Loading...
Tenisová rodina

Slovánek číslo 13

Zdravím všechny tenisové Borce, Frajery, Forresty, všechny jejich manželky, přítelkyně, slečny a roštěnky. Dále pak všechny nové hráče a hráčky, sympatické ženy a slečny, všechny fanoušky, fanynky, čtenáře a čtenářky našeho pravidelného informačního zpravodaje Slovánek J

Posílám Vám v pořadí již 13. Slovánek. V dnešním čísle se dozvíte mnoho nových informací. Hodně jsem se věnoval také sobotnímu Turnaji v Mixu, který se opravdu vydařil. Proto jsem si dal záležet na tom, abych ocenil všechny účastníky a hlavně účastnice tohoto turnaje. Rozhodně si počtete.

Zítra je uzávěrka přihlášek pro sobotní Frajers cup. Obsadit zbývá ještě poslední 4 místa. Dejte co nejdříve vědět Lukášovi nebo mě, ať máme turnaj plně obsazený. Počasí je hodně letní a teploty překračují 30 stupňů. Od čtvrtka se ale má ochlazovat a v sobotu bude jen kolem 20 stupňů. To je ideální teplota pro jednodenní turnaj ve dvouhře.

Těším se na další výsledky Vašich zápasů ve Slovanka cupu. Do uzávěrky skupin zbývá ještě hodně odehrát, a tak věřím, že na kurtech bude pořád plno. Nenechávejte si zápasy na poslední chvíli. Mohlo by se stát, že Váš soupeř nebude mít zrovna čas a Vy pak budete mít zbytečně neodehraný zápas. A to by byla velká škoda.

Těším se na další setkání s Vámi všemi a na všechny sobotní Frajery. Nejpozději ve čtvrtek budou mít Frajeři rozlosování a rozpis zápasů ve svých mailech.

Všem Vám přeji plno pohody, štěstí, zdraví a pozitivní mysli. Ať se Vám všem daří co nejvíc!

Tenisové rodině zdar!

[alert type=“info“ title=“Slovánek č. 13- 10.6.2014″][/alert]

[alert type=“info“ title=“Výsledkový servis – sezóna 2014″][/alert]

 

Zdeněk – ředitel J

Zdeněk Hykš

tel.: 732851891

mail: runningzdenda@tiscali.cz

skype: Zdenda729

Česká Lípa

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.