Loading...
Karate

Světový pohár v Hradci Králové zvládl SPORT RELAX na jedničku

1x stříbro, 3x bronz , 5x páté a 1x sedmé místo. Celkové 21. místo ze 116 klubů a reprezentací, to je vizitka klubu Sport Relax na Světovém poháru v Hradci Králové, který je nejprestižnější akcí v České republice .
.
Do Hradce Králové zavítalo 822 závodníků ze 116 klubů. „V silné konkurenci jsme obstáli a vybojovali jednu stříbrnou, tři bronzové medaile, pět pátých
a jedno sedmé místo,“ říká trenér Pavel Znamenáček.

karate6Na sobotním programu startovali závodníci v kategoriích dorost, junioři, senioři, U 21 a Masters. „Bohužel jsme medaile v silně obsazených kategoriích nezískali , ale výkony závodníků musím vyzdvihnout,“ podotýká Znamenáček.

Dvě pátá místa si odvezli Milan Zítko (kata muži a kata U21), Adéla Šinerová (kata dorostenky) a Božena Pavlasová ( kata Master). Barbora Znamenáčková startovala za výběr reprezentace ČR a v kata juniorky si odvezla sedmou příčku. Bronzovou medailí se mohla pochlubit děvčata ve složení Anna Vorlíčková, Barbora Vlčková a Klára Stratilová v disciplíně kata team dorostenky a
juniorky.

karate61„V neděli startovali žáci a zde se nám medailové dařilo více.“ Adéla Šinerová po sobotním úspěchu přidala ještě bronzovou medaili. Porazila silné soupeřky a nakonec bronzová medaile je krásným výsledkem v dorostenecké kategorii.

Druhým úspěšným závodníkem se stal Jakub Scholz, který startoval v kata 12-13let 8-7kyu a za svůj výkon si z Hradce odváží stříbrnou medailí.

David Minárik v nejpočetnější kategorii kata starší žáci skvěle zabojoval a nakonec v boji o bronz podlehl, ale odváží si výborné 5. místo.

Vše si chlapci vynahradili v týmech a obhájili bronzovou medaili z loňského roku ve složení David Minárik, Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.