OBL - Konečný bodový stav 2016

1. Ne 20.3.2016 Nový Bor   143 startujících 66 bodujících       www.clsport.cz\obl        
2. Pá 8.4.2016 Jablonné   90 startujících 70 bodujících                            
3. Ne 10.4.2016 Cvikov   120 startujících 68 bodujících       Facebook - stránka "Okresní běžecká liga - Českolipsko"
4. So 16.4.2016 Polevsko   151 startujících 79 bodujících                            
5. So 30.4.2016 Brniště   491 startujících 103 bodujících       dotazy: svahda@seznam.cz      
6. Ne 1.5.2016 Radvanec   164 startujících 71 bodujících                            
7. Ne  8.5.2016 Prácheň   266 startujících 63 bodujících                            
8. Ne 22.5.2016 Krompach   115 startujících 62 bodujících                            
9. Ne 12.6.2016 Sosnová   83 startujících 54 bodujících                            
10. Pá 24.6.2016 Č. Lípa   45 startujících 44 bodujících                            
11. Ne 11.9.2016 Cvikov   242 startujících 79 bodujících                            
12. Ne 25.9.2016 Zahrádky   164 startujících 69 bodujících                            
13. St 28.9.2016 K. Šenov   168 startujících 71 bodujících                            
14. So 8.10.2016 Doksy   207 startujících 69 bodujících                            
15. So 15.10.2016 Jablonné   283 startujících 97 bodujících                            
16. Ne 6.11.2016 Sosnová   207 startujících 115 bodujících                            
17. Ne 13.11.2016 Žandov   176 startujících 68 bodujících                            
                                           
                                           
                                           
Mladší žákyně roč. nar.2003 - 2004
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Košťálová Bára 2003 AC Česká Lípa   11 17 9 11   14 8 11 9 11   17 8 7 11 13,5 156
2. Peškařová Lucie 2004 AC Česká Lípa 9 9 14 4 8 11 12 7 8       14 9 6 8 16,5 134,5
3. Pröllerová Veronika 2004 AC Česká Lípa 9   14 5 8 11 12 9   7 7 11 12     8 13,5 126
4. Patzeltová Viktorie 2003 TJ Jiskra Nový Bor 7       9 11   9 9     11   11 9 9 9 94
5. Vašáková Adéla 2005 KB Kamenický Šenov   3 14   7 7   8     8 8 7,5     7   69
6. Petrová Kateřina 2004 Svor 8   11 7 3     8     9             45,5
7. Daňková Denisa 2005 Velký Valtinov               11 9   9 7           36
8. Mazůrková Nela 2004 AC Česká Lípa         7               12 6     10,5 35,5
9. Gunterová Veronika 2003 TJ Jiskra Nový Bor 11     6 1     11                   29
10. Bažantová Magdalena 2008 SKI Polevsko   5                 6         5 12 28
11. Bártová Veronika 2004 KB Jílové             9           11         19,5
12. Hadravová Kateřina 2005 Česká Lípa       6           11               17
13. Pásková Miluše 2003 Varnsdorf                             5   12 17
14. Mikeschová Denisa 2003 KB Jílové             17                     16,5
15. Středová Anna 2003 AC Česká Lípa       8                   7       15
16. Blechová Lucie 2003 Multisport                                 13,5 13,5
17. Nečasová Eliška 2003 Svor     12   1                         13
18. Besser Emma 2003 Bertsdorfer SV       11                           11
19. Ježková Matylda 2004 Dukla Liberec         11                         11
20. Kadavá Kateřina 2003 AC Jablonec nad Nisou                             11     11
21. Buštová Simona 2003 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   8                               8
22. Krobová Tereza 2006 Jablonné v Podještědí                 8                 8
23. Sokolová Martina 2005 AC Česká Lípa                   8               8
24. Farská Markéta 2003 Dolní Řasnice                             8     8
25. Drábová Beata 2006 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   7                               7
26. Kohoutová Radka 2003 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   1     6                         7
27. Ledrhausová Natálie 2007 Jablonné v Podještědí   6                               6
28. Lamačová Barbora 2007 OK Jiskra Nový Bor             9                     9
29. Svobodová Eliška 2004 Atletika Cvikov                     9             9
30. Šulíková Kateřina 2005 ZŠ Úštěk                       9           9
31. Piškulová Kateřina 2003 ZŠ Jestřebí                       8           8
32. Kiesswetterová Maruška 2007 AC Česká Lípa                   6               6
33. Přádová Barbora 2004 AC Česká Lípa                       6           6
34. Makuňová Sára 2004 Česká Kamenice                         6         6
35. Diartová Dominika 2004 Česká Lípa                               6   6
36. Holubová Anna 2003 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             6     5,5
37. Klausch Emma 2004 Bertsdorfer SV       5                           5
38. Šujanová Tereza 2003 ZŠ Jestřebí                       5           5
39. Krenčilová Lucie 2006 AC Česká Lípa                   5               5
40. Mlčochová Jesika 2007 Jablonné v Podještědí   4                               4
41. Brzobohatá Nikola 2003 Bělá pod Bezdězem         4                         4
42. Hrušková Helena 2003 Česká Lípa               4                   4
43. Krenčilová Kateřina 2008 AC Česká Lípa                   4               4
44. Folprechtová Johana 2004 Liberec                             4     4
45. Simolíková Jana 2003 Česká Lípa         3                         3
46. Szollosiová Tereza 2003 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             3     3
47. Mlčochová Anika 2005 Jablonné v Podještědí   2                               2
48. Faltová Eliška 2004 Česká Lípa         2                         2
49. Fixová Jana 2003 Maxtri Liberec                             2     2
50. Ledrhausová Sára 2004 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             1     1
                                           
Mladší žáci roč. nar.2003 - 2004
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Kopřiva Jan 2003 TJ Jiskra Nový Bor 11   17 11 11 11 17 11 11 11 11   17 11 11 11 16,5 176
2. Votýpka Michal  2003 BS Nový Bor  9 11 12 7 9 8 12 9 9 11 11 11 14 11 7 9 10,5 148
3. Zajíček Jakub 2004 Slovan Varnsdorf       8 9 9 14       6 11 12   8 8 10,5 95
4. Fridrich Armin Jakub 2005 Tatran Jablonné v Podještědí 8 8 12 6       8 9 7 4           9 71
5. Janele Idmar 2007 SKI Polevsko 7 9 12   6 6   6       8 6     5   65
6. Parásek Jan 2003 KB Kamenický Šenov           5 9 7     5   9 8 6 7 9 65
7. Zátka Jan 2004 KB Kamenický Šenov         7 7 11       8 6 12       12 62,5
8. Bažant Filip 2004 KB Kamenický Šenov 6 7 9     6 6       6   7,5     6 7,5 61
9. Tregler Michal 2004 AC Česká Lípa     14   8 8     9       11     9   58
10. Munzar Jakub  2003 KB Kamenický Šenov 7   11       11 5         7,5         40,5
11. Dlouhý Jiří 2003 AC Česká Lípa                   9 8     8     12 37
12. Parásek Matěj 2007 KB Kamenický Šenov         1     4         11 6   7 7,5 36
13. Pitoňák Jakub 2004 TJ Jiskra Nový Bor         7     9       9   7       32
14. Stránský Petr 2003 AC Česká Lípa                           9 9   13,5 31,5
15. Štěpánek Jindřich 2004 ZŠ Úštěk 8           7,5                     15,5
16. Knejzlík Tomáš 2005 Mimoň                           7 8     15
17. Škaloud Šimon 2004 KB Jílové                         14         13,5
18. Hnídek Ondřej 2005 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   6     7                         13
19. Weis Viktor 2003 Děčín             12                     12
20. Ceban Alexandr 2004 ZŠ Nám.N.Bor     11                             10,5
21. Houda Vítězslav 2008 OK Chrastava   9                               9
22. Wenzel Steve 2004 Bertsdorfer SV       9                           9
23. Kučera Petr 2003 Atletika Cvikov                     9             9
24. Kmoch Mikuláš 2006 Česká Lípa                           9       9
25. Stankulov Alexandr 2004 DD Krompach               8                   8
26. Prchlík Matěj 2003 ASK Lovosice                 8                 8
27. Samek Jonáš 2008 AC Česká Lípa                   8               8
28. Vysušil Vítek 2003 ZŠ Jestřebí                       8           8
29. Valt Václav 2004 Brniště           7                       7
30. Drapák Mirek 2004 DD Krompach               7                   7
31. Tíma Michal 2004 Atletika Cvikov                     7             7
32. Kaňkovský Patrik 2003 ZŠ Jestřebí                       7           7
33. Vencl Šimon 2003 Varnsdorf                             7     7
34. Bogyo Vojtěch 2004 Mimoň         6                         6
35. Košťál Vojta 2006 AC Česká Lípa                   6               6
36. Fornalský Adam 2004 AC Česká Lípa                       6           6
37. Špetlík Vojta 2003 AC Česká Lípa                           6       6
38. Duben Adam 2004 FK Jablonec                               6   6
39. Hrnčíř Vladimír 2004 ZŠ Úštěk 4           1,5                     5,5
40. Hrabík David 2008 TJ Jiskra Nový Bor 5                                 5
41. Mádlo Jakub 2002 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   5                               5
42. Kittel Albert 2003 Bertsdorfer SV       5                           5
43. Volf Václav 2004 Brniště         5                         5
44. Novotný Václav 2006 Dukla Liberec           5                       5
45. Eiselt Daniel 2004 ZŠ Cvikov                     5             5
46. Veselý Vojta 2004 ZŠ Jestřebí                       5           5
47. Rudolf Matěj 2004 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             5     5
48. Jiránek Ondra 2004 KB Ruprechtice             4,5                     4,5
49. Obolecký Pavel 2006 Jablonné v Podještědí   4                               4
50. Falta Štěpán 2003 Česká Lípa         4                         4
51. Kváč David 2004 ZŠ Jestřebí                       4           4
52. Černý Jan 2003 AC Česká Lípa                           4       4
53. Jakša David 2005 AO TJ Doksy                           4       4
54. Mádlo Marek 2004 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             4     4
55. Hnídek Jan 2007 Jablonné v Podještědí   3                               3
56. Ptáček Ondřej 2003 Brniště         3                         3
57. Hladík František 2003 Kamenický Šenov             3                     3
58. Prkno Martin 2004 ZŠ Jestřebí                       3           3
59. Hoffman Lukáš 2004 AC Česká Lípa                           3       3
60. Machálek Daniel 2004 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             3     3
61. Kratochvíl Jan 2008 Jablonné v Podještědí   2                               2
62. Pukowiec Denis 2004 Mimoň         2                         2
63. Feuereisl Patrik 2004 Kamenický Šenov                           2       2
64. Tuleja Martin 2004 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             2     2
65. Houda Lukáš 2008 Chrastava   1                               1
66. Szollosi Roman 2004 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             1     1
                                           
Starší žákyně roč. nar. 2001 - 2002
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Fridrichová Monika 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 9 11 17 11 11 9 14 9 11 11 11           13,5 136,5
2. Šimková Tereza 2001 AC Česká Lípa                 9   2 9 12 7     12 51
3. Gittlerová Jitka 2002 KB Kamenický Šenov 11                       14 8     16,5 49
4. Ryšavá Vendula 2002 AC Česká Lípa                             7 11 16,5 34,5
5. Rambová Nina 2002 KB Jílové             17           17         33
6. Hrušková Sabina 2002 SKP Ústí nad Labem                       11 14         24,5
7. Stránská Dominika 2000 AC Česká Lípa                           9     13,5 22,5
8. Šírlová Dominika 2002 Česká Lípa         8 8                       16
9. Drábová Stella 2002 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   8                         6     13,5
10. Švirlochová Denisa 2001 KB Jílové             12                     12
11. Donátová Štěpánka 2002 AC Česká Lípa                           11       11
12. Folková Denisa 2001 AC Jablonec nad Nisou                             11     11
13. Fialová Eva 2002 KB Jílové             11                     10,5
14. Kopecká Natálie 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   9                               9
15. Kittel Hanna 2002 Bertsdorfer SV       9                           9
16. Walterová Veronika 2002 ZŠ U lesa Nový Bor                     9             9
17. Janečková Lucie 2001 BIJA Jablonec nad Nisou                             9     9
18. Horáčková Emma 2001 Slovan Liberec                             9     9
19. Tymešová Anna 2002 Jiskra Nový Bor                               9   9
20. Kareisová Ludmila 2002 Liberec                             8     8
21. Šípková Tereza 2001 Česká Lípa                               8   8
22. Perglová Pavlína 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí     7                             7
23. Vundererová Michaela 2002 TJ Sokol Dlouhý       7                           7
24. Urbanová Sabina 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   6                               6
25. Kalmárová Kateřina 2002 ZŠ Jestřebí                       6           6
26. Špachmanová Helena 2002 Svor         5                         5
27. Nedbalová Natálie 2002 Brniště         2                         2
                                           
