov.      2:49 min.

2.      Pícha Štěpán                           2005    AC Č. Lípa                   2:54 min.

3.      Hladík Oliver                          2005    KB Jílové                     3:02 min.

4.      Severa Matouš                       2006    AC Č. Lípa                   3:11 min.

5.      Břenek Jan                              2005    KB Jílové                     3:19 min.

6.      Košťál Vojtěch                        2006    AC Č. Lípa                   3:26 min.

7.      Machuňa Petr                        2006    Č. Kamenice                4:35 min.

Žákyně mladší:

1.      Košťálová Bára                       2003    AC Č. Lípa                   6:09 min.

2.      Peškařová Lucie                     2004    AC Č. Lípa                   6:13 min.

3.      Mazůrková Nela                     2004    AC Č. Lípa                   6:14 min.

4.      Bártová Veronika                   2004    KB Jílové                     6:18 min.

5.      Prollerová Veronika               2004    AC Č. Lípa                   6:26 min.

6.      Vašáková Adéla                      2005    KB K. Šenov                 6:54 min.

7.      Makuňová Sára                      2004    Č. Kamenice                10:11 min.

Žáci mladší:

1.      Kopřiva Jan                             2003    Jiskra N. Bor                5:03 min.

2.      Škaloud Šimon                       2004    KB Jílové                     5:06 min.

3.      Zajíček Jakub                          2004    Slovan Varnsdorf        5:29 min.

4.      Tregler Michal                        2004    AC Č. Lípa                   5:44 min.

5.      Parásek Jan                            2003    KB K. Šenov                 5:51 min.

6.      Munzar Jakub                         2003    KB K. Šenov                 6:45 min.

7.      Janele Idmar                          2007    KB K. Šenov                 6:51 min.

Žákyně starší:

1.      Rambová Nina                        2002    KB Jílové                     11:37 min.

2.      Hrušková Sabina                    2002    SKP Ústí n/L.               12:15 min.

3.      Šimková Tereza                      2001    AC Č. Lípa                   13:43 min.

Starší žáci:

1.      Tuček Miloslav                       2002    KB Jílové                     11:39 min.

2.      Votýpka Michal                      2003    BS N. Bor                    12:37 min.

3.      Kuneš Ondra                          2002    TJ Jiskra N. Bor           12:45 min.

4.      Parásek Matěj                        2007    KB K. Šenov                 13:05 min.

5.      Véle Lukáš                              2001    VÚ K. Šenov                16:16 min.

Dorostenky:

1.      Veselá Adéla                          1999    AC Č. Lípa                   11:18 min.

2.      Gittlerová Jitka                       2002    KB K. Šenov                 12:50 min.

3.      Prollerová Veronika               2004    AC Č. Lípa                   15:02 min.

Dorostenci:

1.      Synek Antonín                        2000    AC Č. Lípa                   9:51 min.

2.      Holinec Jan                             2000    N. Bor                         10: 55 min.

3.      Zátka Jan                                2004    KB K. Šenov                 11:26 min.

4.      Kiezler Robin                          1999    VÚ K. Šenov                12:12 min.

5.      Rozsypal Jiří                           2002    KB K. Šenov                 12:25 min.

6.      Bažant Filip                            2004    KB K. Šenov                 13:11 min.

7.      Danyi Gerhard                        1999    VÚ K. Šenov                16:26 min.

Juniorky:

1.      Nováková Lucie                      1998    TJ Jiskra N. Bor           12:42 min.

2.      Majcherová Nikol                   1999    KB K. Šenov                 12:59 min.

3.      Košťálová Bára                       2003    AC Č. Lípa                   13:13 min.

4.      Peškařová Lucie                     2004    AC Č. Lípa                   13:30 min.

Junioři:

1.      Petr Ondřej                            1997    Haven Team               18:47 min.

2.      Zátka Josef                             2001    KB K. Šenov                 21:13 min.

3.      Bekr Radek                             1997    CL Sport Team            22:59 min.

4.      Grusz Marek                          2001    KB Trefa                      23:27 min.

5.      Banci Stanislav                       1998    VÚ K. Šenov                25:25 min.

6.      Vašák Milan                           1998    KB K. Šenov                 26:18 min.

7.      Čonka Michal                         1998    VÚ K. Šenov                27:27 min.

