Loading...
Tenisová rodina

Slovánek číslo 23

Zdravím všechny tenisové Borce, Frajery a Forresty + všechny jejich manželky, slečny, přítelkyně a roštěnky, dále zdravím všechny nové účastníky a účastnice našich soutěží, všechny naše fanoušky a fanynky + všechny čtenáře a čtenářky sportovního serveru clsport.cz! Zdravím celou tenisovou rodinu!

Posílám Vám v pořadí již 23. Slovánek.

Ve zpravodaji je několik změn. Již v něm nenajdete tabulky s bodovými systémy pro jednotlivé soutěže. Ty jsou přesunuty do výsledkového servisu. V horní části zpravodaje jsem pak zobrazil i 2 akce pořádané areály, které k nám mají blízko jak svou vzdáleností, tak i tím, že z těchto míst k nám jezdí hráči, účastnící se našich soutěží. Po dlouhé době je vyplněna rubrika Minibazar. Do rubriky byl přidán inzerát na prodej tenisové rakety zn. Babolat, kterou nabízí velký tenisový hráč a špičkový člověk Vladimír Jalovecký. Sám jsem měl možnost s touto raketou hrát a s její pomocí jsem zaznamenal svou první letošní výhru v soutěžním mači v této sezóně. Jedná se o vynikající raketu, lehkou a dobře ovladatelnou. Mě maximálně vyhovovala. Cena rakety odpovídá její kvalitě. Je vhodná pro všechny rekreační tenisty, kteří chtějí hrát kvalitní tenis.

Na stránce č. 6 najdou srpnoví Frajeři velkou pochvalu od ředitele. Srpnovému Frajerovi je věnována velká pozornost, protože tento turnaj byl v této sezóně naprosto výjimečný a skvělý. Podrobněji je popsán Slovanka cup ve dvouhře a týmová soutěž Hornets cup. Okénko ředitele se z části věnuje první letošní výhře ředitele v soutěžním mači. Těsně před okénkem ředitele najdete stručný popis dění na výborové schůzi, která se konala po sobotním Frajerovi.

Ve výsledkovém servisu najdete novou lištu obhajoba bodů TB a FC. Na žluté liště rozpis zápasů TB a FC najdete rozpis zápasů obou turnajů. Na liště jsou vypsány zápasy v základních skupinách obou turnajů s pozicemi hráčů v rolích domácího a vyzyvatele.

Připomínám ještě všem 12 Frajerům, kteří se kvalifikovali do velkého frajerského finále ať už přímo nebo v pozici náhradníků, aby co nejdříve potvrdili svou účast šéfovi jednodenních turnajů Lukášovi Maškovi. Turnaj bude mít skvělou úroveň a většina zápasů slibuje velké tenisové bitvy.

Již nyní se také můžete hlásit na sobotní Frajers cup – exhibice, který se koná v sobotu 27.9.2014 jako rozlučkový turnaj za odměnu pro 16 Frajerů. Turnaj nebude bodován do žebříčku ZF. Na konci sezóny si ale užijeme kromě tenisu i trochu zábavy a já doufám, že i legrace. Turnaj má za účel především pobavit a co nejdůstojněji se rozloučit s letošní tenisovou sezónou.

Dnes je to ode mě vše. Zítra v 16:30 se koná první semifinále soutěže Slovanka cup ve dvouhře mezi hráči Vladimír Jalovecký a Luděk Třešňák. Kdo budete moci, přijďte se podívat na špičkový tenis dvou letošních suverénů.

Všem čtenářům i členům tenisové rodiny přeji co nejvíce pohody, pozitivní nálady a veselé mysli. Všem hráčům v obou turnajích přeji co nejlepší mače a výsledky. Užijte si své poslední soutěžní mače této sezóny co nejvíce to půjde. Ať se Vám všem daří co nejvíc, abyste měli na co vzpomínat a s čím se pochlubit svým blízkým a známým ve Vašem okolí. Zachovejte nám i nadále Vaší přízeň. Těším se na setkání s Vámi všemi!

S pozdravem

Tenisové rodině zdar a sílu!

Zdeněk

Slovánek č. 23 | Výsledkový servis – sezóna 2014

Zdeněk Hykš

tel.: 732851891

mail: runningzdenda@tiscali.cz

skype: Zdenda729

Česká Lípa

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.