Kategorie: Novinky, Květen

Okresní běžecká liga - XV.ročník 2011 "O pohár Českolipského deníku"

Stáhnout►►►

Okresní běžecká liga - XV.ročník 2011 "O pohár Českolipského deníku"        
                                             
1. Ne 27.3.2010 Nový Bor   149 startujících 60 bodujících                                    
2. So 2.4.2010 Sosnová   114 startujících 58 bodujících                                    
3. Ne 3.4.2010 Jablonné    178 startujících 70 bodujících                                    
4. So 10.4.2010 Cvikov   122 startujících 59 bodujících                                
5. Pá 15.4.2010 Jablonné   51 startujících 46 bodujících                                
6. So 23.4.2010 Polevsko   63 startujících 34 bodujících                                
7. Ne 1.5. Radvanec   83 startujících 41 bodujících                                
8. So  8.5.2010 K. Šenov   112 startujících 38 bodujících                                
9. Pá 24.6.2010 Č. Lípa                                      
10. So 2.7.2010 Tuhaň                                      
11. Ne 11.9.2010 Cvikov                                      
12. So 17.9.2010 Zahrádky                                      
13 So 29.9.2010 K. Šenov                                      
14. So 8.10.2010 Doksy                                      
15. So 15.10.2010 Jablonné                                      
16. So 6.11.2010 Sosnová                                      
17. Ne  14.11.2010 Žandov                                      
                                             
Mladší žáci roč. nar.1998 - 1999                                      
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Stůj Radek 98 Cvikováček Cvikov 8 11 10,5 5 11 11 8 9                   8 81,5
2. Hlavatý Jan 98 AC Česká Lípa 11   16,5 11     11                     4 53,5
3. Vančura Lukáš 98 Cvikováček Cvikov 6 3 7,5 4 8 9                       6 43,5
4. Záhorský Samuel 99 Cvikov    9 12 9 9                         4 43
5. Vašák Milan 98 SKI Polevsko   1 1,5 2   8 7 6                   6 31,5
6. Touš Martin 99 Cvikováček Cvikov 7 5 9 6                           4 31
7. Dvořák Jindřich 98 Nový Oldřichov   7   8     9                     3 27
8. Janúšek Pavel 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.     13,5   11                         2 26,5
9. Bouchner Pavel 98 ZŠ Slovanka   0 0 1 7   6 5                   6 25
10. Janda Lukáš 98 AC Česká Lípa   6   7                           2 15
11. Dravon Jindra 98 AC Česká Lípa               11                   1 12
12. Arnold Ondřej 98 ZŠ U lesa 9                                 1 10
13. Janúšek Petr 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.         9                         1 10
14. Pavlovec Dan 00 AC Česká Lípa   8                               1 9
15. Divil Filip 98 Kamenický Šenov               8                   1 9
16. Myslík Petr 98 Česká Lípa   0   0     5                     3 8
17. Seifert Adam 99 ZŠ Prácheň               7                   1 8
18. Hylmar Jiří 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.     6                             1 7
19. Ryšavý Adam 99 Jablonné v Podj.     4,5                             1 5,5
20. Vrba Adam 99 AC Česká Lípa   4                               1 5
21. Kohout Jakub 99 Cvikováček Cvikov       3                           1 4
22. Bíb Filip 99 Jablonné v Podj.     3                             1 4
23. Fajtl Daniel 99 Jezvé   2                               1 3
24. Hrubý Lukáš 98 Česká Lípa     0                             1 1
                                             
