Loading...
Týdeník CL Sport

Týdeník CL Sport – 7. týden 2015

download

V aktuálním čísle si přijde na své opravdu každý. Kristýna Lačná nám sdělila jak se dostala k basketbalu a jak hodnotí aktuální sezónu v České Lípě. Denisa Nováková prozradila ambice českolipských Démonek. Daniela Bendová prozradila co pro ní byly největší strasti a největší překvapení na letošních halových vícebojích a v neposlední řadě se můžete podívat na fotografie z posledního domácího utkání F.A.Zolí. To vše a mnohem více v novém čísle týdeníku. K dostání bude i v tištěné podobě na pátečním utkání Démoni Česká Lípa – GL Litoměřice a nebo v neděli na Charity Futsal Show 2015.

Interaktivní PDF vhodné pro mobilní telefony, barevné čtečky knih, tablety, počítače a další zařízení podporující PDF. K prohlížení doporučujeme oficiální Adobe Reader. Pokud se Vám nepodaří týdeník spustit vyzkoušejte verzi pro tisk nebo nás kontaktuje na e-mail: admin@clsport.cz

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.