Loading...
Atletika

Silvestrovská hala 2017

Silvestrovská hala v Jablonci nad Nisou se tradičně koná vždy 27. prosince a schází se zde atleti, aby se rozloučili s odcházejícím rokem, obvykle je to ale pro mnohé také první závod nastávající halové sezony. Tento závod má pouze omezený počet disciplín a to chůzi, dvanácti minutový běh, 30 m letmo, skok daleký a vrh koulí.

Co se týká českolipských atletů, potěšili především vrhači. V kategorii mužů zvítězil Miroslav Špaček výkonem 11,47 m. Absolutně nejdelší hod soutěže předvedl Jan Effler, který se loučil s dorosteneckou kategorií a tím i s pětikilovou koulí. Výkonem 15,10 m suverénně zvítězil a zároveň opět vylepšil oddílový dorostenecký rekord. Druhé místo v kategorii žáků vybojoval v osobním rekordu 12,66 m Petr Stránský. Druhé místo přidala i žákyně Dominika Širlová, vrhem dlouhým 10,58 m. Druhá byla také veteránka Alena Bouchnerová. Českolipští závodníci dosáhli i dalších dobrých výkonů, takže budeme zvědavi na další halové závody. Nejbližší bude Českolipský Kvakoš, závod ve skoku vysokém, který se koná 6. ledna v tělocvičně českolipského gymnázia od deseti hodin.

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.