Mladší žákyně roč. nar.1998- 1999                                      
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Majcherová Nikol 99 SKI Polevsko   11 16,5 11 11 11 11 11                   7 89,5
2. Fridrichová Monika 01 Tatran Jablonné v Podj. 11   10,5 8 9 9 9 11                   7 74,5
3. Kučerová Anna 99 TJ Jiskra Nový Bor 11   12 8 8 9 8 9                   7 72
4. Kuliková Jana 98 AC Česká Lípa 9 9   9     9                     4 40
5. Sihelníková Kristýna 98 SKI Polevsko   7 10,5       7                     3 27,5
6. Junková Věra 99 SKI Polevsko   8     6     8                   3 25
7. Coubalová Gabriela 99 AC Česká Lípa 8           6                     2 16
8. Oswaldová Eliška 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.     13,5                             1 14,5
9. Šedivá Kateřina 98 SK ZŠ Jablonné v Podj.         11                         1 12
10. Perglová Gabriela 98 SK ZŠ Jablonné v Podj.     9                             1 10
11. Pejšková Anežka 99 Jablonné v Podj.     7,5                             1 8,5
12. Jeřábková Nikol 01 Nový Bor       7                           1 8
13. Vančurová Sára 01 Cvikováček Cvikov         7                         1 8
14. Rylová Jana 98 Prácheň               7                   1 8
15. Davidová Nikola 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.     6                             1 7
16. Slaměná Alena 00 Žandov         5                         1 6
17. Adamová Lucie 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.     1,5   2                         2 5,5
18. Demeterová Marie 98 Jablonné v Podj.     4,5                             1 5,5
19. Neckařová Kateřina 00 Cvikováček Cvikov         4                         1 5
20. Davidová Kateřina 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.     3                             1 4
21. Jakobi Natálie 00 Cvikováček Cvikov         3                         1 4
22. Kimová Gabriela 99 Jablonné v Podj.     0                             1 1
23. Miková Marie 98 Jablonné v Podj.     0                             1 1
                                             
Starší žáci roč.nar. 1996 - 1997                                      
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Dostál Tomáš 97 Cvikováček Cvikov 6 5 13,5 7 9 9 11 9                   8 77,5
2. Tomášek Jan 96 BS Nový Bor 9 7       11   11                   4 42
3. Stupka Patrik 96 AC Česká Lípa 11 8   9                           3 31
4. Bily Petr 96 SK ZŠ Jablonné v Podj.     16,5   11                         2 29,5
5. Bekr Radek 97 AC Česká Lípa 8 9   8                           3 28
6. Petr Ondřej 97 AC Česká Lípa   11   11                           2 24
7. Němec Aleš 96 Jablonné v Podj.     7,5   8                         2 17,5
8. Fiala Tomáš 97 AC Česká Lípa 7 6                               2 15
9. Kima Ludvík 97 Jablonné v Podj.     12                             1 13
10. Kovalev Zbyněk 97 SK ZŠ Jablonné v Podj.     10,5                             1 11,5
11. Hlubuček Tomáš 97 AC Česká Lípa 3     5                           2 10
12. Miko Štefan 97 Jablonné v Podj.     9                             1 10
13. Fojt Vladislav 97 BS Nový Bor               8                   1 9
14. Chvátil Emanuel 96 Nový Oldřichov               7                   1 8
15. Stupka Václav 97 AC Česká Lípa 5                                 1 6
16. Branda Daniel 93 ZŠ U lesa 4                                 1 5
                                             
Starší žákyně roč. nar. 1996 - 1997                                      
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Černá Daniela 96 AC Česká Lípa 11 11 13,5 9 11   11 11                   7 84,5
2. Kostenková Martina 97 Cvikov   7 9 4 9 11 9 9                   7 65
3. Hrochová Tereza 96 AC Česká Lípa     16,5 11                           2 29,5
4. Michutová Viktorie 96 TJ Jiskra Nový Bor 8   12 5                           3 28
5. Bendová Daniela 97 AC Česká Lípa 9 9   7                           3 28
6. Valentová Kateřina 96 SK ZŠ Jablonné v Podj.     10,5   8                         2 20,5
7. Svobodová Anna 97 SK ZŠ Jablonné v Podj.     6   11                         2 19
8. Trčová Jana 96 AC Česká Lípa   8   6                           2 16
9. Adamová Marika 96 Jablonné v Podj.     3   6                         2 11
10. Kalvová Šárka 97 AC Česká Lípa       8                           1 9
11. Sejkorová Michaela 97 Cvikováček Cvikov     7,5                             1 8,5
12. Biháriová Klaudie 96 Jablonné v Podj.         7                         1 8
13. Koutenská Kateřina 96 Česká Lípa   6                               1 7
14. Vietzová Kristýna 97 Jablonné v Podj.         5                         1 6
15. Janúšková Jitka 97 Jablonné v Podj.     4,5                             1 5,5
16. Svobodová Michaela 96 Jablonné v Podj.     1,5                             1 2,5
17. Zimová Jaroslava 96 Jablonné v Podj.     0                             1 1
                                             