Starší žáci roč.nar. 2001 - 2002
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Zátka Josef  2001 KB Kamenický Šenov   11 17   11 11 17   11     9 14 11 11 11 16,5 149
2. Kuneš Ondřej 2002 DDM Smetanka Nový Bor 11   14 9 4   11 3 8     9 12 8 5     93
3. Grusz Marek 2001 KB Trefa Mladá Boleslav                       8 11         18,5
4. Jandák Lukáš 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   8                         9     17
5. Machálek Tomáš 2002 Jablonné v Podještědí   9                         8     17
6. Tuček Miloslav 2002 KB Jílové                         17         16,5
7. Rozsýpal Jiří 2002 KB Kamenický Šenov                     7   9         16
8. Hamada Martin 2002 Varnsdorf                                 13,5 13,5
9. Dušek Petr 2001 AC Rumburk                                 12 12
10. Cervinka Konstantin 2001 Bertsdorfer SV       11                           11
11. Demeter Milan 2002 DD Krompach               11                   11
12. Havíř František 2002 TT Cyklorenova Cvikov                 11                 11
13. Šimon Dominik 2001 Jablonné v Podještědí   7                         4     11
14. Bobák Martin 2002 TJ Jiskra Nový Bor                 9                 9
15. Véle Lukáš 2001 VÚ K. Šenov                         9         9
16. Pevný Jakub 2001 AC Česká Lípa                           9       9
17. Záhorec Dominik 2001 Brniště         8                         8
18. Stankulov Marek 2002 DD Krompach               8                   8
19. Vrána Petr 2001 ZŠ Cvikov                 8                 8
20. Carda Petr 2002 ZŠ Jestřebí                       7           7
21. Fol Filip 2001 Jablonné v Podještědí   6                               6
22. Grundza Martin 2002 ZŠ Jestřebí                       6           6
23. Mleziva Láďa 2001 Jablonné v Podještědí                             6     6
24. Eichler Patrik 2001 Jablonné v Podještědí   5                               5
25. Marušák Ondřej 2002 SK ZŠ Jablonné v Podještědí         5                         5
26. Jirků Martin 2001 Jablonné v Podještědí   4                               4
27. Rejzek Milan 2002 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             3     2,5
28. Novák Adam 2002 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             3     2,5
                                           
Dorostenky roč. nar. 1999 - 2000, juniorky roč. nar. 1997 - 1998
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Bisová Štěpánka 2000 AC Česká Lípa 11 9   11 11 11 17 11 11 11       8 11 11 16,5 149
2. Veselá Adéla 1999 AC Česká Lípa   11 17   9   14 11 11 11     17 9   11   119,5
3. Měkotová Natálie 2000 AC Česká Lípa 11 8 17 9       9   9               62,5
4. Košková Barbora 2000 AC Slovan Liberec     14 7                     11     31,5
5. Bočková Markéta 2000 TJ Jiskra Nový Bor 8     8 8     7                   31
6. Arltová Kateřina 2000 TJ Jiskra Nový Bor 9     11       8                   28
7. Nováková Lucie 1998 TJ Jiskra Nový Bor       8                 17         24,5
8. Majcherová Nikol 1999 KB Kamenický Šenov                         14     9   22,5
9. Rozsypalová Zuzana 1999 KB Kamenický Šenov 7       6 9                       22
10. Hejdová Andrea 1999 AC Česká Lípa                             8 9   17
11. Trpišovská Anna 1998 KB Jílové             17                     16,5
12. Oswaldová Eliška 1999 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   7     7                         14
13. Bártová Natálie 1999 KB Jílové             12                     12
14. Bártová Tereza 1999 SK ZŠ Jablonné v Podještědí       4                     8     12
15. Šafránková Adéla 1999 AC Česká Lípa                     11             11
16. Veigertová Gabriela 2000 TJ Jičín                           11       11
17. Czeczine Sarah 1998 Bertsdorfer SV       9                           9
18. Teclová Julie 1998 Dukla Liberec         9                         9
19. Velichová Tereza 1997 AC Mladá Boleslav                 9                 9
20. Marcinová Tereza 1999 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   7                               7
21. Paul Marie 2000 Bertsdorfer SV       7                           7
22. Košťálová Jana 1998 Dubnice         7                         7
23. Parásková Marie 1998 KB Kamenický Šenov               7                   7
24. Slaměná Alena 2000 AC Česká Lípa   6                               6
25. Kovačová Adéla 2000 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   5                               5
                                           
Dorostenci roč. nar. 1999 - 2000, junioři roč. nar. 1997 - 1998
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Bekr Radek 1997 CL Sport Team 11 8 14 11 11 11 14 11 11 11 11 11 12 9 11 9 13,5 162,5
2. Stoja David 2000 AC Česká Lípa 11 9 17 11 11 11   11   9 11 11   9 9 11 16,5 157
3. Holinec Jan 2000 Nový Bor 9 7 14 9 8 8 17 9   8 6 7 14 8 8 9 13,5 140
4. Jordán Daniel 1997 AC Česká Lípa 9   17   9 9 12               9     64,5
5. Vašák Milan 1998 KB Kamenický Šenov 8 6 12     8             7,5         41,5
6. Synek Antonín 2000 AC Česká Lípa                         17   11     27,5
7. Petr Ondřej 1997 Haven team                         17     11   27,5
8. Olšar Ondřej 1997 Kerberos                           11 9     20
9. Gittler Vladislav 1997 KB Kamenický Šenov 3                   7             10
10. Smutný Michael 1999 AC Slovan Liberec   11     7                         18
11. Štolba Jiří 1998 KB Jílové             17                     16,5
12. Srbecký Filip 1999 CK Šluknovsko                     9           7,5 16,5
13. Trpišovský Zdeněk 1999 KB Jílové             14                     13,5
14. Macháček Mikuláš  2000 Kamenický Šenov             12                     12
15. Nešpor Filip 2000 Pertoltice p. R.             11                     10,5
16. Kiezler Robin 1999 VÚ K. Šenov                         11         10,5
17. Tecl Matyáš 2000 Dukla Liberec         9                         9
18. Kosina Matouš 1999 LHS           9                       9
19. Vaníček Jan 1997 SRTG Česká Lípa                 9                 9
20. Češka Jakub 1998 PK Česká Lípa                       9           9
21. Banci Stanislav 1998 VÚ K. Šenov                         9         9
22. Herman Pavel 1998 Varnsdorf         8                         8
23. Procházka Michal 2000 SRTG Česká Lípa                 8                 8
24. Rataj Jakub 1999 Loko Česká Lípa                     8             8
25. Vaněček Vít 1998 Jitrava         7                         7
26. Fojtu Radim 2000 AC Česká Lípa                     7             7
27. Duben Lukáš 2000 AO TJ Doksy                           7       7
28. Janouch David 2000 SK Nové Město nad Metují                             7     7
29. Hylmar Jiří 1999 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   6                               6
30. Ptáček Zdeněk 2000 Brniště         6                         6
31. Pál Mikuláš 1998 SK ZŠ Jablonné v Podještědí         6                         6
32. Danyi Gerhard 1999 VÚ K. Šenov                         6         6
33. Čonka Michal  1998 VÚ K. Šenov                         6         6
34. Hercík Jakub 2000 Ústí nad Labem                           6       6
35. Pokorný Adam 1999 Liberec                             6     6
36. Lupoměský Martin 1997 Cvikov                     5             5
37. Loukota Zdeněk 2000 Jablonné v Podještědí         5                         5
38. Menc Miroslav 1999 CK Šluknovsko                     5             5
39. Bachmann Patrik 1998 VÚ K. Šenov                         4,5         4,5
40. Böhme David 1999 Česká Lípa                 2                 2
41. Podroužek Michal 1999 Slovan Varnsdorf                     2             2
                                           