8.      Bachmann Patrik                    1998    VÚ K. Šenov                30:47 min.

 

Ženy do 35 let:

1.      Matulová Laura                     1984    Radeč                          11:24 min.

2.      Slaměná Ivana                        1984    AC Č. Lípa                   12:38 min.

3.      Podlipná Veronika                 1981    Kerteam L.Běl.                        13:01 min.

4.      Minářová Lenka                     1996    KB K. Šenov                 13:26 min.

5.      Živná Dagmar                        1993    Konkordia Děčín         13:42 min.

6.      Varadiová Barbora                 1995    Ralsko                         17:38 min.

Ženy 36 let a starší:

1.      Macháčková Tereza               1978    TJ Doksy                      11:29 min.

2.      Vaclavíková Hana                   1964    KV Klíč                         13:35 min.

3.      Gittlerová Jana                       1973    KB K. Šenov                 13:40 min.

4.      Bouchnerová Alena               1974    AC Č. Lípa                   14:27 min.

5.      Prollerová Petra                     1974    Č. Lípa                         14:47 min.

6.      Koblížková Eva                       1976                                       15:01 min.

7.      Holická Alena                         1966    Pardubice                   15:11 min.

8.      Vlasáková Jana                       1978    Hrdlořezy                    15:29 min.

9.      Pěničková Hana                     1956    N. Bor                         17:06 min.

Muži do 39 let:

1.      Francke Venca Jan                 1984    Mácháč                       19:38 min.

2.      Skopový Štěpán                      1986    Cvikov                         19:40 min.

3.      Daňko Miroslav                      1977    Multisport Team        20:27 min.

4.      Petrášek Miloslav                  1978    TJ Rumburk                 20:45 min.

5.      Stupka Patrik                          1996    AC Č. Lípa                   21:05 min.

6.      Mazůrek Roman                     1980    Č. Lípa                         21:06 min.

7.      Souhrada Pavel                      1982    Konver. výběh n.K.      23:25 min.

8.      Černý Jaroslav                        1979    TT3 Sports                   23:29 min.

9.      Lhota Petr                              1977    Hrdlořezy                    24:13 min.

10.  Marek Štěpán                         1980    TJ Jiskra N. Bor           24:19 min.

11.  Svatoň David                          1977    TT3 Sports                   24:30 min.

12.  Daniel Petr                             1993    Kravaře                       25:27 min.

13.  Křivánek Petr                         1977    K. Šenov                      25:28 min.

14.  Munzar Martin                      1996    KB K. Šenov                 26:10 min.

15.  Dogaru Vasil                           1981    Rungo.cz                     27:56 min.

16.  Milner Michal                        1980    Č. Lípa                         28:41 min.

Muži do 49 let:

1.      Walter Zdeněk                       1972    Zahrádky                     21:15 min.

2.      Chotěnovský Pavel                 1976    Volfartice                    21:54 min.

3.      Jíra Jaroslav                            1971    AC Č. Lípa                   22:46 min.

4.      Zátka Jan                                1975    KB K. Šenov                 23:05 min.

5.      Věchet Ladislav                      1970    Č. Lípa                         23:14 min.

6.      Forman Otto                          1967    AC Č. Lípa                   23:37 min.

7.      Bém Tomáš                            1970    Smržovka                    23:49 min.

8.      Plíhal Jan                                1967    Vratislavice                 23:55 min.

9.      Kubíček Zdeněk                      1972    OK M. Hradiště           23:59 min.

10.  Proler Miroslav                      1970    Č. Lípa                         24:24 min.

11.  Hruška Miloš                          1970    Větruše Ustí n./L.        25:59 min.

12.  Rejman Josef                          1974    Cvikov                         31:18 min.

Muži do 59 let:

1.      Louda Petr                              1964    AC Č. Lípa                   20:58 min.

2.      Bufka Zdeněk                         1957    AC Č. Lípa                   22:30 min.

3.      Holický Milan                         1965    Pardubice                   23:12 min.

4.      Šrachta Vladimír                    1960    Cvikov                         23:16 min.