Dorostenci roč. nar. 1994 - 1995, junioři roč. nar. 1992 - 1993                              
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Smitka Matěj 95 AC Česká Lípa 11 11 16,5                             3 41,5
2. Dvořák David 94 BS Nový Bor 9 9           11                   3 32
3. Kima Jiří 95 Jablonné v Podj.     10,5   11                         2 23,5
4. Miko Michal 95 Jablonné v Podj.     12   9                         2 23
5. Papík Roman 92 AC Česká Lípa   11   7                           2 20
6. Svoboda Tomáš 95 Jablonné v Podj.     13,5                             1 14,5
7. Zajíc Tomáš 95 Stráž p.Ralskem       11                           1 12
8. Šákr Vít 93 OK Nový Bor             11                     1 12
9. Ludvík Vojtěch 93 TJ Jiskra Nový Bor 9                                 1 10
10. Tuma Matouš 95 Jablonné v Podj.     9                             1 10
11. Pavlovec Jan 95 AC Česká Lípa   8                               1 9
12. Lang Ivo 94 Jablonné v Podj.     7,5                             1 8,5
                                             
Dorostenky roč. nar. 1994 - 1995, juniorky roč. nar. 1992 - 1993                              
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Hrdinová Jana 93 AC Česká Lípa 5 11 12 9 11 11 11 11                   8 89
2. Musilová Klára 92 TJ Jiskra Nový Bor 9 8 9 7 9                         5 47
3. Nováková Jana 93 AC Česká Lípa 4 9 16,5 11                           4 44,5
4. Hánová Zuzana 95 Česká Lípa 7     9   11                       3 30
5. Fléglová Anna 94 SK ZŠ Jablonné v Podj.     16,5   11                         2 29,5
6. Frydrychová Adéla 95 AC Česká Lípa 9 11                               2 22
7. Málková Markéta 94 AC Česká Lípa 8     11                           2 21
8. Půčková Olga 94 TJ Jiskra Nový Bor 7 8                               2 17
9. Havranová Bára 93 TJ Jiskra Nový Bor   6           8                   2 16
10. Hotovcová Zuzana 95 SK ZŠ Jablonné v Podj.     13,5                             1 14,5
11. Pastorková Nikola 95 SK ZŠ Jablonné v Podj.     12                             1 13
12. Skočovská Marie 95 AC Česká Lípa 11                                 1 12
13. Kupcová Zlata 92 SK ZŠ Jablonné v Podj.         11                         1 12
14. Bábová Michaela 95 SK ZŠ Jablonné v Podj.     10,5                             1 11,5
15. Charousková Lucie 94 Doksy             9                     1 10
16. Süssnerová Veronika 94 AC Česká Lípa   8                               1 9
17. Schaferová Kateřina 92 Jablonné v Podj.         8                         1 9
18. Lančová Zuzana 94 BS Nový Bor           8                       1 9
                                             
Muži roč. nar. 1991 - 1972                                        
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Németh Milan 78 AC Česká Lípa 11 11 13,5 9 11 9 11 11                   8 94,5
2. Dogaru Vasil 81 Swahil Beer Team Č.L. 5   10,5 8 5 4 7 8                   7 54,5
3. Hrdina Jakub 90 AC Česká Lípa 11   12   8   9                     4 44
4. Kolařík Tomáš 78 OK Nový Bor     16,5 11   11                       3 41,5
5. Jalovecký Michal 77 TJ Doksy 8 9       7   9                   4 37
6. Hochmut Jaroslav 79 Swahil Beer Team Č.L. 9 11                               2 22
7. Šmíd Jan 82 SKI Polevsko 7         8                       2 17
8. Vobr Marek 78 OK Nový Bor 6         5                       2 13
9. Kořínek Tomáš 90 OK Nový Bor             9                     1 10
10. Krejčí Michal 72 SKI Polevsko   8                               1 9
11. Jindra Pavel 78 Cvikov       8                           1 9
12. Jakobi Marek 78 Cvikováček Cvikov         6                         1 7
13. Janoušek Josef 84 SKI Polevsko           6                       1 7
14. Gabriel Luboš 82 Eko Volfartice           3                       1 4
15. Švarc Ondřej 83 TT Cyklorenova Cvikov             0                     1 1
                                             