Ženy roč. nar. 1996 a starší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa   11 17 8 7 7 14 7 7     9 12   8 2 16,5 124,5
2. Macháčková Tereza 1978 TJ Doksy           11 17 11 9 9 11   14 8 9 8 13,5 119,5
3. Krafková Ita 1981 OK Jiskra Nový Bor     17 9 8 8   9 8 8   11   7 11 6   101,5
4. Václavíková Hana 1964 KV Klíč 8   12 6 6 4 9 6 6   9 7 7,5 6 4 1 4,5 96
5. Krobová Jindra 1976 Jablonné v Podještědí 11 11 14 7 5 11 11 8 11           3     91
6. Minářová Lenka 1996 KB Kamenický Šenov 9 9 12 6     7,5 2     6 4 9 3       67,5
7. Václavíková Jana 1996 Sklárna Ajeto Lindava 11     11 11       11         11   9   64
8. Týnková Michaela 1982 TJ Jiskra Nový Bor 9   14     6 12       8 8     5     61,5
9. Svobodová Veronika 1986 AC Rumburk         8         11 9         7   35
10. Matulová Laura 1984 Radeč                         17       12 28,5
11. Půlkrabová Šárka 1972 KB Kamenický Šenov   7 11     6   1             3     27,5
12. Pěničková Hana 1956 Nový Bor   5 4,5     2       7             9 27,5
13. Gittlerová Jana 1973 KB Kamenický Šenov 7       1               6 5     6 25
14. Loubková Kateřina 1981 TT Cyklorenova Cvikov                     11     9       20
15. Rybářová Šárka 1982 KV Klíč 2   7,5 5       5                   19,5
16. Bouchnerová Alena 1974 AC Česká Lípa     4,5             9   2 3   1     19,5
17. Hánová Jitka 1971 Sklárna Ajeto Lindava 5   11                     2       17,5
18. Stránská Petra 1965 Rungo pro ženy ČL     6     3         8             17
19. Vašáková Lenka 1972 KB Kamenický Šenov 6   9                             15
20. Fleglová Anna 1994 Jablonné v Podještědí   9                         6     15
21. Choděrová Monika 1976 TJ Jiskra Nový Bor           8 4,5               2     14,5
22. Ševelová Marie 1985 Česká Lípa                     8 5   1       14
23. Pröllerová Petra 1974 AC Česká Lípa       3   7 1,5           1,5         13
24. Janelová Lenka 1976 KB Kamenický Šenov 5   7,5                             12,5
25. Šťástková Stanislava 1972 Nový Bor 8             4                   12
26. Hummelová Eva 1989 AC Sparta Praha                                 12 12
27. Lachmanová Tereza 1987 Běhny s.r.o.                               4 7,5 11,5
28. Vávrová Markéta 1985 Rolníci ČZU       11                           11
29. Kárníková Kateřina 1991 Eleven Mercedes Mitas         11                         11
30. Krzáková Martina 1987 Česká Lípa 4     4   3                       11
31. Loubková Ivana 1980 TT Cyklorenova Cvikov                     11             11
32. Žmudová Andrea 1995 SK VVP         4                   7     11
33. Paulů Blanka 1954 Maratonstav Úpice                             11     11
34. Petroniuk Miroslava 1987 ČZU Praha                               11   11
35. Jiřičná Dana 1969 Bonbon Praha                               11   11
36. Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť                               11   11
37. Podlipná Veronika 1981 Kerteam L.Běl.                          11         10,5
38. Bartáková Martina 1983 KV Klíč                                 10,5 10,5
39. Procházková Markéta 1991 Ústí nad Labem                                 10,5 10,5
40. Majcherová Petra 1974 KB Kamenický Šenov 4   6                             10
41. Dospělová Lucie 1990 CK Šluknovsko     9                             9
42. Schiffner Loreen 1979 Bertsdorfer SV       9                           9
43. Macková Barbora 1989           9                         9
44. Brunerová Ludmila 1978           9                         9
45. Matějčková Eva 1993 Kola Brabec           9                       9
46. Čančíková Terezie 1985 AC Česká Lípa           9                       9
47. Hložková Veronika 1984 Sokol Maxičky                     9             9
48. Janečková Lenka 1976 Jablonec nad Nisou                             9     9
49. Dřímalová Martina 1989 TJ Liga100 Olomouc                               9   9
50. Halásová Lenka 1979 Teplice                               9   9
51. Švirlochová Zdeňka 1975 KB Jílové               6                 3 9
52. Zemanová Jana 1970 ASK Lovosice                                 9 9
53. Nová Eva 1982 Liberec   8                               8
54. Kopřivová Lucie 1986 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   8                               8
55. Maděrová Michaela 1982 Rudolfovské gazely       8                           8
56. Erbenová Blanka 1985 Swahil Beer Team ČL 7         1                       8
57. Jelínková Milena 1981 SK Lutra Stráž                             8     8
58. Haislová Radka 1992 Čelákovice                               8   8
59. Růžičková Hana 1992 FAV Plzeň                               8   8
60. Spilková Irena 1974 Liga 100 Česká Lípa                   8               7,5
61. Novotná Wawrečková Magdalena 1973 Liga 100 Česká Lípa                   8               7,5
62. Punčochová Kateřina 1988           7                         7
63. Lajtkepová Martina 1982 Slovan Liberec                     7             7
64. Nekulová Alena 1980 Run 4 Fun                     7             7
65. Ehrlichová Hana 1983 Stružnice                 4     3           7
66. Krobová Jana 1981 TJ Krob                             7     7
67. Digmayerová Ivana 1974 iThinkBeer                               7   7
68. Krafková Lucie 1986 TJ Turnov                               7   7
69. Podoláková Tereza 1989 Cvikov 6                                 6
70. Zajícová Marie 1947 Liberec   6                               6
71. Susková Jitka 1970           6                         6
72. Vošvrdová Nicole 1993 Cvikov                     6             6
73. Mánková Lucie 1983 Povrly                       6           6
74. Vágnerová Veronika 1973 Vitasport.cz                             6     6
75. Valachová Šárka 1976 KVK                               6   6
76. Cibulková Jana 1971 Sokol Vyšehrad                               6   6
77. Grošaftová Lucie 1981 Česká Lípa       5                           5
78. Šťastná Hedvika 1977           5                         5
79. Tučková Monika 1976 OK Jiskra Nový Bor           5                       5
80. Švihovská Eva 1983 Beermental Team           5                       5
81. Andersová Markéta 1992 Nový Bor                 5                 5
82. Jandová Šárka 1980 Semafor Cvikov                     5             5
83. Nováková Jana 1993 Ajeto Lindava                     5             5
84. Hubáčková Jana 1980 Liberec                             5     5
85. Koutníková Lucie 1971 Sokol Vlastibořice                               5   5
86. Doubková Darina 1957 PKO Praha                               5   5
87. Černá Pavlína 1980 Zdravoš Péče s.r.o.                               5   5
88. Živná Dagmar 1993 Konkordia Děčín                         4,5         4,5
89. Tvrdíková Lenka 1989 Habanero Bar       4                           4
90. Gräfová Martina 1995           4                         4
91. Novotná Jana 1973 Dukla Liberec           4                       4
92. Plíhalová Marcela 1979 Cvikov                     4             4
93. Šohalová Lenka 1982 Doksy                           4       4
94. Amrichová Kateřina 1980 Jablonné v Podještědí                             4     4
95. Hokešová Ivana 1978 TK Pinďour                               4   4
96. Gšventnerová Ivana 1978 Česká Lípa 3                                 3
97. Šafránková Klára 1985 Kamenická Běhna       3                           3
98. Pavlasová Martina 1976           3                         3
99. Bartáková Hana 1966 Cream Team         3                         3
100. Přibylová Erika  1966 Konkordia Děčín             3                     3
101. Prokopová Daniela 1994 TJ BIŽU Jablonec               3                   3
102. Loubková Helena 1953 Cvikov                 3                 3
103. Lamačová Veronika 1989 Sokol Maxičky                     3             3
104. Arnoldová Andrea 1981 Haven                           3       3
105. Patková Lucie 1987 Liberec                               3   3
106. Neubaurevá Jana 1976 Varnsdorf                               3   3
107. Marcolová Hana 1971 Postřižín       2                           2
108. Bitmanová Yvona 1968 Varnsdorf       2                           2
109. Kolářová Helena 1972           2                         2
110. Charyparová Miluše 1959 Maxtri Liberec         2                         2
111. Landová Martina 1986 SK Žizníkov           2                       2
112. Milatová Marcela 1992 Česká Lípa                 2                 2
113. Šefčíková Markéta 1975 Jablonné v Podještědí                             2     2
114. Charousková Lucie 1994 OK Doksy                               2   2
115. Mešo Jana 1970 USK Provod                                 1,5 1,5
116. Kocsisová Monika 1971 Česká Lípa       1                           1
117. Knoblochová Hedvika 1974 Kamenická Běhna       1                           1
118. Zrnovská Míša 1984 Liberec         1                         1
119. Vavřincová Hedvika 1992 hybejsebou.cz           1                       1
120. Vávrová Ivana 1982 Dream Team                     1             1
121. Vlčková Dana 1976 Porly                       1           1
122. Balková Ludmila 1982                               1     1
123. Jacková Ivana 1975 Sudoměř                               1   1
                                           
Muži roč. nar. 1977 - 1996
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa 6   17 9 4 11 6 5 11 8   9 9 7 9 5 13,5 125
2. Kolařík Tomáš 1978 Cyklorenova Cvikov       11   9 14 9 11 11   11   11 11 11   108,5
3. Skopový Štěpán 1986 Cvikov     17 11   8 17   9 9 11 11 14         105,5
4. Švácha Filip 1995 AC Česká Lípa 7 11 11 2 8 5 9               3 6 9 70,5
5. Daňko Miroslav 1977 Chotyně 11   14 9 9               12   8     62,5
6. Cmunt Petr 1996 TT Cyklorenova Cvikov     7,5         8     9       8 11 16,5 60
7. Souhrada Pavel  1982 KV Klíč 5 9 1,5   2 1 1,5 2 4 9 7 8 6 1       57
8. Krejný Kamil 1977 TT Cyklorenova Cvikov 4 8 4,5     3   4 5 8 8 7   2       53,5
9. Németh Miloň 1978 XDK.CZ     12   6 6   7 8         8 6     53
10. Erben Jiří 1977 Swahil Beer Team ČL 8   12 7   9     8 6               50
11. Petrášek Miloslav 1978 TJ Rumburk         5   7,5           11     9 13,5 45,5
12. Francke Jan Venca 1984 Haven team           11           9 17         36,5
13. Kubíček Michal 1984 CK Vinohradské Šlapky                 7         6   8 12 33
14. Třešňák Tomáš 1979 RC not fast 9                           2 8 10,5 29,5
15. Šikola Pavel 1985 Česká Lípa     14                     11       24,5
16. Kocián Jan 1988 Česká Lípa         9     6 6               3 24
17. Čivrný Jiří 1980 Semily                     11       11     22
18. Hochmut Jaroslav 1979 AC Česká Lípa       4         9   3         4   20
19. Knejzlík Marek 1978 Mimoň         5                 3 4 8   20
20. Sanitrník Michael 1977 AO TJ Doksy                           9   9   18
21. Dvořák David 1994 Lasvit Nový Bor     9 8                           17
22. Bureš Martin 1989 Sokol Kbely                                 16,5 16,5
23. Marek Štěpán 1980 TJ Jiskra Nový Bor                       7 1,5   5     13,5
24. Mazůrek Roman 1980 Česká Lípa                         7,5       6 13,5
25. Bureš Jan 1987 Liga 100 Praha                   11             1,5 12,5
26. Beneš Viktor  1996 KB Jílové             12                     12
27. Vobr Marek 1978 OK Jiskra Nový Bor 11                                 11
28. Štryncl Pavel 1977 Salomon Liberec   11                               11
29. Hečko Robert 1978           11                         11
30. Jindra Pavel 1978 Eleven Mercedes Mitas         11                         11
31. Kašše Tomáš 1985 Tenneco         6                   5     11
32. Kortan Martin 1984 Kuželkářský Oddíl Jiskra NB                               11   11
33. Tvrdík Pavel 1986 Forrbiden                             4 7   11
34. Blažek Jan 1987 Liberec     11                             10,5
35. Pavlovec Jan 1995 Pihel             11                     10,5
36. Hlaváček Arnošt 1987 Mercedes Benz Salomon       3   7                       10
37. Pavlík Petr 1984 Česká Lípa                     4 6           10
38. Tomášek Jan 1991 Nový Bor     9                             9
39. Svoboda Vít 1990 Dolní Chabry                     9             9
40. Tauchman Jan 1987 Liberec               1               8   9
41. Konvalina Matěj 1985 Most                               9   9
42. Přibyl Adam 1991 Konkordia Děčín           6                     3 9
43. Kozler Tomáš 1990 UACG Sofia                                 9 9
44. Hrouda Milan 1977 Superior Cyklofit 8                                 8
45. Šťastný Tomáš 1979 SK ZŠ Jablonné v Podještědí         8                         8
46. Jalovecký Michal 1977 AO TJ Doksy                       8           8
47. Krejčí Milan 1977 Provodín                       5       3   8
48. Prokop Matěj 1991 Slovanka         3   4,5                     7,5
49. Vodička Pavel 1985 BK Varnsdorf                                 7,5 7,5
50. Král Libor 1981 Swahil Beer Team ČL           7                       7
51. Dušánek Jan 1980 Květy   7                               7
52. Šmíd Jan 1982 Ski Polevsko       7                           7
53. Roštejnský Michal 1977 Kerda sport Liberec         7                         7
54. Fridrich Petr 1973 AC Česká Lípa                 7                 7
55. Nohýnek Josef 1996 Slovan Liberec                             7     7
56. Zeman David 1992 Cyklofit                             7     7
57. Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Praha                               7   7
58. Pávek Petr 1990 Jiskra NB                               7   7
59. Grepl Michal 1982 Brno     6                             6
60. Poštolka Jan 1981 Česká Lípa       6                           6
61. Klausch Sebastian 1982 Bertsdorfer SV       6                           6
62. Podolák David 1989 Cvikov                     6             6
63. Homolka Karel 1981 AC Rumburk                               6   6
64. Holuša Radomír 1992 Moravany                               6   6
65. Podzimek Martin 1986 Lomnice nad Popelkou   5                               5
66. Průcha Petr 1996 OK Jiskra Nový Bor       5                           5
67. Dvořan Stanislav 1983 Triatlon Hrádek       5                           5
68. Hamáček Vladimír 1985 AC Mladá Boleslav                           5       5
69. Nový Pavel 1977 Triatlon MB                               5   5
70. Stančo Ladislav 1977 Čelákovice                               5   5
71. Černý Jaroslav 1979 TT3 Sports                         4,5         4,5
72. Ševic Petr 1993 Jezvé                                 4,5 4,5
73. Michálek Tomáš 1979 AC Slovan Liberec                                 4,5 4,5
74. Kolář Václav 1989 AC Slovan Liberec       4                           4
75. Bečvařík Aleš  1986 KV Klíč         4                         4
76. Švihovský Jaromír 1980 Beermental Team           4                       4
77. Bobelák Tomáš 1981 Cvikov                     4             4
78. Svárovský David 1977 Horolezecký klub MB                           4       4
79. Krob Petr 1978 Jablonné v Podještědí                             4     4
80. Krátký Tomáš 1985 Liga 100 Olomouc                               4   4
81. Pospíšil Lubor 1983 Kalich Litoměřice                               4   4
82. Petr Jiří 1981 Svor       3                           3
83. Bruner Tomáš 1989           3                         3
84. Trpišovský Tomáš 1993 KB Jílové             3                     3
85. Clement Silvio 1979 Jonsdorf               3                   3
86. Prchlík Josef 1977 Slavoj Terezín                 3                 3
87. Krejčí Jan 1992 Cvikov                     3             3
88. Lhota Petr 1977 Hrdlořezy                         3         3
89. Šikola Jiří 1995 Atletika Jablonec nad Nisou                           3       3
90. Lenhart Vít 1982 Liga 100 Olomouc                               3   3
91. Bureš Jan 1982 CK Slavoj Terezín                               3   3
92. Králíček Ota 1979 LHS           2                       2
93. Conk Jakub 1983 KV Klíč 2                                 2
94. Langr Václav 1982 Cvikov                     2             2
95. Večerek Martin 1984 Open Gym Brandýs                               2   2
96. Liška Miloslav 1976 Manchester United                               2   2
97. Švorc Ondřej 1985 AC Bílý Újezd                               2   2
98. Volf Vojtěch 1995 Horní Linchava 1                                 1
99. Barda Michal 1983 Nový Bor       1                           1
100. Ulrych Josef 1987           1                         1
101. Karel Jakub 1991 Česká Lípa                 1                 1
102. Nekula Michal 1977 Runy Fun                     1             1
103. Smetana Jan 1982 Liberecký chrti                             1     1
104. Janeček Míra 1998 Tatran Jablonec nad Nisou                             1     1
105. Marek Jiří 1981 SPONA Teplice                               1   1
106. Růžička Lukáš 1989 Dharmoví tuláci Jirkov                               1   1
107. Pavlovec Ja 1995 Pihel                               1   1
                                           
