Loading...
HlavníNohejbalVideo

VIDEO: Nohejbalový turnaj U Kerama

Příznivci nohejbalu zamířili 14.9.2013 směr restaurace U Kerama, aby zde poměřili síly a zkušenosti v jejich oblíbeném sportu.

Perfektně připravený turnaj nabídl mnoho zajímavých soubojů, radostných okamžiků ale hlavně odpověď na otázku kdo si domů odnese obří putovní pohár.

Ačkoliv ranní pohled na oblohu neutvářel úsměvy na tváři, slunce na sebe nenechalo dlouho čekat a po slosování dvanácti týmů do dvou skupin, už byl trávník zalit hřejivými paprsky. Turnaje se účastnili hráči všech věkových skupin, včetně jedné dívky. Postupu se dočkaly dva nejlepší týmy z každé skupiny, které soutěžili o hodnotné ceny, jakými byly například poukaz pro každého na konzumaci v hodnotě 500. Díky takovéto motivaci měla hra správný nádech.

Po několika unavujících hrách byla možnost občerstvit se zdarma gulášem, na kterém by si pochutnal i šéfkuchař Pohlreich. Potěšení přinesla také desetikilová kýta, která byla vylosována pro tým, který si domu neodnesl žádný pohár.

Celým dnem provázela přátelská nálada, na kterou nezbývá než se těšit zase za rok a doufat v hojnou účast, jakou se mohl chlubit letošní ročník.

Natočil a sepsal: Albert Myšák

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.