Loading...
Tanec

Tanečnice Enliven Centre se umístily v první třetině mezinárodní konkurence.

Po roce se tanečnice z Enliven Centre opět nominovaly na mezinárodní soutěž v Grazu, která proběhla tento víkend v Rakouském Grazu. V disciplíně Salsa Shine solo – children si nejlépe vedla Míša Smolíková a Anna Dobíhalová, které se shodně umístily na pěkném 8. místě a jsou tak v první třetině z celkového počtu 26 závodnic. Naše Jana Poliaková získala 13. místo a Pavla Lišková se Simonou Chýlovou shodně 19. místo. V disciplíně Salsa Shine děvčata soutěžila také v duetech, kde si nejlépe vedla dvojice Míša Smolíková a Jana Poliaková, které zůstaly těsně před stupni vítězů na krásném 4. místě. Dvojice Pavla Lišková a Berenika Fišerová z Doks, přivezly 5. místo a Anna Dobíhalová se Simonou Chýlovou mají 7. místo. Dalšími disciplínami, kterých jsme se účastnily, bylo Latinou show duo – children, kde máme 7. a 8. místo a Latino Show malá skupina s 6. umístěním.

V technických disciplínách, jako je Salsa Shine, nás zatím vždy předstihly neuvěřitelně rychlé a temperamentní Italky, které chceme do příštího roku dohonit. Naše děvčata vzorně reprezentovala náš klub, město Českou Lípu a Doksy, Liberecký kraj i celou ČR.

Závodnicím jsme z grantového fondu Libereckého kraje mohli uhradit startovné a registrace v celkové výši 8000 Kč. Děkujeme nejen kraji Liberec, ale i městu Česká Lípa, které přispívá na naši celoroční činnost, tak i rodičům, kteří naše závodnice v tomto náročném sportu podporují.

 

Lenka Jiráňová

trenérka mezinárodního týmu Enliven Centre

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.