Veterání roč. nar. 1976 a starší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Walter Zdeněk 1972 Zahrádky 8 9 17     9 14 11 11 11 6 9 14 8 7 11   143,5
2. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 6   14 11 8 1   8     5 9 11 5 5 9 10,5 101,5
3. Chotěnovský Pavel 1976 Volfartice 7 5 12 9   2 11 9 9   4 8 12 4   7   98,5
4. Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Team 11           17       8 11     11 11 16,5 85
5. Šrachta Vladimír 1960 Cvikov 4 6 7,5 7 7   6 7 8 8 2 6 3     8 1,5 81
6. Louda Petr 1964 AC Česká Lípa 9           12       8   17       10,5 56
7. Zátka Jan  1975 KB Kamenický Šenov     4,5   2   4,5   7     8 7,5 2   3   38,5
8. Valenta Karel 1974 BK Varnsdorf         11                     11 12 34
9. Charousek Petr 1966 Triatlon 5     8   3               7     6 29
10. Věchet Ladislav 1970 Česká Lípa     1,5 6         5 7     4,5     4   28
11. Jíra Jaroslav 1971 AC Česká Lípa           7           7 9 1 3     27
12. Sádovský Luboš 1965 Jablonec nad Nisou           6               6 6 9   27
13. Forman Otto  1967 AC Česká Lípa   8 9   2       4       1,5         24,5
14. Bažant Jaroslav 1975 KB Kamenický Šenov 7   7,5     8                       22,5
15. Koravský Roman 1969 Eleven run team                             9   13,5 22,5
16. Podroužek Dušan 1974 AC Slovan Liberec               11     11             22
17. Kubíček Zdeněk 1972 OK Mnichovo Hradiště     11           6             5   21,5
18. Fix Jiří 1974 SK Maxtri Liberec   11                         8     19
19. Slaměný Oldřich 1952 AC Česká Lípa   1           1 3 7   5       2   19
20. Růžička Vladimír 1962 Ústí n.L.                     7           9 16
21. Pröller Miroslav 1970 Česká Lípa 3     3     1,5 4     1 3           15,5
22. Macura Libor 1973 Bar Čerňák Nový Bor     6 4 5                         15
23. Holinka Jan 1970 SG Doksy     3 5       6                   14
24. Valtr Vladimír 1967 Roudnice nad Labem                               6 7,5 13,5
25. Pěnička Karel 1951 Space Nový Bor                   3 9             12
26. Holm Kunze 1973 PSV Zittau           11                       11
27. Sklenář Josef 1942 Jablonec n.N.                     11             11
28. Vlček Jiří 1973 Povrly                       11           11
29. Bartoš Dalibor 1975 Jablonec                           11       11
30. Janeček Leoš 1972 Jablonec nad Nisou         9                   2     11
31. Novák Martin 1975 SK MS Auto             9                     9
32. Vobnášil Martin 1974 SKI team Dolní Žleb                   9               9
33. Lajtkep Petr 1973 AC Slovan Liberec                     9             9
34. Franc Petr 1974 Triatlon Mladá Boleslav                           9       9
35. Roudnický Milan 1968 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   4                           5   9
36. Nesvatba Jiří 1974 Running club DHLITS                               9   9
37. Schneider Ronny  1970 Bertsdorfer SV       8                           8
38. Honzátko Čestmír 1975 Zajíc von Šaratic           8                       8
39. Červenka Karel 1941 Hora sv.Kateřiny                     8             8
40. Doucha Filip 1970 Praha                               8   8
41. Hofman Jaroslav  1971 AC Rumburk             7,5                     7,5
42. Kolář Vladimír 1976 Chrastava   7                               7
43. Soukup Milan 1964 Milovice                       7           7
44. Sedlák Pavel 1971 MK Seifl Ostrov                               7   7
45. Koutník Dušan 1972 Sokol Vlastibořice                               7   7
46. Tomášek Břetislav 1991 Nový Bor     6                             6
47. Nypl Martin 1972           6                         6
48. Hvolek Vítězslav 1971 AO TJ Doksy                   6               6
49. Volejník Martin 1974 Dubá               2       4           6
50. Šmat David 1976 Zahrádky                       6           6
51. Holický Milan 1965 Pardubice                         6         6
52. Švorc Jiří 1973 Big Shock Team                               6   6
53. Kukač Petr 1967 HO V. N. O.                               6   6
54. Kutílek Martin 1973 Úštěk                                 6 6
55. Haufert Arnošt 1972 Horolezecký klub Varnsdorf           5                       5
56. Prokop Evžen 1968 TJ BIŽU Jablonec               5                   5
57. Chour Karel 1963 AC Česká Lípa                   5               5
58. Vobnášil Stanislav 1971 SKI team Dolní Žleb                   5               5
59. Stránský Jiří 1963 Cvikov                       5           5
60. Čečetka Josef 1950 AC Benátky                           5       5
61. Malý Luboš 1973 Ústí nad Labem                               5   5
62. Rozsypal Vladislav 1970           4                         4
63. Novotný Jiří 1971 Dukla Liberec           4                       4
64. Šíp Ladislav 1964 SCMT Liberec         1     3                   4
65. Honzátko Čestmír 1954 Cvikov                   4               4
66. Martin Tomáš 1975 Dejvice                       4           4
67. Kaplan Viktor 1974 Jablonec nad Nisou       1                       3   4
68. Lán Martin 1976 Ústí nad Labem                               4   4
69. Zelenka Jiří 1971 Liberec                               4   4
70. Hazdra Miroslav 1965 Cvikov   3                               3
71. Jirák Karel 1973           3                         3
72. Regner Tomáš 1975 KB Ruprechtice             3                     3
73. Novotný Miroslav 1972 ZŠ Cvikov                     3             3
74. Horáček Pavel 1964 Česká Lípa 1                     2           3
75. Berounský Jan 1939 Liga 100 ČL                       3           3
76. Kopřiva Petr 1970 Jablonné v Podještědí                             3     3
77. Matoušek Martin 1976 Čelákovice                               3   3
78. Fajgl Luboš 1975 Cítov                                 3 3
79. Kašparec Petr 1962 Sklárna Ajeto Lindava 2                                 2
80. Horník Miroslav 1974 Nový Bor   2                               2
81. Aitmann Roland 1955 Bertsdorfer SV       2                           2
82. Czeczine Mike 1973 Bertsdorfer SV       2                           2
83. Plaček Tomáš 1963 ASK Děčín                 2                 2
84. Arnold Zdeněk 1973 Haven                           2       2
85. Beneš Pavel 1973 Liberecký chrti                             2     2
86. Janků Petr 1974 Liga 100 Olomouc                               2   2
87. Pohůnek Petr 1974 USK Ústí nad Labem                               2   2
88. Hadrava David 1974 Česká Lípa       1                           1
89. Suchý Jiří 1976           1                         1
90. Folbrecht Hynek 1966 Doksy                 1                 1
91. Jakobi Marek 1975 Atletika Cvikov                     1             1
92. Hruška Miloš 1970 Větruše Ústí nad Labem                       1           1
93. Mach František 1950 Ski Jablonec nad Nisou                             1     1
94. Wolf David 1972 Zdravoš PČ s.r.o.                               1   1
95. Dlouhý Vladimír 1960 Dlouháni Roudnice                               1   1
96. Farda Petr 1973 Krušnoman TT Litvínov                               1   1
                                           
Celkové  pořadí:
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Kopřiva Jan 2003 TJ Jiskra Nový Bor 11   17 11 11 11 17 11 11 11 11   17 11 11 11 16,5 176
2. Bekr Radek 1997 CL Sport Team 11 8 14 11 11 11 14 11 11 11 11 11 12 9 11 9 13,5 162,5
3. Stoja David 2000 AC Česká Lípa 11 9 17 11 11 11   11   9 11 11   9 9 11 16,5 157
4. Košťálová Bára 2003 AC Česká Lípa   11 17 9 11   14 8 11 9 11   17 8 7 11 13,5 156
5. Zátka Josef  2001 KB Kamenický Šenov   11 17   11 11 17   11     9 14 11 11 11 16,5 149
6. Bisová Štěpánka 2000 AC Česká Lípa 11 9   11 11 11 17 11 11 11       8 11 11 16,5 149
7. Votýpka Michal  2003 BS Nový Bor  9 11 12 7 9 8 12 9 9 11 11 11 14 11 7 9 10,5 148
8. Walter Zdeněk 1972 Zahrádky 8 9 17     9 14 11 11 11 6 9 14 8 7 11   143,5
9. Holinec Jan 2000 Nový Bor 9 7 14 9 8 8 17 9   8 6 7 14 8 8 9 13,5 140
10. Fridrichová Monika 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 9 11 17 11 11 9 14 9 11 11 11           13,5 136,5
11. Peškařová Lucie 2004 AC Česká Lípa 9 9 14 4 8 11 12 7 8       14 9 6 8 16,5 134,5
12. Pröllerová Veronika 2004 AC Česká Lípa 9   14 5 8 11 12 9   7 7 11 12     8 13,5 126
13. Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa 6   17 9 4 11 6 5 11 8   9 9 7 9 5 13,5 125
14. Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa   11 17 8 7 7 14 7 7     9 12   8 2 16,5 124,5
15. Macháčková Tereza 1978 TJ Doksy           11 17 11 9 9 11   14 8 9 8 13,5 119,5
16. Veselá Adéla 1999 AC Česká Lípa   11 17   9   14 11 11 11     17 9   11   119,5
17. Kolařík Tomáš 1978 Cyklorenova Cvikov       11   9 14 9 11 11   11   11 11 11   108,5
18. Skopový Štěpán 1986 Cvikov     17 11   8 17   9 9 11 11 14         105,5
19. Krafková Ita 1981 OK Jiskra Nový Bor     17 9 8 8   9 8 8   11   7 11 6   101,5
20. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 6   14 11 8 1   8     5 9 11 5 5 9 10,5 101,5

Vydáno: 12.10.2016 13:52 | 
Přečteno: 1818x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

Reklama

Pánské běžecké kalhoty

Tip na pohodlné běžecké kalhoty od značky Kilpi!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

DJ pro každou akci!

DJ a moderátor, vlastní technika včetně světel.


