Loading...
KanoistikaVenkovní

Michal Šrámek: Zajeďte do Stružnice a podpořte českolipské závodníky

V následujících dnech se konají dvě kanoistické akce, které nás zajímají, jedna evropská a jedna místní. Evropského šampionátu se zúčastní českolipský závodník Michal Šrámek a ve Stružnici se uskuteční Český pohár žáků. právě Michala Šrámka jsme požádali o krátký rozhovor.

 S jakými ambicemi jedete na mistrovství Evropy?
Bude to první velký vrchol sezony a koná se v bosenské Banja-Luce. Popravdě ani nevím, co od těchto závodů mohu očekávat. Na domácí scéně se nám letos moc nedaří, ale na EP jsme naopak jeli dobře, tak se asi necháme překvapit, ale určitě se chceme poprat o nějakou tu placku. (úsměv)

O víkendu se konají ve Stružnici závody. O co přesně půjde?
O víkendu 6.-7.  se ve Stružnici konají první dva závody ČP žáků, jedná se o celostátní závody pro mládež, takže ve Stružnici budou k vidění ti nejlepší žáci z ČR. Pokud máte tento víkend volný, tak neváhejte a zajeďte se podívat do Stružnice u Mlýna a podpořit nejen českolipské závodníky. (úsměv)

Po ME už není daleko do MS. To se koná přesně kdy a kde?
MS ve sprintu se koná 25.-28. 6 ve Vídni na umělé slalomové dráze. Minulý rok se na tomto místě jel závod SP a dařilo se mi tam, tak uvidíme, jak to bude tento rok. (úsměv)

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.