Pěkné výkony atletů na MČR

0 278

O víkendu 24 a 25 června se v Jablonci nad Nisou sešli nejlepší atleti české republiky v dorostenecké a juniorské kategorii, aby se poprali o tituly mistrů ČR pro rok 2017. Svými kvalitními výkony v průběhu sezóny si řekli o účast i atleti AC Česká Lípa

V sobotu nastoupili ke svému startu koulaři. V kategorii dorostenek dopoledne startovala Michaela Trčová a svým kvalitním výkonem 12,99 m vybojovala pěkné šesté místo.

O dvě hodiny později se do koulařského kruhu postavil dorostenec Jan Effler. Soutěž zahájil osobním a tím i oddílovým rekordem 14,96 m. Tento výborný výkon již zlepšit nedokázal, ale stačil na postup do užšího finále a celkově kvalitní osmé místo na mistrovství ČR.

V neděli nastoupila na trať 3000 m juniorka Adéla Veselá. která časem 11:10.16, obsadila pěkné deváté místo.

Další českolipskou stopu na MČR v Jablonci zanechal Roman Málek, který z komentátorského stanoviště moderoval toto mistrovství a jistě i jeho potěšilo, když mohl nahlásit, že mistryní ČR v trojskoku juniorek se stala vynikajícím výkonem 12,71 m Ivana Reicheltová, úspěšný to odchovanec českolipské atletiky. Stejně tak pěknou zprávou bylo druhé místo juniorky Nikity Melzerové, která reprezentuje Jiskru Nový Bor.

Nyní se někteří českolipští atleti představí doma v pátek 30. 6. na tradičním běžeckém závodu, v hodinovce a dvanáctiminutovce. Startuje se v 18,00 hod a českolipští atleti se těší na vaše povzbuzování.

Tagged with:

Podobné články

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.