Kategorie: OBL, Červen

Večerní závody v České Lípě 2016

  Pořadatel: AC Česká Lípa      
           
  Datum: 24.06.2016      
           
12 minutovka
           
Mladší žákyně – 2003-2004
1. Kateřina Hadravová 2005 AC Česká Lípa 2890
2. Bára Košťálová 2003 AC Česká Lípa 2889
3. Martina Sokolová 2005 AC Česká Lípa 2580
4. Veronika Prölerová 2004 AC Česká Lípa 2415
5. Maruška Kiesswetterová 2007 AC Česká Lípa 2346
6. Lucie Krenčilová 2006 AC Česká Lípa 2233
7. Kateřina Krenčilová 2008 AC Česká Lípa 2027
           
mladší žáci – 2003-2004
1. Jan Kopřiva 2003 Jiskra Nový Bor 3126
2. Jiří Dlouhý 2003 AC Česká Lípa 2889
3. Jonáš Samek 2008 AC Česká Lípa 2689
4. Jakub Armin Fridrich 2005 Tatran Jablonné v Podještědí 2545
5. Vojta Košťál 2006 AC Česká Lípa 2472
           
Starší žákyně – 2001-2002 
1. Monika Fridrichová 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 2520
           
Starší žáci – 2001-2002
1. Michal Votýpka 2003 BS Nový Bor 2700
           
Dorostenky a Juniorky – 1997-2000
1. Adéla  Veselá 1999 AC Česká Lípa 3146
2. Natálie Měkotová 2000 AC Česká Lípa 2703
           
Dorostenci a Junioři – 1997-2000 
1. Radek Bekr 1997 CL sport team 3209
2. David Stoja 2000 AC Česká Lípa 3190
3. Jan Holinec 2000 Nový Bor 3120
           
Ženy
1. Štěpánka Bisová 2000 AC Česká Lípa 3164
2. Tereza Macháčková 1978 AO TJ Doksy 3014
3. Ita Krafková 1981 KV Klíč 2887
4. Hana Pěničková 1956 Space Nový Bor 2110
           
Muži
1. Tomáš Kolařík 1978 TT Cyklorenova Cvikov 3612
2. Štěpán Skopový 1986 Cvikov 3585
3. Patrik Stupka 1996 AC Česká Lípa 3323
4. Olda Slaměný 1952 AC Česká Lípa 2895
5. Jiří Erben 1977 Swahil Beer Team 2880
6. Karel Chour 1963 AC Česká Lípa 2660
7. Čestmír Honzátko 1954 Cvikov 2600
8. Karel Pěnička 1951 Space Nový Bor 2197
           
hodinovka
           
Ženy
1. Veronika Svobodová 1986 AC Rumburk 11200
2. Alena Bouchnerová 1974 AC Česká Lípa 10410
3.-4. Irena Spilková 1974 Liga 100 Česká Lípa 8993
3.-4. Magdalena Novotná Wawrečková 1973 Liga 100 Česká Lípa 8993
           
Muži
1. Jan Bureš 1987 Liga 100 Praha 13797
2. Pavel Souhrada 1982 KV Klíč 13740
3. Kamil Krejný 1977 TT Cyklorenova Cvikov 13430
           
Veteráni
1. Zdeněk Walter 1972 Zahrádky 14100
2. Martin Vobnášil 1974 SKI team Dolní Žleb 12737
3. Vladimír Šrachta 1960 Cvikov 12572
4. Ladislav Věchet 1970 Česká Lípa 12324
5. Vítězslav Hvolek 1971 AO TJ Doksy 10498
6. Stanislav Vobnášil 1971 SKI team Dolní Žleb 10436
7. Pavel Chotěnovský 1976 Volfartice DNF
Zobrazit v PDF

Vydáno: 14.9.2016 13:16 | 
Přečteno: 606x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

Reklama

Pánské běžecké kalhoty

Tip na pohodlné běžecké kalhoty od značky Kilpi!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

DJ pro každou akci!

DJ a moderátor, vlastní technika včetně světel.


