Světový pohár v Hradci Králové zvládl SPORT RELAX na jedničku

0 76

1x stříbro, 3x bronz , 5x páté a 1x sedmé místo. Celkové 21. místo ze 116 klubů a reprezentací, to je vizitka klubu Sport Relax na Světovém poháru v Hradci Králové, který je nejprestižnější akcí v České republice .
.
Do Hradce Králové zavítalo 822 závodníků ze 116 klubů. „V silné konkurenci jsme obstáli a vybojovali jednu stříbrnou, tři bronzové medaile, pět pátých
a jedno sedmé místo,“ říká trenér Pavel Znamenáček.

karate6Na sobotním programu startovali závodníci v kategoriích dorost, junioři, senioři, U 21 a Masters. „Bohužel jsme medaile v silně obsazených kategoriích nezískali , ale výkony závodníků musím vyzdvihnout,“ podotýká Znamenáček.

Dvě pátá místa si odvezli Milan Zítko (kata muži a kata U21), Adéla Šinerová (kata dorostenky) a Božena Pavlasová ( kata Master). Barbora Znamenáčková startovala za výběr reprezentace ČR a v kata juniorky si odvezla sedmou příčku. Bronzovou medailí se mohla pochlubit děvčata ve složení Anna Vorlíčková, Barbora Vlčková a Klára Stratilová v disciplíně kata team dorostenky a
juniorky.

karate61„V neděli startovali žáci a zde se nám medailové dařilo více.“ Adéla Šinerová po sobotním úspěchu přidala ještě bronzovou medaili. Porazila silné soupeřky a nakonec bronzová medaile je krásným výsledkem v dorostenecké kategorii.

Druhým úspěšným závodníkem se stal Jakub Scholz, který startoval v kata 12-13let 8-7kyu a za svůj výkon si z Hradce odváží stříbrnou medailí.

David Minárik v nejpočetnější kategorii kata starší žáci skvěle zabojoval a nakonec v boji o bronz podlehl, ale odváží si výborné 5. místo.

Vše si chlapci vynahradili v týmech a obhájili bronzovou medaili z loňského roku ve složení David Minárik, Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz

Podobné články