Muži 60 let a starší:

1.      Slaměný Oldřich                    1952    AC Č. Lípa                   24:38 min.

2.      Prokůpek Josef                       1955    AO TJ Doksy                31:23 min.

3.      Pěnička Karel                         1951    Space N. Bor               31:41 min.

4.      Plecháček Jiří                         1944    Úpice Maratonstav     33:59 min.

5.      Berounský Jan                        1939    Liga 100 Č. Lípa           38:48 min.

Zobrazit v PDF

Vydáno: 30.9.2016 13:46 | 
Přečteno: 754x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

Reklama

Pánské běžecké kalhoty

Tip na pohodlné běžecké kalhoty od značky Kilpi!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

DJ pro každou akci!

DJ a moderátor, vlastní technika včetně světel.


Chcete u nás publikovat svůj článek, fotografie, videa či svou sportovní akci? Neváhejte nás kontaktovat na admin@clsport.cz

 

 

Vyhledávač

 

Facebook

 

 

Panel uživatele

Kategorie: OBL, Září

10.ročník Běhu kolem Panské skály

Dívky do 5 let:

1.      Janelová Lenka                       2011    KB K. Šenov                 0:27 min.

2.      Berzan Daniela                       2012    Č. Lípa                         0:28 min.

3.      Hanáková Ema                       2012    VS KMB                       0:30 min.

4.      Vobrová Lola                          2012    OK N. Bor                    0:31 min.

5.      Daňková Nikol                        2012    Multisport Team        0:32 min.

6.      Poklopová Vanesa                  2012    DD Č. Kamenice          0:33 min.

7.      Žizková Eliška                         2013    K. Šenov                      0:49 min.

Chlapci do 5 let:

1.      Choděra Tobiáš                      2011    TJ Jiskra N. Bor           0:25 min.

2.      Zapletal Matěj                       2011    TJ Jiskra N. Bor           0:26 min.

3.      Janele Adam                           2012    KB K. Šenov                 0:28 min.

Křivánek Viktor                      2011    K. Šenov                      0:28 min.

5.Podlipný Filip                                  2012    Kerteam L. Běl.           0:31 min.

6. Hájek Vít                                         2011    Skalice u Č. Lípy          0:33 min.       

7. Matula Pavel                                  2013    Radeč                          0:40 min.

8. Mráček Petr                                   2013    Chotovice                    0:47 min.

9. Hilpert Viktor                                 2013    Frýdštejn                     0:49 min.

10.Parásek Vojta                                2014    KB K. Šenov                 1:17 min.

11.Vitula Jan                                      2014    KB K. Šenov                 1:32 min.

12.Chotěnovský Ondřej                     2015    Volfartice                    1:58 min.

 

Dívky do 7 let:

1.      Tímová Laura Anna                2009    ZŠ Cvikov                     0:45 min.

2.      Haasová Anežka                     2009    Atletika N. Bor            0:46 min.

3.      Nováková Viktorie                 2009    DDM Smetanka          0:48 min.

4.      Ludačková Kristýna                2009    Č. Kamenice                0:50 min.

5.      Vobrová Linda                        2010    OK N. Bor                    0:56 min.

Chlapci do 7 let:

1.      Ulrich Václav                          2009    TJ Jiskra N. Bor           0:42 min.

2.      Zajíček Ondřej                        2009    Slovan Varnsdorf        0:43 min.

3.      Kříž Antonín                            2009    AC Č. Lípa                   0:45 min.

4.      Břenek Hynek                         2009    KB Jílové                     0:47 min.

5.      Šlambor Martin                     2010    SK Jablonné v P.          0:48 min.

6.      Hřeben Martin                       2010    Úštěk                           0:49 min.

7.      Šmejkal Adam                        2009    K. Š. – Prácheň            0:51 min.

