Loading...
Tenisová rodina

Slovánek číslo 21

Zdravím všechny tenisové Borce, Frajery, Forresty + všechny jejich manželky, slečny, přítelkyně a roštěnky, dále zdravím všechny nové hráče a hráčky, nové zájemce a zájemkyně, všechny fanoušky a fanynky našich tenisových soutěží a nesmím zapomenout ani na všechny čtenáře a čtenářky stránek clsport.cz Zdravím celou tenisovou rodinu

Posílám Vám v pořadí již 21. Slovánek.

V minulém týdnu se neodehrál žádný jednodenní turnaj. Díky tomu je zpravodaj tentokrát bez fotografií. I tak  se ale dozvíte mnoho nových informací a komentářů. Až na 1 zápas je odehráno celé osmifinále soutěže Slovanka cup 2014 ve dvouhře. Poslední mač se odehraje do pátku 8.8.2014. V sobotu 9.8. se koná v letošním roce již druhý turnaj smíšených párů. Je skvělé, že je poprvé plně obsazený na maximální kapacitu 12 párů.

Rozpis a rozlosování tak budu moci odeslat o 1 den dříve a to zítra v ranních hodinách. Smíšené páry pak dostanou i další informace co se týká organizace turnaje. Plně obsazené jsou i turnaje Frajers cup plánovaný na sobotu 16.8.2014 a Slovanka cup 2014 ve čtyřhře plánovaný na sobotu 30.8.2014. Mrzí mě, že se nedostane na všechny zájemce. I tak se ale můžete ještě hlásit do obou turnajů pro případ, že by některý z přihlášených Frajerů nebo párů na poslední chvíli svou účast odřekli.

Ve výsledkovém servisu jsou již zapsány první výsledky obou finálových turnajů. V Turnaji Borců ve dvouhře 1 zápas a ve Forrest cupu 5 zápasů.  Body z těchto zápasů jsou již započítány do celkového žebříčku ZRT.

Další zápasy, které se hrály po uzávěrce výsledků se dozvíte za týden v další zpravodaji.

Jsem rád, že tak pilně hrajete. Moc mě to těší a Váš zájem o naše soutěže ještě víc! Nabíjí nás to velkou mírou pozitivní energie a dává sílu zvládat organizaci soutěží co nejlépe to jde.

Těším se již na sobotu na turnaj smíšených párů i na neděli na týmový mač mezi týmy Flinstones a Náhodným úderem.  Těším se také na každého z Vás, koho potkám.

Přeji Vám všem plno pohody a zdraví a spoustu pozitivní energie do dalších dní. A nezapomeňte si přijít s námi zahrát další tenisové mače a turnaje.

Ať se Vám všem daří co nejvíc a hráčům, kteří ještě zůstali v pavouku Slovanka cupu co nejlepší výkony a výsledky.

S pozdravem

Tenisové rodině zdar a sílu!

Zdeněk – ředitel

Výsledkový servis – sezóna 2014 | Slovánek č. 20 – 29.7.2014

Zdeněk Hykš

tel.: 732851891

mail: runningzdenda@tiscali.cz

skype: Zdenda729

Česká Lípa

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.