Chcete u nás publikovat svůj článek, fotografie, videa či svou sportovní akci? Neváhejte nás kontaktovat na admin@clsport.cz

 

 

Vyhledávač

 

Facebook

 

 

Panel uživatele

Kategorie: OBL, Červen

Večerní závody v České Lípě 2016

  Pořadatel: AC Česká Lípa      
           
  Datum: 24.06.2016      
           
12 minutovka
           
Mladší žákyně – 2003-2004
1. Kateřina Hadravová 2005 AC Česká Lípa 2890
2. Bára Košťálová 2003 AC Česká Lípa 2889
3. Martina Sokolová 2005 AC Česká Lípa 2580
4. Veronika Prölerová 2004 AC Česká Lípa 2415
5. Maruška Kiesswetterová 2007 AC Česká Lípa 2346
6. Lucie Krenčilová 2006 AC Česká Lípa 2233
7. Kateřina Krenčilová 2008 AC Česká Lípa 2027
           
mladší žáci – 2003-2004
1. Jan Kopřiva 2003 Jiskra Nový Bor 3126
2. Jiří Dlouhý 2003 AC Česká Lípa 2889
3. Jonáš Samek 2008 AC Česká Lípa 2689
4. Jakub Armin Fridrich 2005 Tatran Jablonné v Podještědí 2545
5. Vojta Košťál 2006 AC Česká Lípa 2472
           
Starší žákyně – 2001-2002 
1. Monika Fridrichová 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 2520
           
Starší žáci – 2001-2002
1. Michal Votýpka 2003 BS Nový Bor 2700
           
Dorostenky a Juniorky – 1997-2000
1. Adéla  Veselá 1999 AC Česká Lípa 3146
2. Natálie Měkotová 2000 AC Česká Lípa 2703
           
Dorostenci a Junioři – 1997-2000 
1. Radek Bekr 1997 CL sport team 3209
2. David Stoja 2000 AC Česká Lípa 3190
3. Jan Holinec 2000 Nový Bor 3120
           
Ženy
1. Štěpánka Bisová 2000 AC Česká Lípa 3164
2. Tereza Macháčková 1978 AO TJ Doksy 3014
3. Ita Krafková 1981 KV Klíč 2887
4. Hana Pěničková 1956 Space Nový Bor 2110
           
Muži
1. Tomáš Kolařík 1978 TT Cyklorenova Cvikov 3612
2. Štěpán Skopový 1986 Cvikov 3585
3. Patrik Stupka 1996 AC Česká Lípa 3323
4. Olda Slaměný 1952 AC Česká Lípa 2895
5. Jiří Erben 1977 Swahil Beer Team 2880
6. Karel Chour 1963 AC Česká Lípa 2660
7. Čestmír Honzátko 1954 Cvikov 2600
8. Karel Pěnička 1951 Space Nový Bor 2197
           
hodinovka
           
Ženy
1. Veronika Svobodová 1986 AC Rumburk 11200
2. Alena Bouchnerová 1974 AC Česká Lípa 10410
3.-4. Irena Spilková 1974 Liga 100 Česká Lípa 8993
3.-4. Magdalena Novotná Wawrečková 1973 Liga 100 Česká Lípa 8993
           
Muži
1. Jan Bureš 1987 Liga 100 Praha 13797
2. Pavel Souhrada 1982 KV Klíč 13740
3. Kamil Krejný 1977 TT Cyklorenova Cvikov 13430
           
Veteráni
1. Zdeněk Walter 1972 Zahrádky 14100
2. Martin Vobnášil 1974 SKI team Dolní Žleb 12737
3. Vladimír Šrachta 1960 Cvikov 12572
4. Ladislav Věchet 1970 Česká Lípa 12324
5. Vítězslav Hvolek 1971 AO TJ Doksy 10498
6. Stanislav Vobnášil 1971 SKI team Dolní Žleb 10436
7. Pavel Chotěnovský 1976 Volfartice DNF
Zobrazit v PDF

Vydáno: 14.9.2016 13:16 | 
Přečteno: 606x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

CL Sport z. s. | IČ: 08911860 | Číslo účtu: 2801766347 / 2010

 •  SunLight CMS