Ondra Chour kousek od bedny.

0 63

Na mistrovtví ČSR v přespolním běhu startoval i českolipský atlet Ondřej Chour. Loni na tomto mistrovství vybojoval stříbro, a tak i letos byl jedním z kandidátů, kteří se měli poprat o medaile. Největším kandidátem na zlato byl Filip Sasínek z Hodonína a také zvítězil a jemu sekundoval reprezentant z Dukly Praha Jan Friš, který si doběhl pro stříbro. Bronz Ondrovi vyfoukl Tomáš Kubelka z Jiskry Ústí nad Orlicí. Čtvrté místo je sice nejméně oblíbené, ale v náročné konkurenci to byl bezesporu úspěch a navíc letos už má Ondra jednu republikovou medaili z běhu na 1500 m. Jelikož evidentně příprava probíhá dobře, jistě již Ondra Myslí na mistrovství v hale. Na přípravu má ještě tři měsíce a věříme, že i zde se bude náš závodník prát o přední místa.

Pokud jste mistrovství nesledovali, můžete si pustit záznam na

https://www.facebook.com/czatletika/videos/10155822632913490/ a chcete-li vidět pouze Ondru, přejděte asi tak na 1:47 hod.

Podobné články

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.