Ženy roč. nar. 1991 a starší                                        
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Loudová Pavla 68 AC Česká Lípa 6 7 12 9 11 11 11 11                   8 86
2. Slaměná Ivana 84 AC Česká Lípa 11 11 10,5 11   9 11 11                   7 81,5
3. Čančíková Terezie 85 AC Česká Lípa 9 9   8   7 9 9                   6 57
4. Loubková Kateřina 66 AC Česká Lípa 9 11 16,5 9                           4 49,5
5. Loubková Ivana 81 AC Česká Lípa 11 9 13,5 11                           4 48,5
6. Bouchnerová Alena 74 AC Česká Lípa   7 7,5   9   8                     4 35,5
7. Hánová Jitka 71 AC Česká Lípa 3     8     7                     3 21
8. Grulichová Gabriela 81 AC Česká Lípa 8             8                   2 18
9. Pýchová Kateřina 74 Jablonné v Podj.         11                         1 12
10. Svitáková Hana 90 AC Česká Lípa     9                             1 10
11. Pilná Markéta 76 SKI Polevsko               9                   1 10
12. Matulová Laura 84 AC Česká Lípa 8                                 1 9
13. Grošaftová Lucie 81 Česká Lípa           8                       1 9
14. Svatošová Jana 75 AC Česká Lípa             8                     1 9
15. Myslíková Jitka 71 Česká Lípa 6     0                           2 8
16. Rusnoková Irena 79 SKI Polevsko           6                       1 7
17. Svitáková Alena 66 AC Česká Lípa             6                     1 7
18. Gittnerová Jana 73 SKI Polevsko           5                       1 6
                                             
Veterání roč. nar. 1971 a starší                                      
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Louda Petr 68 AC Česká Lípa 11 11 16,5 11 9 11 11 11                   8 99,5
2. Bufka Zdeněk 57 AC Česká Lípa 9 9 13,5 11   9 11 9                   7 78,5
3. Malý Jiří 53 AC Česká Lípa 8 8 10,5 9 7 7 8 7                   8 72,5
4. Šrachta Vladimír 60 Munro Sprint Cvikov 8 4 4,5 4 7 6 9 8                   8 58,5
5. Slaměný Oldřich 52 AC Česká Lípa 4 6 1,5 6 8 4 5 5                   8 47,5
6. Horáček Pavel 64 Česká Lípa 7   9 9   8 7                     5 45
7. Roudnický Milan 68 SK ZŠ Jablonné v Podj.   5 7,5 8 9                         4 33,5
8. Myslík Jaroslav 69 Česká Lípa 6 7   7     6 2                   5 33
9. Coubal Jiří 69 Rybárna Triton ČL 6   0 5   3 6                     5 25
10. Jíra Jaroslav 71 AC Česká Lípa   7       5 8                     3 23
11. Pražák Petr 71 TJ Doksy   8 12                             2 22
12. Suchý Pavel 69 Cyklorenova Cvikov 5   3 7     2                     4 21
13. Kašparec Petr 62 AC Česká Lípa 3   0   11   3                     4 21
14. Lenča Jiří 66 Lindava     6       4 6                   3 19
15. Málek Roman 67 AC Česká Lípa 7     6                           2 15
16. Kalvoda Břetislav 55 Munro Sprint Cvikov     0 2 6 1                       4 13
17. Prokůpek Luděk 55 TJ Doksy 2           0 4                   3 9
18. Sviták Miloslav 59 AC Česká Lípa 0 3   1     0                     4 8
19. Plecháček Jiří 44 Sokol Tuhaň 0 2       0 0 1                   5 8
20. Půček Pavel 68 TJ Jiskra Nový Bor   6                               1 7
21. Skočovský Petr 62 AC Česká Lípa 1     3                           2 6
22. Solnička Petr 60 AC Česká Lípa           2 1                     2 5
23. Tuťálek Vlastimil 61 TJ Doksy             0 3                   2 5
24. Loubek Bohumil 63 Cyklorenova Cvikov 0                                 1 1
25. Cajdl Robert 67 Nový Bor     0                             1 1
26. Doškář Boris   OK Nový Bor               0                   1 1
27. Berounský Jan 39 Liga 100 Česká Lípa               0                   1 1
                                             