Chcete u nás publikovat svůj článek, fotografie, videa či svou sportovní akci? Neváhejte nás kontaktovat na admin@clsport.cz

 

 

Vyhledávač

 

Facebook

 

 

Panel uživatele

OBL - Konečný bodový stav 2016

1. Ne 20.3.2016 Nový Bor   143 startujících 66 bodujících       www.clsport.cz\obl        
2. Pá 8.4.2016 Jablonné   90 startujících 70 bodujících                            
3. Ne 10.4.2016 Cvikov   120 startujících 68 bodujících       Facebook - stránka "Okresní běžecká liga - Českolipsko"
4. So 16.4.2016 Polevsko   151 startujících 79 bodujících                            
5. So 30.4.2016 Brniště   491 startujících 103 bodujících       dotazy: svahda@seznam.cz      
6. Ne 1.5.2016 Radvanec   164 startujících 71 bodujících                            
7. Ne  8.5.2016 Prácheň   266 startujících 63 bodujících                            
8. Ne 22.5.2016 Krompach   115 startujících 62 bodujících                            
9. Ne 12.6.2016 Sosnová   83 startujících 54 bodujících                            
10. Pá 24.6.2016 Č. Lípa   45 startujících 44 bodujících                            
11. Ne 11.9.2016 Cvikov   242 startujících 79 bodujících                            
12. Ne 25.9.2016 Zahrádky   164 startujících 69 bodujících                            
13. St 28.9.2016 K. Šenov   168 startujících 71 bodujících                            
14. So 8.10.2016 Doksy   207 startujících 69 bodujících                            
15. So 15.10.2016 Jablonné   283 startujících 97 bodujících                            
16. Ne 6.11.2016 Sosnová   207 startujících 115 bodujících                            
17. Ne 13.11.2016 Žandov   176 startujících 68 bodujících                            
                                           
                                           
                                           
Mladší žákyně roč. nar.2003 - 2004
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Košťálová Bára 2003 AC Česká Lípa   11 17 9 11   14 8 11 9 11   17 8 7 11 13,5 156
2. Peškařová Lucie 2004 AC Česká Lípa 9 9 14 4 8 11 12 7 8       14 9 6 8 16,5 134,5
3. Pröllerová Veronika 2004 AC Česká Lípa 9   14 5 8 11 12 9   7 7 11 12     8 13,5 126
4. Patzeltová Viktorie 2003 TJ Jiskra Nový Bor 7       9 11   9 9     11   11 9 9 9 94
5. Vašáková Adéla 2005 KB Kamenický Šenov   3 14   7 7   8     8 8 7,5     7   69
6. Petrová Kateřina 2004 Svor 8   11 7 3     8     9             45,5
7. Daňková Denisa 2005 Velký Valtinov               11 9   9 7           36
8. Mazůrková Nela 2004 AC Česká Lípa         7               12 6     10,5 35,5
9. Gunterová Veronika 2003 TJ Jiskra Nový Bor 11     6 1     11                   29
10. Bažantová Magdalena 2008 SKI Polevsko   5                 6         5 12 28
11. Bártová Veronika 2004 KB Jílové             9           11         19,5
12. Hadravová Kateřina 2005 Česká Lípa       6           11               17
13. Pásková Miluše 2003 Varnsdorf                             5   12 17
14. Mikeschová Denisa 2003 KB Jílové             17                     16,5
15. Středová Anna 2003 AC Česká Lípa       8                   7       15
16. Blechová Lucie 2003 Multisport                                 13,5 13,5
17. Nečasová Eliška 2003 Svor     12   1                         13
18. Besser Emma 2003 Bertsdorfer SV       11                           11
19. Ježková Matylda 2004 Dukla Liberec         11                         11
20. Kadavá Kateřina 2003 AC Jablonec nad Nisou                             11     11
21. Buštová Simona 2003 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   8                               8
22. Krobová Tereza 2006 Jablonné v Podještědí                 8                 8
23. Sokolová Martina 2005 AC Česká Lípa                   8               8
24. Farská Markéta 2003 Dolní Řasnice                             8     8
25. Drábová Beata 2006 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   7                               7
26. Kohoutová Radka 2003 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   1     6                         7
27. Ledrhausová Natálie 2007 Jablonné v Podještědí   6                               6
28. Lamačová Barbora 2007 OK Jiskra Nový Bor             9                     9
29. Svobodová Eliška 2004 Atletika Cvikov                     9             9
30. Šulíková Kateřina 2005 ZŠ Úštěk                       9           9
31. Piškulová Kateřina 2003 ZŠ Jestřebí                       8           8
32. Kiesswetterová Maruška 2007 AC Česká Lípa                   6               6
33. Přádová Barbora 2004 AC Česká Lípa                       6           6
34. Makuňová Sára 2004 Česká Kamenice                         6         6
35. Diartová Dominika 2004 Česká Lípa                               6   6
36. Holubová Anna 2003 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             6     5,5
37. Klausch Emma 2004 Bertsdorfer SV       5                           5
38. Šujanová Tereza 2003 ZŠ Jestřebí                       5           5
39. Krenčilová Lucie 2006 AC Česká Lípa                   5               5
40. Mlčochová Jesika 2007 Jablonné v Podještědí   4                               4
41. Brzobohatá Nikola 2003 Bělá pod Bezdězem         4                         4
42. Hrušková Helena 2003 Česká Lípa               4                   4
43. Krenčilová Kateřina 2008 AC Česká Lípa                   4               4
44. Folprechtová Johana 2004 Liberec                             4     4
45. Simolíková Jana 2003 Česká Lípa         3                         3
46. Szollosiová Tereza 2003 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             3     3
47. Mlčochová Anika 2005 Jablonné v Podještědí   2                               2
48. Faltová Eliška 2004 Česká Lípa         2                         2
49. Fixová Jana 2003 Maxtri Liberec                             2     2
50. Ledrhausová Sára 2004 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             1     1
                                           
Mladší žáci roč. nar.2003 - 2004
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Kopřiva Jan 2003 TJ Jiskra Nový Bor 11   17 11 11 11 17 11 11 11 11   17 11 11 11 16,5 176
2. Votýpka Michal  2003 BS Nový Bor  9 11 12 7 9 8 12 9 9 11 11 11 14 11 7 9 10,5 148
3. Zajíček Jakub 2004 Slovan Varnsdorf       8 9 9 14       6 11 12   8 8 10,5 95
4. Fridrich Armin Jakub 2005 Tatran Jablonné v Podještědí 8 8 12 6       8 9 7 4           9 71
5. Janele Idmar 2007 SKI Polevsko 7 9 12   6 6   6       8 6     5   65
6. Parásek Jan 2003 KB Kamenický Šenov           5 9 7     5   9 8 6 7 9 65
7. Zátka Jan 2004 KB Kamenický Šenov         7 7 11       8 6 12       12 62,5
8. Bažant Filip 2004 KB Kamenický Šenov 6 7 9     6 6       6   7,5     6 7,5 61
9. Tregler Michal 2004 AC Česká Lípa     14   8 8     9       11     9   58
10. Munzar Jakub  2003 KB Kamenický Šenov 7   11       11 5         7,5         40,5
11. Dlouhý Jiří 2003 AC Česká Lípa                   9 8     8     12 37
12. Parásek Matěj 2007 KB Kamenický Šenov         1     4         11 6   7 7,5 36
13. Pitoňák Jakub 2004 TJ Jiskra Nový Bor         7     9       9   7       32
14. Stránský Petr 2003 AC Česká Lípa                           9 9   13,5 31,5
15. Štěpánek Jindřich 2004 ZŠ Úštěk 8           7,5                     15,5
16. Knejzlík Tomáš 2005 Mimoň                           7 8     15
17. Škaloud Šimon 2004 KB Jílové                         14         13,5
18. Hnídek Ondřej 2005 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   6     7                         13
19. Weis Viktor 2003 Děčín             12                     12
20. Ceban Alexandr 2004 ZŠ Nám.N.Bor     11                             10,5
21. Houda Vítězslav 2008 OK Chrastava   9                               9
22. Wenzel Steve 2004 Bertsdorfer SV       9                           9
23. Kučera Petr 2003 Atletika Cvikov                     9             9
24. Kmoch Mikuláš 2006 Česká Lípa                           9       9
25. Stankulov Alexandr 2004 DD Krompach               8                   8
26. Prchlík Matěj 2003 ASK Lovosice                 8                 8
27. Samek Jonáš 2008 AC Česká Lípa                   8               8
28. Vysušil Vítek 2003 ZŠ Jestřebí                       8           8
29. Valt Václav 2004 Brniště           7                       7
30. Drapák Mirek 2004 DD Krompach               7                   7
31. Tíma Michal 2004 Atletika Cvikov                     7             7
32. Kaňkovský Patrik 2003 ZŠ Jestřebí                       7           7
33. Vencl Šimon 2003 Varnsdorf                             7     7
34. Bogyo Vojtěch 2004 Mimoň         6                         6
35. Košťál Vojta 2006 AC Česká Lípa                   6               6
36. Fornalský Adam 2004 AC Česká Lípa                       6           6
37. Špetlík Vojta 2003 AC Česká Lípa                           6       6
38. Duben Adam 2004 FK Jablonec                               6   6
39. Hrnčíř Vladimír 2004 ZŠ Úštěk 4           1,5                     5,5
40. Hrabík David 2008 TJ Jiskra Nový Bor 5                                 5
41. Mádlo Jakub 2002 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   5                               5
42. Kittel Albert 2003 Bertsdorfer SV       5                           5
43. Volf Václav 2004 Brniště         5                         5
44. Novotný Václav 2006 Dukla Liberec           5                       5
45. Eiselt Daniel 2004 ZŠ Cvikov                     5             5
46. Veselý Vojta 2004 ZŠ Jestřebí                       5           5
47. Rudolf Matěj 2004 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             5     5
48. Jiránek Ondra 2004 KB Ruprechtice             4,5                     4,5
49. Obolecký Pavel 2006 Jablonné v Podještědí   4                               4
50. Falta Štěpán 2003 Česká Lípa         4                         4
51. Kváč David 2004 ZŠ Jestřebí                       4           4
52. Černý Jan 2003 AC Česká Lípa                           4       4
53. Jakša David 2005 AO TJ Doksy                           4       4
54. Mádlo Marek 2004 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             4     4
55. Hnídek Jan 2007 Jablonné v Podještědí   3                               3
56. Ptáček Ondřej 2003 Brniště         3                         3
57. Hladík František 2003 Kamenický Šenov             3                     3
58. Prkno Martin 2004 ZŠ Jestřebí                       3           3
59. Hoffman Lukáš 2004 AC Česká Lípa                           3       3
60. Machálek Daniel 2004 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             3     3
61. Kratochvíl Jan 2008 Jablonné v Podještědí   2                               2
62. Pukowiec Denis 2004 Mimoň         2                         2
63. Feuereisl Patrik 2004 Kamenický Šenov                           2       2
64. Tuleja Martin 2004 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             2     2
65. Houda Lukáš 2008 Chrastava   1                               1
66. Szollosi Roman 2004 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             1     1
                                           
Starší žákyně roč. nar. 2001 - 2002
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Fridrichová Monika 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 9 11 17 11 11 9 14 9 11 11 11           13,5 136,5
2. Šimková Tereza 2001 AC Česká Lípa                 9   2 9 12 7     12 51
3. Gittlerová Jitka 2002 KB Kamenický Šenov 11                       14 8     16,5 49
4. Ryšavá Vendula 2002 AC Česká Lípa                             7 11 16,5 34,5
5. Rambová Nina 2002 KB Jílové             17           17         33
6. Hrušková Sabina 2002 SKP Ústí nad Labem                       11 14         24,5
7. Stránská Dominika 2000 AC Česká Lípa                           9     13,5 22,5
8. Šírlová Dominika 2002 Česká Lípa         8 8                       16
9. Drábová Stella 2002 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   8                         6     13,5
10. Švirlochová Denisa 2001 KB Jílové             12                     12
11. Donátová Štěpánka 2002 AC Česká Lípa                           11       11
12. Folková Denisa 2001 AC Jablonec nad Nisou                             11     11
13. Fialová Eva 2002 KB Jílové             11                     10,5
14. Kopecká Natálie 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   9                               9
15. Kittel Hanna 2002 Bertsdorfer SV       9                           9
16. Walterová Veronika 2002 ZŠ U lesa Nový Bor                     9             9
17. Janečková Lucie 2001 BIJA Jablonec nad Nisou                             9     9
18. Horáčková Emma 2001 Slovan Liberec                             9     9
19. Tymešová Anna 2002 Jiskra Nový Bor                               9   9
20. Kareisová Ludmila 2002 Liberec                             8     8
21. Šípková Tereza 2001 Česká Lípa                               8   8
22. Perglová Pavlína 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí     7                             7
23. Vundererová Michaela 2002 TJ Sokol Dlouhý       7                           7
24. Urbanová Sabina 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   6                               6
25. Kalmárová Kateřina 2002 ZŠ Jestřebí                       6           6
26. Špachmanová Helena 2002 Svor         5                         5
27. Nedbalová Natálie 2002 Brniště         2                         2
                                           