8.      Hilpert Oliver                         2010    Frýdštejn                     0:55 min.

9.      Jireš Daniel                             2010    Atletika N. Bor            0:56 min.

10.  Ficzu Ondra                            2009    Č. Kamenice                1:07 min.

Dívky do 9 let:

1.      Rejholcová Tereza                 2007    OK N. Bor                    3:15 min.

2.      Nováková Jarmila                  2007    DDM Smetanka N. B.  3:17 min.

3.      Treglová Andrea                    2007    AC Č. Lípa                   3:18 min.

4.      Šlamborová Lucie                  2007    SK Jablonné v P.          3:25 min.

5.      Vlasáková Anna                      2007    ZŠ Debř                       3:26 min.

6.      Bažantová Magdalena           2008    KB K. Šenov                 3:39 min.

7.      Šachová Tereza                      2008    KB K. Šenov                 3:45 min.

8.      Jandová Anna                         2008    Varnsdorf                    3:48 min.

9.      Prolerová Tereza                    2008    AC Č. Lípa                   3:55 min.

10.  Wernerová Nikola                  2008    ZŠ Prácheň                  4:04 min.

11.  Hladíková Adriana                 2008    KB Jílové                     4:07 min.

12.  Behrová Daniela                    2007    ZŠ Prácheň                  4:09 min.

13.  Hánhú Adélka                         2007    TJ Jiskra N. Bor           4:21 min.

14.  Bémová Silvie                         2008    Smržovka                    4:37 min.

15.  Kluchová Alžběta                    2008    Skalice u Č. Lípy          4:54 min.

16.  Orságová Anežka                   2008    ZŠ Prácheň                  6:15 min.

Chlapci do 9 let:

1.      Parásek Matěj                        2007    KB K. Šenov                 3:04 min.

2.      Novák Vojta                           2007    AC Č. Lípa                   3:10 min.

3.      Samek Jonáš                           2007    AC Č. Lípa                   3:15 min.

4.      Plaček Tadeáš                        2007    Č. Kamenice                3:46 min.

5.      Ludačka Ondra                       2007    Č. Kamenice                3:54 min.

6.      Werner Josef                          2008    ZŠ Prácheň                  4:12 min.

7.      Baláž Alex                               2008    Č. Kamenice                4:26 min.

Žákyně do 11 let:

1.      Daňková Denisa                     2005    Multi sport team        2:55 min.

2.      Šulíková Kateřina                   2005    ZŠ Úštěk                      3:02 min.

3.      Kalesová Barbora                   2006    ZŠ Úštěk                      3:16 min.

4.      Kluchová Anežka                    2006    Skalice u Č. Lípy          3:18 min.

5.      Junková Eliška                        2005    ZŠ Úštěk                      3:21 min.

6.      Drábová Beáta                       2006    SK Jablonné v Pod.      3:22 min.

7.      Krobová Tereza                      2006    SK ZŠ Jablonné            3:24 min.

8.      Vlasáková Zuzana                  2005    TJ Auto Škoda M.B.    3:40 min.

Žáci do 11 let:

1.      Janda Matěj                           2006    Varnsdorf SK Slov.      2:49 min.

2.      Pícha Štěpán                           2005    AC Č. Lípa                   2:54 min.

3.      Hladík Oliver                          2005    KB Jílové                     3:02 min.

4.      Severa Matouš                       2006    AC Č. Lípa                   3:11 min.

5.      Břenek Jan                              2005    KB Jílové                     3:19 min.

6.      Košťál Vojtěch                        2006    AC Č. Lípa                   3:26 min.

7.      Machuňa Petr                        2006    Č. Kamenice                4:35 min.

Žákyně mladší:

1.      Košťálová Bára                       2003    AC Č. Lípa                   6:09 min.

2.      Peškařová Lucie                     2004    AC Č. Lípa                   6:13 min.

3.      Mazůrková Nela                     2004    AC Č. Lípa                   6:14 min.

4.      Bártová Veronika                   2004    KB Jílové                     6:18 min.

5.      Prollerová Veronika               2004    AC Č. Lípa                   6:26 min.

6.      Vašáková Adéla                      2005    KB K. Šenov                 6:54 min.

7.      Makuňová Sára                      2004    Č. Kamenice                10:11 min.

Žáci mladší:

1.      Kopřiva Jan                             2003    Jiskra N. Bor                5:03 min.

2.      Škaloud Šimon                       2004    KB Jílové                     5:06 min.

