Loading...
Tenisová rodina

Slovánek číslo 26

Zdravím všechny tenisové Borce, Frajery, Forresty + všechny jejich manželky, slečny, přítelkyně a roštěnky. Zdravím také všechny nové účastníky a účastnice našich tenisových soutěží, všechny naše fanoušky a fanynky. Zdravím všechny čtenáře a čtenářky sportovního serveru clsport.cz. Zdravím celou tenisovou rodinu

Posílám Vám Slovánek č. 26.

Tento Slovánek mi dal nejvíc práce a přitom jsem na něj měl nejméně času. Přesto jsem se snažil, aby ve zpravodaji byly všechny informace, které tam mají být. Novinkou ve Slovánku je upoutávka na závěrečný večírek, v souvislosti s předáváním cen v dlouhodobých soutěžích na Slovance + exhibiční Superpohár vítězů. Další novinkou jsou pavouky play off pro oba závěrečné finálové turnaje ve dvouhře. První play off dvojice v obou turnajích si již nyní můžou domluvit a sehrát své mače a nemusí čekat na pondělí 15.9.2014. Podrobnější informace jsou věnovány týmové soutěži, která v neděli 7.9.2014 odehrála své finále a také poslednímu turnaji smíšených párů. U obou akcí jsou zveřejněné všechny vybrané fotky.

Rád bych touto cestou poděkoval slečně Báře Szabové za vynikající poukázky, které věnovala jako ceny ženám na turnaj smíšených párů do B-Pole studia v České Lípě. Děkuji Ti Báro za tyto poukázky a těším se na další pokec s Tebou. Jsi moc hodná, milá a sympatická holka a za nás za všechny Ti přeji co nejvíce zdaru v dalším podnikání a studiu na VŠ.

Letní tenisová sezóna 2014 se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci. Dohrát zbývá ještě několik turnajů. Z toho jsou jednodenní turnaje Superfrajer ve dvouhře a Turnaj Borců ve čtyřhře a rozlučkový turnaj Extra Frajers cup ve dvouhře plánovaný na sobotu 27.9.2014. Na tento turnaj přijímáme přihlášky. Přijďte si naposledy zahrát turnaj pro radost v areálu na Slovance. Užít si nejen hru, ale také pohodu a přátelskou atmosféru, která po celou sezónu na kurtech na Slovance vládne. A to je moc a moc dobře.

Užijte si zpravodaj Slovánek, jeden z posledních v letní tenisové sezóně 2014. Těším se na setkání s každým z Vás a všem Vám přeji moc a moc pohody a pozitivní nálady. Užijte si své poslední tenisové mače v sezóně ať už ve finálových turnajích nebo v Borcích a ve Forrestu. A ti z Vás, kteří již ukončili soutěžní sezónu. Využijte příležitosti zahrát si ještě se svými kamarády a účastníky našich soutěží v sobotním turnaji Extra Frajers cup v termínu 27.9.2014. Je to poslední letošní velký turnaj na Slovance a tak si pojďte ještě naposledy užít tenis a zahrát si jen tak pro radost a pro zábavu.

Ať se Vám všem daří co nejvíc! Hodně zdraví a štěstí a co nejvíce úspěchů, to vše Vám všem přeje z celého srdce Zdeněk – ředitel tenisových soutěží na Slovance

Tenisové rodině zdar a sílu!

Zdeněk

Slovánek č. 26 -9.9.2014 | Výsledkový servis – sezóna 2014

Rozlosování pro turnaj Superfrajers cup pošle Lukáš nejpozději ve čtvrtek 11.9.2014.

Zdeněk Hykš

tel.: 732851891

mail: runningzdenda@tiscali.cz

skype: Zdenda729

Česká Lípa

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.