Starší žáci roč.nar. 2001 - 2002
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Zátka Josef  2001 KB Kamenický Šenov   11 17   11 11 17   11     9 14 11 11 11 16,5 149
2. Kuneš Ondřej 2002 DDM Smetanka Nový Bor 11   14 9 4   11 3 8     9 12 8 5     93
3. Grusz Marek 2001 KB Trefa Mladá Boleslav                       8 11         18,5
4. Jandák Lukáš 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   8                         9     17
5. Machálek Tomáš 2002 Jablonné v Podještědí   9                         8     17
6. Tuček Miloslav 2002 KB Jílové                         17         16,5
7. Rozsýpal Jiří 2002 KB Kamenický Šenov                     7   9         16
8. Hamada Martin 2002 Varnsdorf                                 13,5 13,5
9. Dušek Petr 2001 AC Rumburk                                 12 12
10. Cervinka Konstantin 2001 Bertsdorfer SV       11                           11
11. Demeter Milan 2002 DD Krompach               11                   11
12. Havíř František 2002 TT Cyklorenova Cvikov                 11                 11
13. Šimon Dominik 2001 Jablonné v Podještědí   7                         4     11
14. Bobák Martin 2002 TJ Jiskra Nový Bor                 9                 9
15. Véle Lukáš 2001 VÚ K. Šenov                         9         9
16. Pevný Jakub 2001 AC Česká Lípa                           9       9
17. Záhorec Dominik 2001 Brniště         8                         8
18. Stankulov Marek 2002 DD Krompach               8                   8
19. Vrána Petr 2001 ZŠ Cvikov                 8                 8
20. Carda Petr 2002 ZŠ Jestřebí                       7           7
21. Fol Filip 2001 Jablonné v Podještědí   6                               6
22. Grundza Martin 2002 ZŠ Jestřebí                       6           6
23. Mleziva Láďa 2001 Jablonné v Podještědí                             6     6
24. Eichler Patrik 2001 Jablonné v Podještědí   5                               5
25. Marušák Ondřej 2002 SK ZŠ Jablonné v Podještědí         5                         5
26. Jirků Martin 2001 Jablonné v Podještědí   4                               4
27. Rejzek Milan 2002 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             3     2,5
28. Novák Adam 2002 SK ZŠ Jablonné v Podještědí                             3     2,5
                                           
Dorostenky roč. nar. 1999 - 2000, juniorky roč. nar. 1997 - 1998
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Bisová Štěpánka 2000 AC Česká Lípa 11 9   11 11 11 17 11 11 11       8 11 11 16,5 149
2. Veselá Adéla 1999 AC Česká Lípa   11 17   9   14 11 11 11     17 9   11   119,5
3. Měkotová Natálie 2000 AC Česká Lípa 11 8 17 9       9   9               62,5
4. Košková Barbora 2000 AC Slovan Liberec     14 7                     11     31,5
5. Bočková Markéta 2000 TJ Jiskra Nový Bor 8     8 8     7                   31
6. Arltová Kateřina 2000 TJ Jiskra Nový Bor 9     11       8                   28
7. Nováková Lucie 1998 TJ Jiskra Nový Bor       8                 17         24,5
8. Majcherová Nikol 1999 KB Kamenický Šenov                         14     9   22,5
9. Rozsypalová Zuzana 1999 KB Kamenický Šenov 7       6 9                       22
10. Hejdová Andrea 1999 AC Česká Lípa                             8 9   17
11. Trpišovská Anna 1998 KB Jílové             17                     16,5
12. Oswaldová Eliška 1999 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   7     7                         14
13. Bártová Natálie 1999 KB Jílové             12                     12
14. Bártová Tereza 1999 SK ZŠ Jablonné v Podještědí       4                     8     12
15. Šafránková Adéla 1999 AC Česká Lípa                     11             11
16. Veigertová Gabriela 2000 TJ Jičín                           11       11
17. Czeczine Sarah 1998 Bertsdorfer SV       9                           9
18. Teclová Julie 1998 Dukla Liberec         9                         9
19. Velichová Tereza 1997 AC Mladá Boleslav                 9                 9
20. Marcinová Tereza 1999 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   7                               7
21. Paul Marie 2000 Bertsdorfer SV       7                           7
22. Košťálová Jana 1998 Dubnice         7                         7
23. Parásková Marie 1998 KB Kamenický Šenov               7                   7
24. Slaměná Alena 2000 AC Česká Lípa   6                               6
25. Kovačová Adéla 2000 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   5                               5
                                           
Dorostenci roč. nar. 1999 - 2000, junioři roč. nar. 1997 - 1998
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Bekr Radek 1997 CL Sport Team 11 8 14 11 11 11 14 11 11 11 11 11 12 9 11 9 13,5 162,5
2. Stoja David 2000 AC Česká Lípa 11 9 17 11 11 11   11   9 11 11   9 9 11 16,5 157
3. Holinec Jan 2000 Nový Bor 9 7 14 9 8 8 17 9   8 6 7 14 8 8 9 13,5 140
4. Jordán Daniel 1997 AC Česká Lípa 9   17   9 9 12               9     64,5
5. Vašák Milan 1998 KB Kamenický Šenov 8 6 12     8             7,5         41,5
6. Synek Antonín 2000 AC Česká Lípa                         17   11     27,5
7. Petr Ondřej 1997 Haven team                         17     11   27,5
8. Olšar Ondřej 1997 Kerberos                           11 9     20
9. Gittler Vladislav 1997 KB Kamenický Šenov 3                   7             10
10. Smutný Michael 1999 AC Slovan Liberec   11     7                         18
11. Štolba Jiří 1998 KB Jílové             17                     16,5
12. Srbecký Filip 1999 CK Šluknovsko                     9           7,5 16,5
13. Trpišovský Zdeněk 1999 KB Jílové             14                     13,5
14. Macháček Mikuláš  2000 Kamenický Šenov             12                     12
15. Nešpor Filip 2000 Pertoltice p. R.             11                     10,5
16. Kiezler Robin 1999 VÚ K. Šenov                         11         10,5
17. Tecl Matyáš 2000 Dukla Liberec         9                         9
18. Kosina Matouš 1999 LHS           9                       9
19. Vaníček Jan 1997 SRTG Česká Lípa                 9                 9
20. Češka Jakub 1998 PK Česká Lípa                       9           9
21. Banci Stanislav 1998 VÚ K. Šenov                         9         9
22. Herman Pavel 1998 Varnsdorf         8                         8
23. Procházka Michal 2000 SRTG Česká Lípa                 8                 8
24. Rataj Jakub 1999 Loko Česká Lípa                     8             8
25. Vaněček Vít 1998 Jitrava         7                         7
26. Fojtu Radim 2000 AC Česká Lípa                     7             7
27. Duben Lukáš 2000 AO TJ Doksy                           7       7
28. Janouch David 2000 SK Nové Město nad Metují                             7     7
29. Hylmar Jiří 1999 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   6                               6
30. Ptáček Zdeněk 2000 Brniště         6                         6
31. Pál Mikuláš 1998 SK ZŠ Jablonné v Podještědí         6                         6
32. Danyi Gerhard 1999 VÚ K. Šenov                         6         6
33. Čonka Michal  1998 VÚ K. Šenov                         6         6
34. Hercík Jakub 2000 Ústí nad Labem                           6       6
35. Pokorný Adam 1999 Liberec                             6     6
36. Lupoměský Martin 1997 Cvikov                     5             5
37. Loukota Zdeněk 2000 Jablonné v Podještědí         5                         5
38. Menc Miroslav 1999 CK Šluknovsko                     5             5
39. Bachmann Patrik 1998 VÚ K. Šenov                         4,5         4,5
40. Böhme David 1999 Česká Lípa                 2                 2
41. Podroužek Michal 1999 Slovan Varnsdorf                     2             2
                                           