3.      Zajíček Jakub                          2004    Slovan Varnsdorf        5:29 min.

4.      Tregler Michal                        2004    AC Č. Lípa                   5:44 min.

5.      Parásek Jan                            2003    KB K. Šenov                 5:51 min.

6.      Munzar Jakub                         2003    KB K. Šenov                 6:45 min.

7.      Janele Idmar                          2007    KB K. Šenov                 6:51 min.

Žákyně starší:

1.      Rambová Nina                        2002    KB Jílové                     11:37 min.

2.      Hrušková Sabina                    2002    SKP Ústí n/L.               12:15 min.

3.      Šimková Tereza                      2001    AC Č. Lípa                   13:43 min.

Starší žáci:

1.      Tuček Miloslav                       2002    KB Jílové                     11:39 min.

2.      Votýpka Michal                      2003    BS N. Bor                    12:37 min.

3.      Kuneš Ondra                          2002    TJ Jiskra N. Bor           12:45 min.

4.      Parásek Matěj                        2007    KB K. Šenov                 13:05 min.

5.      Véle Lukáš                              2001    VÚ K. Šenov                16:16 min.

Dorostenky:

1.      Veselá Adéla                          1999    AC Č. Lípa                   11:18 min.

2.      Gittlerová Jitka                       2002    KB K. Šenov                 12:50 min.

3.      Prollerová Veronika               2004    AC Č. Lípa                   15:02 min.

Dorostenci:

1.      Synek Antonín                        2000    AC Č. Lípa                   9:51 min.

2.      Holinec Jan                             2000    N. Bor                         10: 55 min.

3.      Zátka Jan                                2004    KB K. Šenov                 11:26 min.

4.      Kiezler Robin                          1999    VÚ K. Šenov                12:12 min.

5.      Rozsypal Jiří                           2002    KB K. Šenov                 12:25 min.

6.      Bažant Filip                            2004    KB K. Šenov                 13:11 min.

7.      Danyi Gerhard                        1999    VÚ K. Šenov                16:26 min.

Juniorky:

1.      Nováková Lucie                      1998    TJ Jiskra N. Bor           12:42 min.

2.      Majcherová Nikol                   1999    KB K. Šenov                 12:59 min.

3.      Košťálová Bára                       2003    AC Č. Lípa                   13:13 min.

4.      Peškařová Lucie                     2004    AC Č. Lípa                   13:30 min.

Junioři:

1.      Petr Ondřej                            1997    Haven Team               18:47 min.

2.      Zátka Josef                             2001    KB K. Šenov                 21:13 min.

3.      Bekr Radek                             1997    CL Sport Team            22:59 min.

4.      Grusz Marek                          2001    KB Trefa                      23:27 min.

5.      Banci Stanislav                       1998    VÚ K. Šenov                25:25 min.

6.      Vašák Milan                           1998    KB K. Šenov                 26:18 min.

7.      Čonka Michal                         1998    VÚ K. Šenov                27:27 min.

8.      Bachmann Patrik                    1998    VÚ K. Šenov                30:47 min.

 

Ženy do 35 let:

1.      Matulová Laura                     1984    Radeč                          11:24 min.

2.      Slaměná Ivana                        1984    AC Č. Lípa                   12:38 min.

3.      Podlipná Veronika                 1981    Kerteam L.Běl.                        13:01 min.

4.      Minářová Lenka                     1996    KB K. Šenov                 13:26 min.

5.      Živná Dagmar                        1993    Konkordia Děčín         13:42 min.