Celkové  pořadí:                                          
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Louda Petr 68 AC Česká Lípa 11 11 16,5 11 9 11 11 11                   8 99,5
2. Németh Milan 78 AC Česká Lípa 11 11 13,5 9 11 9 11 11                   8 94,5
3. Majcherová Nikol 99 SKI Polevsko   11 16,5 11 11 11 11 11                   7 89,5
4. Hrdinová Jana 93 AC Česká Lípa 5 11 12 9 11 11 11 11                   8 89
5. Loudová Pavla 68 AC Česká Lípa 6 7 12 9 11 11 11 11                   8 86
6. Černá Daniela 96 AC Česká Lípa 11 11 13,5 9 11   11 11                   7 84,5
7. Stůj Radek 98 Cvikováček Cvikov 8 11 10,5 5 11 11 8 9                   8 81,5
8. Slaměná Ivana 84 AC Česká Lípa 11 11 10,5 11   9 11 11                   7 81,5
9. Bufka Zdeněk 57 AC Česká Lípa 9 9 13,5 11   9 11 9                   7 78,5
10. Dostál Tomáš 97 Cvikováček Cvikov 6 5 13,5 7 9 9 11 9                   8 77,5
11. Fridrichová Monika 01 Tatran Jablonné v Podj. 11   10,5 8 9 9 9 11                   7 74,5
12. Malý Jiří 53 AC Česká Lípa 8 8 10,5 9 7 7 8 7                   8 72,5
13. Kučerová Anna 99 TJ Jiskra Nový Bor 11   12 8 8 9 8 9                   7 72
14. Kostenková Martina 97 Cvikov   7 9 4 9 11 9 9                   7 65
15. Šrachta Vladimír 60 Munro Sprint Cvikov 8 4 4,5 4 7 6 9 8                   8 58,5
16. Čančíková Terezie 85 AC Česká Lípa 9 9   8   7 9 9                   6 57
17. Dogaru Vasil 81 Swahil Beer Team Č.L. 5   10,5 8 5 4 7 8                   7 54,5
18. Hlavatý Jan 98 AC Česká Lípa 11   16,5 11     11                     4 53,5
19. Loubková Kateřina 66 AC Česká Lípa 9 11 16,5 9                           4 49,5
20. Loubková Ivana 81 AC Česká Lípa 11 9 13,5 11                           4 48,5
      max. bodový zisk v závodě                                    

 

Vydáno: 9.5.2011 9:53 | 
Přečteno: 1070x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

Reklama

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

DJ pro každou akci!

DJ a moderátor, vlastní technika včetně světel.


Chcete u nás publikovat svůj článek, fotografie, videa či svou sportovní akci? Neváhejte nás kontaktovat na admin@clsport.cz

 

 

Vyhledávač

 

Facebook

 

 

Panel uživatele

Kategorie: Novinky, Květen

Okresní běžecká liga - XV.ročník 2011 "O pohár Českolipského deníku"

Stáhnout►►►

Okresní běžecká liga - XV.ročník 2011 "O pohár Českolipského deníku"        
                                             
1. Ne 27.3.2010 Nový Bor   149 startujících 60 bodujících                                    
2. So 2.4.2010 Sosnová   114 startujících 58 bodujících                                    
3. Ne 3.4.2010 Jablonné    178 startujících 70 bodujících                                    
4. So 10.4.2010 Cvikov   122 startujících 59 bodujících                                
5. Pá 15.4.2010 Jablonné   51 startujících 46 bodujících                                
6. So 23.4.2010 Polevsko   63 startujících 34 bodujících                                
7. Ne 1.5. Radvanec   83 startujících 41 bodujících                                
8. So  8.5.2010 K. Šenov   112 startujících 38 bodujících                                
9. Pá 24.6.2010 Č. Lípa                                      
10. So 2.7.2010 Tuhaň                                      
11. Ne 11.9.2010 Cvikov                                      
12. So 17.9.2010 Zahrádky                                      
13 So 29.9.2010 K. Šenov                                      
14. So 8.10.2010 Doksy                                      
15. So 15.10.2010 Jablonné                                      
16. So 6.11.2010 Sosnová                                      
17. Ne  14.11.2010 Žandov                                      
                                             