Ženy roč. nar. 1996 a starší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa   11 17 8 7 7 14 7 7     9 12   8 2 16,5 124,5
2. Macháčková Tereza 1978 TJ Doksy           11 17 11 9 9 11   14 8 9 8 13,5 119,5
3. Krafková Ita 1981 OK Jiskra Nový Bor     17 9 8 8   9 8 8   11   7 11 6   101,5
4. Václavíková Hana 1964 KV Klíč 8   12 6 6 4 9 6 6   9 7 7,5 6 4 1 4,5 96
5. Krobová Jindra 1976 Jablonné v Podještědí 11 11 14 7 5 11 11 8 11           3     91
6. Minářová Lenka 1996 KB Kamenický Šenov 9 9 12 6     7,5 2     6 4 9 3       67,5
7. Václavíková Jana 1996 Sklárna Ajeto Lindava 11     11 11       11         11   9   64
8. Týnková Michaela 1982 TJ Jiskra Nový Bor 9   14     6 12       8 8     5     61,5
9. Svobodová Veronika 1986 AC Rumburk         8         11 9         7   35
10. Matulová Laura 1984 Radeč                         17       12 28,5
11. Půlkrabová Šárka 1972 KB Kamenický Šenov   7 11     6   1             3     27,5
12. Pěničková Hana 1956 Nový Bor   5 4,5     2       7             9 27,5
13. Gittlerová Jana 1973 KB Kamenický Šenov 7       1               6 5     6 25
14. Loubková Kateřina 1981 TT Cyklorenova Cvikov                     11     9       20
15. Rybářová Šárka 1982 KV Klíč 2   7,5 5       5                   19,5
16. Bouchnerová Alena 1974 AC Česká Lípa     4,5             9   2 3   1     19,5
17. Hánová Jitka 1971 Sklárna Ajeto Lindava 5   11                     2       17,5
18. Stránská Petra 1965 Rungo pro ženy ČL     6     3         8             17
19. Vašáková Lenka 1972 KB Kamenický Šenov 6   9                             15
20. Fleglová Anna 1994 Jablonné v Podještědí   9                         6     15
21. Choděrová Monika 1976 TJ Jiskra Nový Bor           8 4,5               2     14,5
22. Ševelová Marie 1985 Česká Lípa                     8 5   1       14
23. Pröllerová Petra 1974 AC Česká Lípa       3   7 1,5           1,5         13
24. Janelová Lenka 1976 KB Kamenický Šenov 5   7,5                             12,5
25. Šťástková Stanislava 1972 Nový Bor 8             4                   12
26. Hummelová Eva 1989 AC Sparta Praha                                 12 12
27. Lachmanová Tereza 1987 Běhny s.r.o.                               4 7,5 11,5
28. Vávrová Markéta 1985 Rolníci ČZU       11                           11
29. Kárníková Kateřina 1991 Eleven Mercedes Mitas         11                         11
30. Krzáková Martina 1987 Česká Lípa 4     4   3                       11
31. Loubková Ivana 1980 TT Cyklorenova Cvikov                     11             11
32. Žmudová Andrea 1995 SK VVP         4                   7     11
33. Paulů Blanka 1954 Maratonstav Úpice                             11     11
34. Petroniuk Miroslava 1987 ČZU Praha                               11   11
35. Jiřičná Dana 1969 Bonbon Praha                               11   11
36. Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť                               11   11
37. Podlipná Veronika 1981 Kerteam L.Běl.                          11         10,5
38. Bartáková Martina 1983 KV Klíč                                 10,5 10,5
39. Procházková Markéta 1991 Ústí nad Labem                                 10,5 10,5
40. Majcherová Petra 1974 KB Kamenický Šenov 4   6                             10
41. Dospělová Lucie 1990 CK Šluknovsko     9                             9
42. Schiffner Loreen 1979 Bertsdorfer SV       9                           9
43. Macková Barbora 1989           9                         9
44. Brunerová Ludmila 1978           9                         9
45. Matějčková Eva 1993 Kola Brabec           9                       9
46. Čančíková Terezie 1985 AC Česká Lípa           9                       9
47. Hložková Veronika 1984 Sokol Maxičky                     9             9
48. Janečková Lenka 1976 Jablonec nad Nisou                             9     9
49. Dřímalová Martina 1989 TJ Liga100 Olomouc                               9   9
50. Halásová Lenka 1979 Teplice                               9   9
51. Švirlochová Zdeňka 1975 KB Jílové               6                 3 9
52. Zemanová Jana 1970 ASK Lovosice                                 9 9
53. Nová Eva 1982 Liberec   8                               8
54. Kopřivová Lucie 1986 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   8                               8
55. Maděrová Michaela 1982 Rudolfovské gazely       8                           8
56. Erbenová Blanka 1985 Swahil Beer Team ČL 7         1                       8
57. Jelínková Milena 1981 SK Lutra Stráž                             8     8
58. Haislová Radka 1992 Čelákovice                               8   8
59. Růžičková Hana 1992 FAV Plzeň                               8   8
60. Spilková Irena 1974 Liga 100 Česká Lípa                   8               7,5
61. Novotná Wawrečková Magdalena 1973 Liga 100 Česká Lípa                   8               7,5
62. Punčochová Kateřina 1988           7                         7
63. Lajtkepová Martina 1982 Slovan Liberec                     7             7
64. Nekulová Alena 1980 Run 4 Fun                     7             7
65. Ehrlichová Hana 1983 Stružnice                 4     3           7
66. Krobová Jana 1981 TJ Krob                             7     7
67. Digmayerová Ivana 1974 iThinkBeer                               7   7
68. Krafková Lucie 1986 TJ Turnov                               7   7
69. Podoláková Tereza 1989 Cvikov 6                                 6
70. Zajícová Marie 1947 Liberec   6                               6
71. Susková Jitka 1970           6                         6
72. Vošvrdová Nicole 1993 Cvikov                     6             6
73. Mánková Lucie 1983 Povrly                       6           6
74. Vágnerová Veronika 1973 Vitasport.cz                             6     6
75. Valachová Šárka 1976 KVK                               6   6
76. Cibulková Jana 1971 Sokol Vyšehrad                               6   6
77. Grošaftová Lucie 1981 Česká Lípa       5                           5
78. Šťastná Hedvika 1977           5                         5
79. Tučková Monika 1976 OK Jiskra Nový Bor           5                       5
80. Švihovská Eva 1983 Beermental Team           5                       5
81. Andersová Markéta 1992 Nový Bor                 5                 5
82. Jandová Šárka 1980 Semafor Cvikov                     5             5
83. Nováková Jana 1993 Ajeto Lindava                     5             5
84. Hubáčková Jana 1980 Liberec                             5     5
85. Koutníková Lucie 1971 Sokol Vlastibořice                               5   5
86. Doubková Darina 1957 PKO Praha                               5   5
87. Černá Pavlína 1980 Zdravoš Péče s.r.o.                               5   5
88. Živná Dagmar 1993 Konkordia Děčín                         4,5         4,5
89. Tvrdíková Lenka 1989 Habanero Bar       4                           4
90. Gräfová Martina 1995           4                         4
91. Novotná Jana 1973 Dukla Liberec           4                       4
92. Plíhalová Marcela 1979 Cvikov                     4             4
93. Šohalová Lenka 1982 Doksy                           4       4
94. Amrichová Kateřina 1980 Jablonné v Podještědí                             4     4
95. Hokešová Ivana 1978 TK Pinďour                               4   4
96. Gšventnerová Ivana 1978 Česká Lípa 3                                 3
97. Šafránková Klára 1985 Kamenická Běhna       3                           3
98. Pavlasová Martina 1976           3                         3
99. Bartáková Hana 1966 Cream Team         3                         3
100. Přibylová Erika  1966 Konkordia Děčín             3                     3
101. Prokopová Daniela 1994 TJ BIŽU Jablonec               3                   3
102. Loubková Helena 1953 Cvikov                 3                 3
103. Lamačová Veronika 1989 Sokol Maxičky                     3             3
104. Arnoldová Andrea 1981 Haven                           3       3
105. Patková Lucie 1987 Liberec                               3   3
106. Neubaurevá Jana 1976 Varnsdorf                               3   3
107. Marcolová Hana 1971 Postřižín       2                           2
108. Bitmanová Yvona 1968 Varnsdorf       2                           2
109. Kolářová Helena 1972           2                         2
110. Charyparová Miluše 1959 Maxtri Liberec         2                         2
111. Landová Martina 1986 SK Žizníkov           2                       2
112. Milatová Marcela 1992 Česká Lípa                 2                 2
113. Šefčíková Markéta 1975 Jablonné v Podještědí                             2     2
114. Charousková Lucie 1994 OK Doksy                               2   2
115. Mešo Jana 1970 USK Provod                                 1,5 1,5
116. Kocsisová Monika 1971 Česká Lípa       1                           1
117. Knoblochová Hedvika 1974 Kamenická Běhna       1                           1
118. Zrnovská Míša 1984 Liberec         1                         1
119. Vavřincová Hedvika 1992 hybejsebou.cz           1                       1
120. Vávrová Ivana 1982 Dream Team                     1             1
121. Vlčková Dana 1976 Porly                       1           1
122. Balková Ludmila 1982                               1     1
123. Jacková Ivana 1975 Sudoměř                               1   1
                                           
Muži roč. nar. 1977 - 1996
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa 6   17 9 4 11 6 5 11 8   9 9 7 9 5 13,5 125
2. Kolařík Tomáš 1978 Cyklorenova Cvikov       11   9 14 9 11 11   11   11 11 11   108,5
3. Skopový Štěpán 1986 Cvikov     17 11   8 17   9 9 11 11 14         105,5
4. Švácha Filip 1995 AC Česká Lípa 7 11 11 2 8 5 9               3 6 9 70,5
5. Daňko Miroslav 1977 Chotyně 11   14 9 9               12   8     62,5
6. Cmunt Petr 1996 TT Cyklorenova Cvikov     7,5         8     9       8 11 16,5 60
7. Souhrada Pavel  1982 KV Klíč 5 9 1,5   2 1 1,5 2 4 9 7 8 6 1       57
8. Krejný Kamil 1977 TT Cyklorenova Cvikov 4 8 4,5     3   4 5 8 8 7   2       53,5
9. Németh Miloň 1978 XDK.CZ     12   6 6   7 8         8 6     53
10. Erben Jiří 1977 Swahil Beer Team ČL 8   12 7   9     8 6               50
11. Petrášek Miloslav 1978 TJ Rumburk         5   7,5           11     9 13,5 45,5
12. Francke Jan Venca 1984 Haven team           11           9 17         36,5
13. Kubíček Michal 1984 CK Vinohradské Šlapky                 7         6   8 12 33
14. Třešňák Tomáš 1979 RC not fast 9                           2 8 10,5 29,5
15. Šikola Pavel 1985 Česká Lípa     14                     11       24,5
16. Kocián Jan 1988 Česká Lípa         9     6 6               3 24
17. Čivrný Jiří 1980 Semily                     11       11     22
18. Hochmut Jaroslav 1979 AC Česká Lípa       4         9   3         4   20
19. Knejzlík Marek 1978 Mimoň         5                 3 4 8   20
20. Sanitrník Michael 1977 AO TJ Doksy                           9   9   18
21. Dvořák David 1994 Lasvit Nový Bor     9 8                           17
22. Bureš Martin 1989 Sokol Kbely                                 16,5 16,5
23. Marek Štěpán 1980 TJ Jiskra Nový Bor                       7 1,5   5     13,5
24. Mazůrek Roman 1980 Česká Lípa                         7,5       6 13,5
25. Bureš Jan 1987 Liga 100 Praha                   11             1,5 12,5
26. Beneš Viktor  1996 KB Jílové             12                     12
27. Vobr Marek 1978 OK Jiskra Nový Bor 11                                 11
28. Štryncl Pavel 1977 Salomon Liberec   11                               11
29. Hečko Robert 1978           11                         11
30. Jindra Pavel 1978 Eleven Mercedes Mitas         11                         11
31. Kašše Tomáš 1985 Tenneco         6                   5     11
32. Kortan Martin 1984 Kuželkářský Oddíl Jiskra NB                               11   11
33. Tvrdík Pavel 1986 Forrbiden                             4 7   11
34. Blažek Jan 1987 Liberec     11                             10,5
35. Pavlovec Jan 1995 Pihel             11                     10,5
36. Hlaváček Arnošt 1987 Mercedes Benz Salomon       3   7                       10
37. Pavlík Petr 1984 Česká Lípa                     4 6           10
38. Tomášek Jan 1991 Nový Bor     9                             9
39. Svoboda Vít 1990 Dolní Chabry                     9             9
40. Tauchman Jan 1987 Liberec               1               8   9
41. Konvalina Matěj 1985 Most                               9   9
42. Přibyl Adam 1991 Konkordia Děčín           6                     3 9
43. Kozler Tomáš 1990 UACG Sofia                                 9 9
44. Hrouda Milan 1977 Superior Cyklofit 8                                 8
45. Šťastný Tomáš 1979 SK ZŠ Jablonné v Podještědí         8                         8
46. Jalovecký Michal 1977 AO TJ Doksy                       8           8
47. Krejčí Milan 1977 Provodín                       5       3   8
48. Prokop Matěj 1991 Slovanka         3   4,5                     7,5
49. Vodička Pavel 1985 BK Varnsdorf                                 7,5 7,5
50. Král Libor 1981 Swahil Beer Team ČL           7                       7
51. Dušánek Jan 1980 Květy   7                               7
52. Šmíd Jan 1982 Ski Polevsko       7                           7
53. Roštejnský Michal 1977 Kerda sport Liberec         7                         7
54. Fridrich Petr 1973 AC Česká Lípa                 7                 7
55. Nohýnek Josef 1996 Slovan Liberec                             7     7
56. Zeman David 1992 Cyklofit                             7     7
57. Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Praha                               7   7
58. Pávek Petr 1990 Jiskra NB                               7   7
59. Grepl Michal 1982 Brno     6                             6
60. Poštolka Jan 1981 Česká Lípa       6                           6
61. Klausch Sebastian 1982 Bertsdorfer SV       6                           6
62. Podolák David 1989 Cvikov                     6             6
63. Homolka Karel 1981 AC Rumburk                               6   6
64. Holuša Radomír 1992 Moravany                               6   6
65. Podzimek Martin 1986 Lomnice nad Popelkou   5                               5
66. Průcha Petr 1996 OK Jiskra Nový Bor       5                           5
67. Dvořan Stanislav 1983 Triatlon Hrádek       5                           5
68. Hamáček Vladimír 1985 AC Mladá Boleslav                           5       5
69. Nový Pavel 1977 Triatlon MB                               5   5
70. Stančo Ladislav 1977 Čelákovice                               5   5
71. Černý Jaroslav 1979 TT3 Sports                         4,5         4,5
72. Ševic Petr 1993 Jezvé                                 4,5 4,5
73. Michálek Tomáš 1979 AC Slovan Liberec                                 4,5 4,5
74. Kolář Václav 1989 AC Slovan Liberec       4                           4
75. Bečvařík Aleš  1986 KV Klíč         4                         4
76. Švihovský Jaromír 1980 Beermental Team           4                       4
77. Bobelák Tomáš 1981 Cvikov                     4             4
78. Svárovský David 1977 Horolezecký klub MB                           4       4
79. Krob Petr 1978 Jablonné v Podještědí                             4     4
80. Krátký Tomáš 1985 Liga 100 Olomouc                               4   4
81. Pospíšil Lubor 1983 Kalich Litoměřice                               4   4
82. Petr Jiří 1981 Svor       3                           3
83. Bruner Tomáš 1989           3                         3
84. Trpišovský Tomáš 1993 KB Jílové             3                     3
85. Clement Silvio 1979 Jonsdorf               3                   3
86. Prchlík Josef 1977 Slavoj Terezín                 3                 3
87. Krejčí Jan 1992 Cvikov                     3             3
88. Lhota Petr 1977 Hrdlořezy                         3         3
89. Šikola Jiří 1995 Atletika Jablonec nad Nisou                           3       3
90. Lenhart Vít 1982 Liga 100 Olomouc                               3   3
91. Bureš Jan 1982 CK Slavoj Terezín                               3   3
92. Králíček Ota 1979 LHS           2                       2
93. Conk Jakub 1983 KV Klíč 2                                 2
94. Langr Václav 1982 Cvikov                     2             2
95. Večerek Martin 1984 Open Gym Brandýs                               2   2
96. Liška Miloslav 1976 Manchester United                               2   2
97. Švorc Ondřej 1985 AC Bílý Újezd                               2   2
98. Volf Vojtěch 1995 Horní Linchava 1                                 1
99. Barda Michal 1983 Nový Bor       1                           1
100. Ulrych Josef 1987           1                         1
101. Karel Jakub 1991 Česká Lípa                 1                 1
102. Nekula Michal 1977 Runy Fun                     1             1
103. Smetana Jan 1982 Liberecký chrti                             1     1
104. Janeček Míra 1998 Tatran Jablonec nad Nisou                             1     1
105. Marek Jiří 1981 SPONA Teplice                               1   1
106. Růžička Lukáš 1989 Dharmoví tuláci Jirkov                               1   1
107. Pavlovec Ja 1995 Pihel                               1   1
                                           
