Loading...
Tenisová rodina

Slovánek číslo 25

Zdravím všechny tenisové Borce, Frajery, Forresty, všechny jejich manželky, slečny, přítelkyně a roštěnky. J Zdravím také všechny nové hráče a hráčky našich tenisových soutěží, všechny naše fanoušky a fanynky. J  Zdravím také všechny čtenáře a čtenářky sportovního serveru clsport.cz. J Zdravím celou tenisovou rodinu! J

Posílám Vám informacemi nabitý Slovánek č. 25.

V dnešním vydání jsem se zaměřil na zhodnocení ukončené dlouhodobé soutěže Slovanka cup ve dvouře a turnajové série Slovanka cup ve čtyřhře. Dále jsem podrobněji popsal týmovou soutěž a turnaj smíšených párů, který se koná tuto sobotu. Aktualizovány byly všechny žebříčky včetně deblového. Nově je do zpravodaje přidána kapitola Turnaj Borců ve čtyřhře. Kapitola začíná seznamem párů, které si vybojovaly právo startu na tomto prestižním finálovém turnaji určenému pro 8 elitních párů. Původně uvedený 12. Pár Stanislav Mejzlík – Martin Vyšín se do turnaje nedostal. Odehráli spolu jen jeden turnaj a k tomu získali 250 bodů jako pár v týmové soutěži Hornets cup. Týmové body jsou ale pouze pomocné a hlavní podmínkou pro účast v turnaji Borců ve čtyřhře zůstává i nadále odehrání minimálně 2 turnajů ze série Slovanka cup 2014 – čtyřhra. Za tuto chybu, kterou jsem nechtěně vyrobil při zasílání sobotních výsledků srpnového turnaje se všem účastníkům tohoto turnaje moc omlouvám.

Ze žebříčků jsem dočasně odstranil tabulku pro celkovou obhajobu ve dvouhře. Jakmile bude aktualizována, znovu jí připojím. Odehrál se již Slovanka cup ve dvouhře a v neděli 7.9.2014 bude odehrána i týmová soutěž Hornets cup. Obě soutěže zamíchají pořadím v této tabulce. Změny provedeme najednou a pak se tam tato tabulka opět objeví.

Textová část je obsáhlejší, než byla dosud, proto si na čtení zpravodaje udělejte trochu více času. Nejlépe s kávou, čajem, pivem, frťanem a něčím na zub k tomu.

Všechny hráče, kteří se účastní turnaje Borců ve dvouhře a turnaje Forrest cup ve dvouhře upozorňuji, že termín pro základní skupiny končí v neděli 7.9.2014. Týká se to zejména Borců v modré, červené a zelené skupině. Od středy má být opět pěkné počasí. Využijte ho k sehrání co největšího počtu zápasů v základních skupinách obou turnajů.

Účastníkům turnaje smíšených párů, který se koná tuto sobotu 6.9.2014 od 9:00 hodin připomínám, že rozlosování a rozpis zápasů Vám všem budu posílat ve čtvrtek 4.9.2014 do 9:00 hodin. Uzávěrka přihlášek je až ve středu a místo je ještě pro 2 smíšené páry. Pokud se žádný další pár již nepřihlásí, zůstane turnaj obsazený počtem 10 smíšených párů. Speciálně pro tento turnaj jsou připraveny opravdu pěkné poháry a do pátku budu mít vyřešené i věcné ceny. Tyto ceny Vám pak oznámím až v sobotu přímo na turnaji.

To je dnes ode mě vše. Užijte si co nejlepší poslední soutěžní mače v obou závěrečných turnajích. Hráčům, kteří postoupili do play off upřímně gratuluji a přeji jim další úspěšné mače. Hráčům, kteří se do pavouka play off nedostali a ukončili tak svou soutěžní sezónu ve dvouhře děkuji za jejich letošní účast v našich soutěžích. Udělali jste mi velkou radost a pro příští sezónu se budu opět těšit na Vaší účast v našich soutěžích.

Ať se Vám všem daří co nejvíc a máte se všichni co nejlíp! Buďte za všech okolností pozitivní a v pohodě. A budete-li si chtít odpočinout od každodenních starostí a nabrat novou energii, pomoc je jednoduchá! Přijďte si s námi zahrát tenis!

Tenisové rodině zdar a sílu!

Zdeněk – ředitel

Slovánek č. 25 – 2.9.2014 | Výsledkový servis – sezóna 2014

Zdeněk Hykš

tel.: 732851891

mail: runningzdenda@tiscali.cz

skype: Zdenda729

Česká Lípa

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.