Loading...
Tenisová rodina

Slovánek číslo 22

Zdravím všechny tenisové Borce, Frajery, Forresty + všechny jejich manželky, slečny, přítelkyně a roštěnky, zdravím všechny nové účastníky a účastnice našich soutěží, všechny naše fanoušky a fanynky + všechny čtenáře a čtenářky serveru clsport.cz. Zdravím celou tenisovou rodinu!

Posílám Vám v pořadí již 22. Slovánek.

Dnešní zpravodaj má celkem 64 stran. Zvýšený počet je dán podrobným komentářem a zveřejněním fotek z turnaje smíšených párů, který se odehrál ve výborné atmosféře v sobotu 9.8.2014. Odehrála se i obě semifinále týmové soutěže, a tak je i této soutěži věnována vyšší pozornost. Ve zpravodaji se dozvíte řadu nových informací, zejména pak o připravovaném závěrečném večírku, na kterém budeme udělovat ceny pro nejlepší hráče celé sezóny ve všech dlouhodobých soutěžích.

Ve výsledkovém servisu jsou zapsány a do tabulek započítány výsledky, které mi přišli do neděle 10.8.2014 do 20:00 hodin. Zápasy, které se odehrály po tomto datu budou zapsány a započítány v dalším vydání zpravodaje.

Včera i dnes jsem se dozvěděl celkem 2 žhavé zprávy.

První se týká soutěží. Arnošt Sameš mi včera ve večerních hodinách doručil mail, kdy se omlouvá, že kvůli zranění nenastoupí do čtvrtfinále play off Slovanka cupu ve dvouhře proti Tondovi Lačnému. Arnošt se dává po nehodě na motorce dohromady. Arnošt je naštěstí mladý a silný chlap! Má tak velké šance se dát zase brzy do kupy. Arnošt slíbil, že Borce určitě odehraje. Mám radost z toho, že Arnoštova zranění nejsou natolik závažná, aby musel zbytek sezóny vzdát. To by byla obrovská škoda jak pro Arnošta, tak pro soutěž. Hráč s tak skvělým stylem hry a pohodovou povahou do našich soutěží určitě patří. Tonda Lačný tak bez boje postupuje do semifinále, kde bude čekat na vítěze zápasu mezi Zuzkou Zapletalovou a Petrem Němcem.

Druhá zpráva se týká areálu na Slovance. Včera skončila svůj pracovní poměr servírka Naďa. V pizzerii Diego se tak uvolnilo 1 pracovní místo. Pokud by někdo z Vás věděl o slečně nebo paní, která by chtěla do pizzerie Diego nastoupit, ozvěte se přímo Péťovi Sršňovi na číslo 777 567 099. Nástup možný ihned.

V sobotu 16.8.2004 se koná poslední otevřený jednodenní turnaj ve dvouhře Frajers cup. Lukáš jako vždy pošle do mailů přihlášených hráčů rozpis i rozlosování a to nejpozději tento čtvrtek. Do turnaje registrujeme i několik dalších zájemců, kteří se již na seznam hráčů nevešli. Je škoda, že nemůžeme vzít všechny zájemce. K dispozici máme jen 3 kurty a na tak malém počtu kurtů je 16 hráčů maximum. Pro rok 2015 se počet těchto turnajů určitě zvýší.

Dnes je to ode mě všechno. Samostatným mailem Vám ještě přepošlu nabídku z tenisového areálu ve Varnsdorfu, kde se pořádají turnaje pro rekreační hráče ve dvouhře i ve čtyřhře. Plakát mám od Jitky Goldbrichtové.

Užijte si prima pohodu, co nejlepší soutěžní mače a co nejlepší možné výsledky. Přeji Vám  všem hodně zdraví a veselé mysli. Zůstaňte pozitivní i kdyby se Vám nedařilo. Je to jen dočasně a brzy se zase vše obrátí ve Váš prospěch!

Ať se Vám všem daří co nejvíc!

Tenisové rodině zdar a sílu!

Zdeněk – ředitel

Slovánek č. 22 – 12.8.2014 | Výsledkový servis – sezóna 2014

Zdeněk Hykš

tel.: 732851891

mail: runningzdenda@tiscali.cz

skype: Zdenda729

Česká Lípa

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.