Loading...
Karate

SPORT RELAX pořádal mistrovství České republiky FSKA

V České Lípě se 28.11. uskutečnilo mistrovství České republiky FSKA v karate.

Organizátorem celé akce byl karate klub SPORT RELAX, který připravil pro více jak 277 závodníků z 25 klubů výborné podmínky v českolipské sportovní hale.

Bylo plné hlediště, skvělá divácká kulisa a atmosféra mezi závodníky pomáhala k výkonům karatistů od těch nejmenších dětí až po zkušené reprezentanty. Při zahajovacím ceremoniálu se slova ujal hlavní trenér a organizátor Pavel Znamenáček. MČR FSKA bylo  na vysoké úrovni, probíhalo na čtyřech tatami s vynikajícími sportovci a elitou v Kata, Duo týmech, Kata týmech a Modelových situacích.“

KATA individual:

V této kategorii na zlatou medaili, pohár a diplom dosáhli Daniel Beránek, který obhájil vítězství kata starší žáci a kata open a hattrick v master se povedl Boženě Pavlasové.

Stříbrné medaile vybojovali Petr Zítko, Jakub Pevný, Barbora Vlčková, Klára Stratilová, Natálie Pokorná a Barbora Znamenáčková.

Bronz si z České Lípy odvezli Lukáš Lang, Viktorie Vlčková, Tereza Fabiánová, Dan Kühnel, Jakub Scholz a Dora Blechová.

KATA DUO:

„Zde jsme měli tři bronzové příčky, o které se postarali David Minárik a Tomáš Klinec, Barbora Vlčková a Anna Vorlíčková,  Tereza Fabiánová a Klára Stratilová,“ říká Znamenáček.

KATA TEAM:

V kata týmu měly premiéru mladší žákyně Adéla Znamenáčková, Viktorie Vlčková s Natálii Pokornou, vybojovaly bronzovou medaili. Zkušení borci ve starších žácích si taktéž odváží bronz v tomto složení: David Minárik, Jakub Vavřinčík s Jakubem Scholzem. Stejného umístění dosáhla i děvčata starší žákyně ve složení Anna Vorlíčková, Barbora Vlčková a Klára Stratilová.  –

„Velmi děkuji všem partnerům a zejména městu Česká Lípa a Libereckému kraji za podporu. Zavazujeme se dále rozvíjet mládežnický sport v České Lípě,“ dodává Pavel Znamenáček.

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.