Loading...

Liga škol
liga-logo-pngsmall

Datum Středa 4. 4. 2018 Středa 11. 4. 2018 Středa 18. 4. 2018 Středa 25. 4. 2018
Dívky

60 m

Hod míčkem

Vrh koulí

60 m překážek

Skok daleký

Skok vysoký

800 m

slavnostní vyhlášení

Chlapci Skok vysoký

60 m překážek

Skok daleký

Předškolní slalomový běh a skok z místa překážkový běh a hod raketkou opičí dráha
[tabs tab0=“Kompletní propozice“ tab1=“1. kolo – výsledky“ tab2=“2. kolo – výsledky“ tab3=“3. kolo – výsledky“ tab4=“4. kolo – konečné výsledky“ tab8=“Pravidla“ tab9=“Rekordy“]

[tab id=“tab0″]

Pořadatel: AC Česká Lípa & CL Sport – Největší sportovní portál na Českolipsku

Místo: Stadion u Ploučnice

Přihlášky: Na místě 15:00 – 15:45

Startovné: zdarma

Start: 16:00

Kategorie: Potěr (09 a mladší), Nejmladší žactvo (07–08), Mladší žactvo (05 – 06), Starší žactvo (03 – 04), Dospělí (02 a starší)

Disciplíny:

1. kolo (Středa 4. 4. 2018)

60 metrů (všechny kategorie)
Hod míčkem (potěr, nejmladší žactvo, mladší žactvo)
Vrh koulí (starší žactvo, dospělí)

2. kolo (Středa 11. 4. 2018)

60 metrů překážek (všechny kategorie dívek)
Skok daleký (všechny kategorie dívek)
Skok vysoký (všechny kategorie chlapců)

3. kolo (Středa 18. 4. 2018)

Skok vysoký (všechny kategorie dívek)
60 metrů překážek (všechny kategorie chlapců)
Skok daleký (všechny kategorie chlapců)

4. kolo (Středa 25. 4. 2018)

400 metrů (potěr)
800 metrů (všechny ostatní kategorie)

Partneři: Česká Unie Sportu (www.cus-sportujsnami.cz), Hervis (www.hervis.cz)

[/tab]

[tab id=“tab1″]

[/tab]

[tab id=“tab2″]

[/tab]
[tab id=“tab3″]

[/tab]
[tab id=“tab4″]

[/tab]
[tab id=“tab8″]

Kategorie

Liga Škol je pro všechny kategorie. Předškolní děti mají pro svou kategorii vlastní disciplíny, které se nezapočítávají do hlavního závodu. Veškeré kategorie se ještě dělí podle pohlaví na chlapce a dívky. Pro kategorii je rozhodují rok narození, nikoliv věk nebo třída.

·         Předškolní (2011 a mladší)

·         Potěr (2009 a mladší)

·         Nejmladší žactvo (2007-2008)

·         Mladší žactvo (2005-2006)

·         Starší žactvo (2003-2004)

·         Dospělí (2002 a starší)

Hodnocení

Hodnotí se závodníci i školy. Za školu mohou závodit její žáci i zaměstnanci. Vyhodnocují se tři části, bez předškolní kategorie. Účastnit se mohou i závodníci bez školní příslušnosti, pouze nebudou počítáni do řazení škol.

·         Školy (základní i střední dohromady)

·         Jednotlivci (Vyhlášení prvních 3 závodníků v každé kategorii podle bodového součtu po všech 4 kolech)

·         Top 15 (Vyhlášení 15 nejlepší jednotlivců napříč všemi kategoriemi podle bodového součtu po všech 4 kolech)

Předškolní kategorie se vyhodnocují na každém kole rovnou na místě. Všichni předškolní závodníci budou odměněni. Závodníci se stejným bodovým ziskem se budou rozdělovat podle počtu lepších umístění (Počet prvních míst, v případě shody, počet druhých, apod.). V případě shodných bodů a shodných umístění se rozhoduje podle toho, čí kategorie byla početnější, toto pravidlo platí pouze pro TOP 15 kvůli na zakázku vyráběným pohárům.

Bodování

Bodování probíhá podle pravidel atletiky, v každé kategorii a na každé disciplíně bude vyhodnoceno prvních 10 závodníků s bodovým ohodnocením (11,9,8,7,6,5,4,3,2,1). Pro celkové vyhodnocení se sčítají body ze všech disciplín a to jak pro jednotlivce, tak i pro školy. Pokud dva či více závodníků dosáhnou stejného, dle pravidel atletiky, nerozlišitelného výkonu, získají stejný počet bodů. Například pokud dva závodníci obsadí 2. místo, oba obdrží 9 bodů a budou v pořadí zabírat 2. i 3. místo.

Přihlášky a startovné

Přihlášky při každém kole probíhají od 15:00 do 15:45, kdy závodníci musí nahlásit své jméno, rok narození a školu. Při přihlášení každý závodník musí uhradit startovné ve výši uvedené v propozicích, to platí na každém kole, bez ohledu na počet disciplín. Školy mohou hradit startovné za své žáky, to dokonce i dodatečně, ale vždy musí být uhrazeno do dalšího kola (na posledním kole na místě) a pouze po předchozí domluvě s pořadateli. Závodník se přihlášením zavazuje k tomu, že je skutečně žákem/zaměstnancem nahlášené školy, nastupuje do závodu na vlastní nebezpečí a uvedl pravdivý rok narození a jméno. Při každém přihlášení obdrží závodník startovní číslo, které je platné jen pro to jedno dané kolo a musí ho mít umístěné viditelně na hrudi.

Ostatní

V případě pochybení, například start jiného než nahlášeného závodníka apod. musí být řešeno okamžitě na místě s pořadateli, dodatečné protesty po skončení závodů nebudou uznány. Pokud se závodník, či zástupce školy nedostaví na vyhlášení, ceny propadají. Pořadatelé neručí za tiskové chyby ve výsledkách a za odložené věci na stadionu.

[/tab]
[tab id=“tab9″]

[/tab]
[/tabs]

Partneři závodu

 

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.