[VIDEO] FC Démoni Česká Lípa – AC Sparta Praha (Sestřih gólů)

0 523

Sestřih gólů futsalového utkání 19. kola Chance Futsal Ligy mezi týmy FC Démoni Česká Lípa a AC Sparta Praha. Velmi napínavý zápas, kdy první poločas nemohla ani jedna strana nalézt recept na soupeře. V druhé půli se podařilo hostům dostat do vedení, kdy v 26. minutě skóroval Jan Křemen. Démoni nalezli odpověď až o deset minut později, kdy z nepřímého kopu skóroval Ondřej Havrda. Vyrovnaný stav, ale skončil v 38. minutě, kdy tečí skóroval Zdeněk Sláma a poslal Spartu do vedení. Domácím už nepomohla ani power play a hosté, tak akorát upravili skóre na 1:3 střelou Křemena. Konečný stav FC Démoni Česká Lípa – AC Sparta Praha 1:3.