6.      Varadiová Barbora                 1995    Ralsko                         17:38 min.

Ženy 36 let a starší:

1.      Macháčková Tereza               1978    TJ Doksy                      11:29 min.

2.      Vaclavíková Hana                   1964    KV Klíč                         13:35 min.

3.      Gittlerová Jana                       1973    KB K. Šenov                 13:40 min.

4.      Bouchnerová Alena               1974    AC Č. Lípa                   14:27 min.

5.      Prollerová Petra                     1974    Č. Lípa                         14:47 min.

6.      Koblížková Eva                       1976                                       15:01 min.

7.      Holická Alena                         1966    Pardubice                   15:11 min.

8.      Vlasáková Jana                       1978    Hrdlořezy                    15:29 min.

9.      Pěničková Hana                     1956    N. Bor                         17:06 min.

Muži do 39 let:

1.      Francke Venca Jan                 1984    Mácháč                       19:38 min.

2.      Skopový Štěpán                      1986    Cvikov                         19:40 min.

3.      Daňko Miroslav                      1977    Multisport Team        20:27 min.

4.      Petrášek Miloslav                  1978    TJ Rumburk                 20:45 min.

5.      Stupka Patrik                          1996    AC Č. Lípa                   21:05 min.

6.      Mazůrek Roman                     1980    Č. Lípa                         21:06 min.

7.      Souhrada Pavel                      1982    Konver. výběh n.K.      23:25 min.

8.      Černý Jaroslav                        1979    TT3 Sports                   23:29 min.

9.      Lhota Petr                              1977    Hrdlořezy                    24:13 min.

10.  Marek Štěpán                         1980    TJ Jiskra N. Bor           24:19 min.

11.  Svatoň David                          1977    TT3 Sports                   24:30 min.

12.  Daniel Petr                             1993    Kravaře                       25:27 min.

13.  Křivánek Petr                         1977    K. Šenov                      25:28 min.

14.  Munzar Martin                      1996    KB K. Šenov                 26:10 min.

15.  Dogaru Vasil                           1981    Rungo.cz                     27:56 min.

16.  Milner Michal                        1980    Č. Lípa                         28:41 min.

Muži do 49 let:

1.      Walter Zdeněk                       1972    Zahrádky                     21:15 min.

2.      Chotěnovský Pavel                 1976    Volfartice                    21:54 min.

3.      Jíra Jaroslav                            1971    AC Č. Lípa                   22:46 min.

4.      Zátka Jan                                1975    KB K. Šenov                 23:05 min.

5.      Věchet Ladislav                      1970    Č. Lípa                         23:14 min.

6.      Forman Otto                          1967    AC Č. Lípa                   23:37 min.

7.      Bém Tomáš                            1970    Smržovka                    23:49 min.

8.      Plíhal Jan                                1967    Vratislavice                 23:55 min.

9.      Kubíček Zdeněk                      1972    OK M. Hradiště           23:59 min.

10.  Proler Miroslav                      1970    Č. Lípa                         24:24 min.

11.  Hruška Miloš                          1970    Větruše Ustí n./L.        25:59 min.

12.  Rejman Josef                          1974    Cvikov                         31:18 min.

Muži do 59 let:

1.      Louda Petr                              1964    AC Č. Lípa                   20:58 min.

2.      Bufka Zdeněk                         1957    AC Č. Lípa                   22:30 min.

3.      Holický Milan                         1965    Pardubice                   23:12 min.

4.      Šrachta Vladimír                    1960    Cvikov                         23:16 min.

Muži 60 let a starší:

1.      Slaměný Oldřich                    1952    AC Č. Lípa                   24:38 min.

2.      Prokůpek Josef                       1955    AO TJ Doksy                31:23 min.

3.      Pěnička Karel                         1951    Space N. Bor               31:41 min.

4.      Plecháček Jiří                         1944    Úpice Maratonstav     33:59 min.

5.      Berounský Jan                        1939    Liga 100 Č. Lípa           38:48 min.

Zobrazit v PDF

Vydáno: 30.9.2016 13:46 | 
Přečteno: 754x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

CL Sport z. s. | IČ: 08911860 | Číslo účtu: 2801766347 / 2010

 •  SunLight CMS