Loading...
Triatlon

Mimoňský triatlon už po čtvrté

V sobotu 23.8. se uskuteční v areálu mimoňského koupaliště, městského parku a terénu Podralska 4.ročník Mimoňského triatlonu. Triatlonový den je organizován TJ Jiskra Mimoň ve spolupráci s Tomášem Slavatou. V 8.30 se zahájí prezence a dětské duatlonové závody pro děti od 5 do 13 let, postupně ve čtyřech věkových kategoriích. Novinkou je letos zařazení žákovského a dorosteneckého triatlonového závodu. Dětské i mládežnické závody jsou zdarma a je možné si po dohodě na místě i zapůjčit kolo ! Ve 12.30 odstartuje závod dospělých v distancích 600 m plavání, 16 km MTB a 4 km běh. Další podrobnosti lze sledovat na www.triatlonmimon.ic.cz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA běh - K.Loubková Pavel Jindra dětské závody

První foto – Tomáš Slavata, se kterým spolupracujeme při organizaci triatlonu v Mimoni T.Slavata – český triatlonista, jenž byl oceněn prestižní cenou Via Bona za dlouhodobou a intenzivní pomoc dětem z dětských domovů a sociálně slabších rodin. K pomoci ho přiměl vlastní pohnutý životní osud. V současnosti spolupracuje s Nadačním fondem Albert a po celé České republice pořádá řadu sportovních aktivit a besed pro děti. Druhé foto – V kategorii žen loni zvítězila Kateřina Loubková (první zleva při běhu městským parkem), třetí foto – mezi muži dominoval Pavel Jindra (Eleven Rubena test team), poslední foto – dopoledne od 9.00 budou opět probíhat na mimoňském koupališti duatlonové závody dětí, novinkou je letos triatlonový závod starších žáků a dorostu.

Autor: Václav Konopiský

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.