Veterání roč. nar. 1976 a starší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Walter Zdeněk 1972 Zahrádky 8 9 17     9 14 11 11 11 6 9 14 8 7 11   143,5
2. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 6   14 11 8 1   8     5 9 11 5 5 9 10,5 101,5
3. Chotěnovský Pavel 1976 Volfartice 7 5 12 9   2 11 9 9   4 8 12 4   7   98,5
4. Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Team 11           17       8 11     11 11 16,5 85
5. Šrachta Vladimír 1960 Cvikov 4 6 7,5 7 7   6 7 8 8 2 6 3     8 1,5 81
6. Louda Petr 1964 AC Česká Lípa 9           12       8   17       10,5 56
7. Zátka Jan  1975 KB Kamenický Šenov     4,5   2   4,5   7     8 7,5 2   3   38,5
8. Valenta Karel 1974 BK Varnsdorf         11                     11 12 34
9. Charousek Petr 1966 Triatlon 5     8   3               7     6 29
10. Věchet Ladislav 1970 Česká Lípa     1,5 6         5 7     4,5     4   28
11. Jíra Jaroslav 1971 AC Česká Lípa           7           7 9 1 3     27
12. Sádovský Luboš 1965 Jablonec nad Nisou           6               6 6 9   27
13. Forman Otto  1967 AC Česká Lípa   8 9   2       4       1,5         24,5
14. Bažant Jaroslav 1975 KB Kamenický Šenov 7   7,5     8                       22,5
15. Koravský Roman 1969 Eleven run team                             9   13,5 22,5
16. Podroužek Dušan 1974 AC Slovan Liberec               11     11             22
17. Kubíček Zdeněk 1972 OK Mnichovo Hradiště     11           6             5   21,5
18. Fix Jiří 1974 SK Maxtri Liberec   11                         8     19
19. Slaměný Oldřich 1952 AC Česká Lípa   1           1 3 7   5       2   19
20. Růžička Vladimír 1962 Ústí n.L.                     7           9 16
21. Pröller Miroslav 1970 Česká Lípa 3     3     1,5 4     1 3           15,5
22. Macura Libor 1973 Bar Čerňák Nový Bor     6 4 5                         15
23. Holinka Jan 1970 SG Doksy     3 5       6                   14
24. Valtr Vladimír 1967 Roudnice nad Labem                               6 7,5 13,5
25. Pěnička Karel 1951 Space Nový Bor                   3 9             12
26. Holm Kunze 1973 PSV Zittau           11                       11
27. Sklenář Josef 1942 Jablonec n.N.                     11             11
28. Vlček Jiří 1973 Povrly                       11           11
29. Bartoš Dalibor 1975 Jablonec                           11       11
30. Janeček Leoš 1972 Jablonec nad Nisou         9                   2     11
31. Novák Martin 1975 SK MS Auto             9                     9
32. Vobnášil Martin 1974 SKI team Dolní Žleb                   9               9
33. Lajtkep Petr 1973 AC Slovan Liberec                     9             9
34. Franc Petr 1974 Triatlon Mladá Boleslav                           9       9
35. Roudnický Milan 1968 SK ZŠ Jablonné v Podještědí   4                           5   9
36. Nesvatba Jiří 1974 Running club DHLITS                               9   9
37. Schneider Ronny  1970 Bertsdorfer SV       8                           8
38. Honzátko Čestmír 1975 Zajíc von Šaratic           8                       8
39. Červenka Karel 1941 Hora sv.Kateřiny                     8             8
40. Doucha Filip 1970 Praha                               8   8
41. Hofman Jaroslav  1971 AC Rumburk             7,5                     7,5
42. Kolář Vladimír 1976 Chrastava   7                               7
43. Soukup Milan 1964 Milovice                       7           7
44. Sedlák Pavel 1971 MK Seifl Ostrov                               7   7
45. Koutník Dušan 1972 Sokol Vlastibořice                               7   7
46. Tomášek Břetislav 1991 Nový Bor     6                             6
47. Nypl Martin 1972           6                         6
48. Hvolek Vítězslav 1971 AO TJ Doksy                   6               6
49. Volejník Martin 1974 Dubá               2       4           6
50. Šmat David 1976 Zahrádky                       6           6
51. Holický Milan 1965 Pardubice                         6         6
52. Švorc Jiří 1973 Big Shock Team                               6   6
53. Kukač Petr 1967 HO V. N. O.                               6   6
54. Kutílek Martin 1973 Úštěk                                 6 6
55. Haufert Arnošt 1972 Horolezecký klub Varnsdorf           5                       5
56. Prokop Evžen 1968 TJ BIŽU Jablonec               5                   5
57. Chour Karel 1963 AC Česká Lípa                   5               5
58. Vobnášil Stanislav 1971 SKI team Dolní Žleb                   5               5
59. Stránský Jiří 1963 Cvikov                       5           5
60. Čečetka Josef 1950 AC Benátky                           5       5
61. Malý Luboš 1973 Ústí nad Labem                               5   5
62. Rozsypal Vladislav 1970           4                         4
63. Novotný Jiří 1971 Dukla Liberec           4                       4
64. Šíp Ladislav 1964 SCMT Liberec         1     3                   4
65. Honzátko Čestmír 1954 Cvikov                   4               4
66. Martin Tomáš 1975 Dejvice                       4           4
67. Kaplan Viktor 1974 Jablonec nad Nisou       1                       3   4
68. Lán Martin 1976 Ústí nad Labem                               4   4
69. Zelenka Jiří 1971 Liberec                               4   4
70. Hazdra Miroslav 1965 Cvikov   3                               3
71. Jirák Karel 1973           3                         3
72. Regner Tomáš 1975 KB Ruprechtice             3                     3
73. Novotný Miroslav 1972 ZŠ Cvikov                     3             3
74. Horáček Pavel 1964 Česká Lípa 1                     2           3
75. Berounský Jan 1939 Liga 100 ČL                       3           3
76. Kopřiva Petr 1970 Jablonné v Podještědí                             3     3
77. Matoušek Martin 1976 Čelákovice                               3   3
78. Fajgl Luboš 1975 Cítov                                 3 3
79. Kašparec Petr 1962 Sklárna Ajeto Lindava 2                                 2
80. Horník Miroslav 1974 Nový Bor   2                               2
81. Aitmann Roland 1955 Bertsdorfer SV       2                           2
82. Czeczine Mike 1973 Bertsdorfer SV       2                           2
83. Plaček Tomáš 1963 ASK Děčín                 2                 2
84. Arnold Zdeněk 1973 Haven                           2       2
85. Beneš Pavel 1973 Liberecký chrti                             2     2
86. Janků Petr 1974 Liga 100 Olomouc                               2   2
87. Pohůnek Petr 1974 USK Ústí nad Labem                               2   2
88. Hadrava David 1974 Česká Lípa       1                           1
89. Suchý Jiří 1976           1                         1
90. Folbrecht Hynek 1966 Doksy                 1                 1
91. Jakobi Marek 1975 Atletika Cvikov                     1             1
92. Hruška Miloš 1970 Větruše Ústí nad Labem                       1           1
93. Mach František 1950 Ski Jablonec nad Nisou                             1     1
94. Wolf David 1972 Zdravoš PČ s.r.o.                               1   1
95. Dlouhý Vladimír 1960 Dlouháni Roudnice                               1   1
96. Farda Petr 1973 Krušnoman TT Litvínov                               1   1
                                           
Celkové  pořadí:
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. celkem
1. Kopřiva Jan 2003 TJ Jiskra Nový Bor 11   17 11 11 11 17 11 11 11 11   17 11 11 11 16,5 176
2. Bekr Radek 1997 CL Sport Team 11 8 14 11 11 11 14 11 11 11 11 11 12 9 11 9 13,5 162,5
3. Stoja David 2000 AC Česká Lípa 11 9 17 11 11 11   11   9 11 11   9 9 11 16,5 157
4. Košťálová Bára 2003 AC Česká Lípa   11 17 9 11   14 8 11 9 11   17 8 7 11 13,5 156
5. Zátka Josef  2001 KB Kamenický Šenov   11 17   11 11 17   11     9 14 11 11 11 16,5 149
6. Bisová Štěpánka 2000 AC Česká Lípa 11 9   11 11 11 17 11 11 11       8 11 11 16,5 149
7. Votýpka Michal  2003 BS Nový Bor  9 11 12 7 9 8 12 9 9 11 11 11 14 11 7 9 10,5 148
8. Walter Zdeněk 1972 Zahrádky 8 9 17     9 14 11 11 11 6 9 14 8 7 11   143,5
9. Holinec Jan 2000 Nový Bor 9 7 14 9 8 8 17 9   8 6 7 14 8 8 9 13,5 140
10. Fridrichová Monika 2001 SK ZŠ Jablonné v Podještědí 9 11 17 11 11 9 14 9 11 11 11           13,5 136,5
11. Peškařová Lucie 2004 AC Česká Lípa 9 9 14 4 8 11 12 7 8       14 9 6 8 16,5 134,5
12. Pröllerová Veronika 2004 AC Česká Lípa 9   14 5 8 11 12 9   7 7 11 12     8 13,5 126
13. Stupka Patrik 1996 AC Česká Lípa 6   17 9 4 11 6 5 11 8   9 9 7 9 5 13,5 125
14. Slaměná Ivana 1984 AC Česká Lípa   11 17 8 7 7 14 7 7     9 12   8 2 16,5 124,5
15. Macháčková Tereza 1978 TJ Doksy           11 17 11 9 9 11   14 8 9 8 13,5 119,5
16. Veselá Adéla 1999 AC Česká Lípa   11 17   9   14 11 11 11     17 9   11   119,5
17. Kolařík Tomáš 1978 Cyklorenova Cvikov       11   9 14 9 11 11   11   11 11 11   108,5
18. Skopový Štěpán 1986 Cvikov     17 11   8 17   9 9 11 11 14         105,5
19. Krafková Ita 1981 OK Jiskra Nový Bor     17 9 8 8   9 8 8   11   7 11 6   101,5
20. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 6   14 11 8 1   8     5 9 11 5 5 9 10,5 101,5

Vydáno: 12.10.2016 13:52 | 
Přečteno: 1818x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

CL Sport z. s. | IČ: 08911860 | Číslo účtu: 2801766347 / 2010

 •  SunLight CMS