Loading...
Tenisová rodina

Slovánek číslo 12

Zdravím všechny tenisové Borce, Frajery, Forresty + všechny jejich manželky, přítelkyně, slečny a roštěnky, všechny nové účastníky a účastnice našich soutěží, dále pak všechny fanoušky a fanynky, čtenáře a čtenářky našeho zpravodaje Slovánek J

Posílám Vám v pořadí již 12 letošní číslo.

Ve zpravodaji je několik nových informací, včetně rozlosování týmové soutěže, výsledků deblového turnaje Slovanka cup ve čtyřhře a tradiční komentáře k jednotlivým soutěžím. Ve zpravodaji najdete např. nový týmový žebříček, stav přihlášených smíšených párů a průběžný stav přihlášených Frajerů a deblových párů pro červnové turnaje.

Turnaj v Mixu má nahlášeno již 10 párů. Zítra 4.6. je uzávěrka přihlášek pro tento turnaj. Místo je ještě pro 2 páry. Pokud zůstane počet párů nezměněný, turnaj bude mít 2 skupiny po 5 párech. Pokud se přihlásí ještě 2 páry, rozlosujeme celkem 3 skupiny a herní systém turnaje bude stejný jako ve standardním Slovanka cupu. Pouze s tím rozdílem, že se všechny zápasy, včetně finálových odehrají na 1 vítězný set.

Tento týden bude na stránkách clsport.cz zveřejněno propagační video o našich soutěžích a také zpravodaj Slovánek. Jakmile se tam tyto informace objeví, budu Vás co nejdříve informovat.

Přihlášeným smíšeným párům budu zítra ve večerních hodinách rozesílat rozlosování a rozpis zápasů. Čas mailu očekávejte do 19:00 hodin.

Vše podstatné najdete ve zpravodaji. Mrzí mě, že se mi nepodařilo vyfotit medailisty deblového turnaje. Prvním 3 párům se tímto moc omlouvám a v příštích turnajích se tento nedostatek již nebude opakovat.

Všem členům tenisové rodiny přeji plno pohody a veselé nálady. Užijte si pěkného počasí a hrajte další soutěžní mače, ať se nám tabulky zaplňují.

[alert type=“success“ title=“Slovánek č. 12 – 2.6.2014″][/alert]

[alert type=“success“ title=“ Výsledkový servis – sezóna 2014″][/alert]

Ať se Vám všem daří co nejvíc a všichni se moc opatrujte!

S pozdravem

Zdeněk Hykš

tel.: 732851891

mail: runningzdenda@tiscali.cz

skype: Zdenda729

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.