Kategorie: Novinky

[Atletika] Českolipští atleti na MČR v Brně úspěšní

V pátek 26. a v sobotu 27. července se v Brně uskutečnilo mistrovství ČR mužů a žen v atletice. Trojnásobné zastoupení měl i náš oddíl. Výborné šesté místo vybojovala Michaela Trčová ve vrhu koulí, kvalitním výkonem 13,08 m. Kvalitní výkon podal v běhu na 1500 m i Ondřej Chour a k tomu ještě předvedl taktickou vyzrálost. Výsledkem bylo také výborné šesté místo v čase 3:53,69 min.

Třetí účastnicí byla Veronika Süssnerová, která se nominovala ve dvou disciplínách. V disku byla 11 výkonem 41,07 m. Škoda, že se netrefila trochu lépe, neboť do finále nebylo příliš daleko. V oštěpu byla desátá, výkonem 43,84 m, zde ale všechny finalistky přehodily padesáti metrovou hranici. I tak je to od Veroniky dobrý výkon.

Palce jsme drželi i našim dvěma odchovancům, startujícím v dresu Plzně. Tereza Hrochová byla opět k neutahání. V pátek doběhla třetí v běhu na 5000 m ve vynikajícím čase 16:43,24 min, v sobotu přidala stříbro v běhu na 3000 m překážek časem 10:33,12 a chvíli po doběhu ještě absolvovala 1500 m, kde doběhla sedmá za 4:40,09 min.

Úspěšný byl i Josef Adámek ve skoku vysokém, který si výkonem 217 cm vylepšil osobní rekord a vybojoval stříbrnou medaili, čímž dal najevo, že hodlá míchat kartami nejen v kategorii do 22 let, ale že se zabydluje i v dospělé české špičce.

Pokud jste propásli přenos z tohoto závodu, nejdete ho v pořadech ČT v sobotu 27.7.


Vydáno: 4.8.2019 10:05 | 
Přečteno: 417x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

Reklama

Pánské běžecké kalhoty

Tip na pohodlné běžecké kalhoty od značky Kilpi!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

DJ pro každou akci!

DJ a moderátor, vlastní technika včetně světel.


Chcete u nás publikovat svůj článek, fotografie, videa či svou sportovní akci? Neváhejte nás kontaktovat na admin@clsport.cz

 

 

Vyhledávač

 

Facebook

 

 

Panel uživatele

Kategorie: Novinky

[Atletika] Českolipští atleti na MČR v Brně úspěšní

V pátek 26. a v sobotu 27. července se v Brně uskutečnilo mistrovství ČR mužů a žen v atletice. Trojnásobné zastoupení měl i náš oddíl. Výborné šesté místo vybojovala Michaela Trčová ve vrhu koulí, kvalitním výkonem 13,08 m. Kvalitní výkon podal v běhu na 1500 m i Ondřej Chour a k tomu ještě předvedl taktickou vyzrálost. Výsledkem bylo také výborné šesté místo v čase 3:53,69 min.

Třetí účastnicí byla Veronika Süssnerová, která se nominovala ve dvou disciplínách. V disku byla 11 výkonem 41,07 m. Škoda, že se netrefila trochu lépe, neboť do finále nebylo příliš daleko. V oštěpu byla desátá, výkonem 43,84 m, zde ale všechny finalistky přehodily padesáti metrovou hranici. I tak je to od Veroniky dobrý výkon.

Palce jsme drželi i našim dvěma odchovancům, startujícím v dresu Plzně. Tereza Hrochová byla opět k neutahání. V pátek doběhla třetí v běhu na 5000 m ve vynikajícím čase 16:43,24 min, v sobotu přidala stříbro v běhu na 3000 m překážek časem 10:33,12 a chvíli po doběhu ještě absolvovala 1500 m, kde doběhla sedmá za 4:40,09 min.

Úspěšný byl i Josef Adámek ve skoku vysokém, který si výkonem 217 cm vylepšil osobní rekord a vybojoval stříbrnou medaili, čímž dal najevo, že hodlá míchat kartami nejen v kategorii do 22 let, ale že se zabydluje i v dospělé české špičce.

Pokud jste propásli přenos z tohoto závodu, nejdete ho v pořadech ČT v sobotu 27.7.


Vydáno: 4.8.2019 10:05 | 
Přečteno: 417x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

CL Sport z. s. | IČ: 08911860 | Číslo účtu: 2801766347 / 2010

 •  SunLight CMS