SPORT RELAX pořádal mistrovství České republiky FSKA

0 125

V České Lípě se 28.11. uskutečnilo mistrovství České republiky FSKA v karate.

Organizátorem celé akce byl karate klub SPORT RELAX, který připravil pro více jak 277 závodníků z 25 klubů výborné podmínky v českolipské sportovní hale.

Bylo plné hlediště, skvělá divácká kulisa a atmosféra mezi závodníky pomáhala k výkonům karatistů od těch nejmenších dětí až po zkušené reprezentanty. Při zahajovacím ceremoniálu se slova ujal hlavní trenér a organizátor Pavel Znamenáček. MČR FSKA bylo  na vysoké úrovni, probíhalo na čtyřech tatami s vynikajícími sportovci a elitou v Kata, Duo týmech, Kata týmech a Modelových situacích.“

KATA individual:

V této kategorii na zlatou medaili, pohár a diplom dosáhli Daniel Beránek, který obhájil vítězství kata starší žáci a kata open a hattrick v master se povedl Boženě Pavlasové.

Stříbrné medaile vybojovali Petr Zítko, Jakub Pevný, Barbora Vlčková, Klára Stratilová, Natálie Pokorná a Barbora Znamenáčková.

Bronz si z České Lípy odvezli Lukáš Lang, Viktorie Vlčková, Tereza Fabiánová, Dan Kühnel, Jakub Scholz a Dora Blechová.

KATA DUO:

„Zde jsme měli tři bronzové příčky, o které se postarali David Minárik a Tomáš Klinec, Barbora Vlčková a Anna Vorlíčková,  Tereza Fabiánová a Klára Stratilová,“ říká Znamenáček.

KATA TEAM:

V kata týmu měly premiéru mladší žákyně Adéla Znamenáčková, Viktorie Vlčková s Natálii Pokornou, vybojovaly bronzovou medaili. Zkušení borci ve starších žácích si taktéž odváží bronz v tomto složení: David Minárik, Jakub Vavřinčík s Jakubem Scholzem. Stejného umístění dosáhla i děvčata starší žákyně ve složení Anna Vorlíčková, Barbora Vlčková a Klára Stratilová.  –

„Velmi děkuji všem partnerům a zejména městu Česká Lípa a Libereckému kraji za podporu. Zavazujeme se dále rozvíjet mládežnický sport v České Lípě,“ dodává Pavel Znamenáček.

Podobné články