Kategorie: Novinky

Běh okolo Varhan

Sezona na dráze skončila pro atlety AC postupem do II. ligy jak v mužích, tak ženách, takže by se dalo očekávat, že teď se bude jen slavit. To by však nesměli být součástí atletiky vytrvalci, kteří neslaví, ale stále běhají. Takže i v říjnu se koná několik závodů zařazených do okresní běžecké ligy, a prvním tento měsíc byl Běh okolo Varhan, který se konal v neděli 6. října. Nechyběli ani českolipští běžci. V žákovských kategoriích se prosadily na stupně vítězů Lola Linda a Vobrovi. Lola byla druhá v kategorii do sedmi let a Linda třetí v kategorii dívek do devíti let. V kategorii starších žáků doběhl třetí Lukáš Hofmann. Mezi dorostenkami zvítězila Vendulka Ryšavá, třetí byla Marie Mitáčová. V kategorii ženy do 35 let doběhla na třetím místě Adéla Frydrychová, v kategorii na 35 let obsadila druhé místo Stanislava Šťástková a kvalitu má v početné konkurenci i čtvrté místo Ivany Slaměné.

Kompletní stupně vítězů si pronajali muži v kategorii do 35 let, v pořadí Jan Karko, Filip Švácha a Patrik Stupka, a v šedesátnících doběhl s přehledem na prvním místě Zdeněk Bufka, který se dokáže pohybovat poměrně vysoko i mezi mladšími kategoriemi.

Nyní už se vytrvalci těší na další závod zařazený do OBL, a to Červený okruh, který se koná v sobotu 12 října v Doksech v areálu Termit.

Vydáno: 9.10.2019 14:42 |