Loading...
FotbalHlavníVenkovní

Petr Stromecký: Soupeři se nestačí divit

Fotbalová divize skupiny B má za sebou sedm kol a při pohledu na její tabulku mohou být jistě fanoušci, ale i hráči Nového Boru spokojeni. „Pro mě je náš začátek hodně dobrý, myslím, že nám to klape,“ říká jeden z tahounů týmu Petr Stromecký.

Jak byste zhodnotil poslední utkání v Českém Brodě?
Utkání v Brodě hodnotím kladně, protože i přes dva inkasované góly jsme se nepoložili a dokonce jsme otočili skóre v náš prospěch. Bylo to velmi těžké utkání hlavně po psychické stránce. Hráli jsme opět jako tým, škoda inkasované branky v závěru, kdy se soupeř všemi možnými způsoby snažil vstřelit branku. Ale i tak si myslím, že bod je určitě dobrý.

Jak jste zatím spokojený se začátkem soutěže?
Pro mě je náš začátek hodně dobrý, myslím, že nám to klape. Soupeři se nestačí divit, každý rok boj o záchranu a najednou mají s námi problémy a já doufám, že to tak zůstane a vydrží nám to celou sezonu 🙂

Už několikrát došlo k pokutovým kopům po 90 minutách. Patříte k hlavním exekutorům penalt nebo to spíše přenecháváte druhým?
Tak tohle rád přenechám druhým, nikdy to nebyla moje silná stránka 🙂

Minule jsem se ptal Dana Blumentritta na na opětovný přesun do divize B. On v tom vidí jak plusy, tak mínusy. Vy jste rád, že je Nový Bor zpátky v „béčku“?
Tak s Blumou samozřejmě souhlasím, soupeři byli více fotbaloví v divizi C, tady v béčku bych řekl, že je to zase hodně bojovné. A druhá stránka věci je zase cestování. Tady nejezdíme takové dálky.

ptal se Alex Neugebauer

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.