Medaile z chůze a vícebojů.

0 82

O víkendu se konal v jablonecké hale krajský přebor v chůzi a vícebojích. Přeboru se zúčastnili i atleti AC Česká Lípa a jejich vystoupení bylo vydařené. Nejprve v sobotu 14. ledna nastoupili na start chodci a chodkyně. A hned první start přinesl našim barvám titul. Lucka Peškařová na nic nečekala a systémem start-cíl, si došla s přehledem pro zlato na dvoukilometrové trati, v novém oddílovém rekordu 12:06,61 min. Šestá prošla cílem Nela Mazůrková. V kategorii mužů byl na pětikilometrové trati třetí Miloslav Sviták.

Po chodcích nastoupili na start vícebojaři všech mužských kategorií, od starších žáků po veterány. Tyto kategorie absolvují v hale sedmiboj. Po dvoudenním soutěžení stanul na bronzovém stupni Patrik Stupka, který nasbíral 3610 bodů. Z jednotlivých disciplín byl asi nejvíc spokojen novým osobním rekordem ve vrhu koulí 10,03 m.

V neděli nastoupily i vícebojařky ke svému pětiboji. Zde si nejlépe vedla starší žákyně Mirka Perutková, která obsadila v krajském přeboru páté místo výkonem 2508 bodů. Nejúspěšnější disciplínou pro ni byla trať 60 m překážek, kterou zdolala za 10,19 s.

Tuto sobotu čeká ve stejné hale atlety krajský přebor mužů a žen. Chybět nebudou ani atleti AC Česká Lípa

Tagged with:

Podobné články

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.