Loading...
Tenisová rodina

Slovánek číslo 18

Zdravím všechny tenisové Borce, Forresty a Frajery + všechny jejich manželky, přítelkyně, slečny a roštěnky, dále zdravím všechny nové hráče a hráčky v našich soutěžích, všechny nové zájemce a zájemkyně o naše soutěže, nesmím zapomenout ani na všechny fanoušky a fanynky naší tenisové rodiny a zdravím také všechny čtenáře a čtenářky sportovního portálu clsport.cz.

Zdravím celou tenisovou rodinu! J

Posílám Vám zpravodaj Slovánek č. 18, nabitý informacemi o výsledcích prvních zápasů 1. kola play off hlavní soutěže Slovanka cup, včetně podrobného komentáře k červencovému turnaji Forrest cup 2014. Zároveň se zpravodajem dostáváte do rukou také výsledkový servis, ve kterém jsou zapsány všechny zápasy play off, které se odehrály do neděle do 20:00 hodin.

Věnujte pozornost jak tabulkám, tak informacím. Pro hráče, kteří se chtějí kvalifikovat do Turnaje Borců ve dvouhře platí, že k zajištění účasti v tomto elitním turnaji potřebují zejména body ze základní skupiny, 1. kola play off a případně týmové soutěže. Pokud chcete uplatnit body z týmové soutěže do kvalifikace pro Borce, je potřeba, abyste své týmové mače sehrály do pondělí 21.7. 2014, kdy se uzavírá tabulka pro Turnaj Borců ve dvouhře. Šanci uplatnit týmové body tak mají ještě Luboš Krejča a Péťa Sršeň z týmu Sršáni, Radek Barkman a Luděk Třešňák z týmu Flinstouns a oba doktoři Luboš Skalka a Milan Sklenář z týmu Extremdoctors.

Ze zpravodaje jsem stáhl některé tabulky, které tam nutně nemusejí být a obsah. Pro příští číslo nachystám některé úpravy zpravodaje, které povedou k lepšímu zpřehlednění všech tabulek, žebříčků a textových informací. Tento týden už jsem to nestihl.

Všem zájemcům o jednodenní turnaje připomínám, že přihlášky je nutno formou mailu nebo SMS posílat Lukášovi Maškovi. Pouze Lukáš jako vedoucí jednodenních turnajů může všem zájemcům potvrdit nebo odmítnout účast v případě, je-li kapacita již naplněna.

Pro příští ročník uděláme v jednodenních soutěžích určité změny. Nejdříve chci tyto nápady probrat s organizačním výborem. Inspirací je pro mě ATP. Pokud bychom zvládli připravit důslednější organizaci, můžeme mít v příštím roce nejen vyšší počet jednodenních turnajů, ale můžeme je více rozlišovat. Tak jako v ATP mají turnaje série Masters 1000, my můžeme mít ExtraFrajers s 16 účastníky, ale vyšším bodováním. Tyto turnaje by se hrály o poháry a o vyšší body. Nejprve musíme ale vše připravit a probrat ve výboru. Byla by to změna, která by ještě více zatraktivnila jednodenní turnaje. Pro letošní rok se již tyto nápady nestihnou realizovat.

Zatím ode mě vše. Užijte si další vyřazovací mače a všem hráčům, kteří ještě mají šanci na postup do osmifinále přeji, aby se jim jejich přání splnilo a do dalšího kola se probojovali. A pokud se Vám v 1. kole nebude dařit, nijak se tím netrapte. Pořád máte před sebou další velký turnaj a sezónu můžete zakončit velkým úspěchem. Nezapomeňte, že vítěz turnaje Forrest cup získá nejen trofej a vysoké body do ZRT, ale také šanci zahrát si Superpohár vítězů.

Přeji Vám všem plno pohody, veselé nálady a pozitivní mysli. Ne vždy se vše vydaří, nesmí se ale ztrácet optimismus a víra, že se vše obrátí ve Váš prospěch!

[alert type=“info“ title=“Výsledkový servis – sezóna 2014 – 2″][/alert]

[alert type=“info“ title=“Slovánek č. 18 – 15.7.2014″][/alert]

Ať se Vám všem daří co nejvíc!
Tenisové rodině zdar a sílu!
Zdeněk – ředitel J

 

Zdeněk Hykš
tel.: 732851891
mail: runningzdenda@tiscali.cz
skype: Zdenda729
Česká Lípa

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.