Ondra Chour kousek od bedny.

0 24

Na mistrovtví ČSR v přespolním běhu startoval i českolipský atlet Ondřej Chour. Loni na tomto mistrovství vybojoval stříbro, a tak i letos byl jedním z kandidátů, kteří se měli poprat o medaile. Největším kandidátem na zlato byl Filip Sasínek z Hodonína a také zvítězil a jemu sekundoval reprezentant z Dukly Praha Jan Friš, který si doběhl pro stříbro. Bronz Ondrovi vyfoukl Tomáš Kubelka z Jiskry Ústí nad Orlicí. Čtvrté místo je sice nejméně oblíbené, ale v náročné konkurenci to byl bezesporu úspěch a navíc letos už má Ondra jednu republikovou medaili z běhu na 1500 m. Jelikož evidentně příprava probíhá dobře, jistě již Ondra Myslí na mistrovství v hale. Na přípravu má ještě tři měsíce a věříme, že i zde se bude náš závodník prát o přední místa.