Mladší žáci roč. nar.1998 - 1999                                      
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Stůj Radek 98 Cvikováček Cvikov 8 11 10,5 5 11 11 8 9                   8 81,5
2. Hlavatý Jan 98 AC Česká Lípa 11   16,5 11     11                     4 53,5
3. Vančura Lukáš 98 Cvikováček Cvikov 6 3 7,5 4 8 9                       6 43,5
4. Záhorský Samuel 99 Cvikov    9 12 9 9                         4 43
5. Vašák Milan 98 SKI Polevsko   1 1,5 2   8 7 6                   6 31,5
6. Touš Martin 99 Cvikováček Cvikov 7 5 9 6                           4 31
7. Dvořák Jindřich 98 Nový Oldřichov   7   8     9                     3 27
8. Janúšek Pavel 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.     13,5   11                         2 26,5
9. Bouchner Pavel 98 ZŠ Slovanka   0 0 1 7   6 5                   6 25
10. Janda Lukáš 98 AC Česká Lípa   6   7                           2 15
11. Dravon Jindra 98 AC Česká Lípa               11                   1 12
12. Arnold Ondřej 98 ZŠ U lesa 9                                 1 10
13. Janúšek Petr 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.         9                         1 10
14. Pavlovec Dan 00 AC Česká Lípa   8                               1 9
15. Divil Filip 98 Kamenický Šenov               8                   1 9
16. Myslík Petr 98 Česká Lípa   0   0     5                     3 8
17. Seifert Adam 99 ZŠ Prácheň               7                   1 8
18. Hylmar Jiří 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.     6                             1 7
19. Ryšavý Adam 99 Jablonné v Podj.     4,5                             1 5,5
20. Vrba Adam 99 AC Česká Lípa   4                               1 5
21. Kohout Jakub 99 Cvikováček Cvikov       3                           1 4
22. Bíb Filip 99 Jablonné v Podj.     3                             1 4
23. Fajtl Daniel 99 Jezvé   2                               1 3
24. Hrubý Lukáš 98 Česká Lípa     0                             1 1
                                             
Mladší žákyně roč. nar.1998- 1999                                      
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Majcherová Nikol 99 SKI Polevsko   11 16,5 11 11 11 11 11                   7 89,5
2. Fridrichová Monika 01 Tatran Jablonné v Podj. 11   10,5 8 9 9 9 11                   7 74,5
3. Kučerová Anna 99 TJ Jiskra Nový Bor 11   12 8 8 9 8 9                   7 72
4. Kuliková Jana 98 AC Česká Lípa 9 9   9     9                     4 40
5. Sihelníková Kristýna 98 SKI Polevsko   7 10,5       7                     3 27,5
6. Junková Věra 99 SKI Polevsko   8     6     8                   3 25
7. Coubalová Gabriela 99 AC Česká Lípa 8           6                     2 16
8. Oswaldová Eliška 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.     13,5                             1 14,5
9. Šedivá Kateřina 98 SK ZŠ Jablonné v Podj.         11                         1 12
10. Perglová Gabriela 98 SK ZŠ Jablonné v Podj.     9                             1 10
11. Pejšková Anežka 99 Jablonné v Podj.     7,5                             1 8,5
12. Jeřábková Nikol 01 Nový Bor       7                           1 8
13. Vančurová Sára 01 Cvikováček Cvikov         7                         1 8
14. Rylová Jana 98 Prácheň               7                   1 8
15. Davidová Nikola 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.     6                             1 7
16. Slaměná Alena 00 Žandov         5                         1 6
17. Adamová Lucie 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.     1,5   2                         2 5,5
18. Demeterová Marie 98 Jablonné v Podj.     4,5                             1 5,5
19. Neckařová Kateřina 00 Cvikováček Cvikov         4                         1 5
20. Davidová Kateřina 99 SK ZŠ Jablonné v Podj.     3                             1 4
21. Jakobi Natálie 00 Cvikováček Cvikov         3                         1 4
22. Kimová Gabriela 99 Jablonné v Podj.     0                             1 1
23. Miková Marie 98 Jablonné v Podj.     0                             1 1
                                             
Starší žáci roč.nar. 1996 - 1997                                      
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Dostál Tomáš 97 Cvikováček Cvikov 6 5 13,5 7 9 9 11 9                   8 77,5
2. Tomášek Jan 96 BS Nový Bor 9 7       11   11                   4 42
3. Stupka Patrik 96 AC Česká Lípa 11 8   9                           3 31
4. Bily Petr 96 SK ZŠ Jablonné v Podj.     16,5   11                         2 29,5
5. Bekr Radek 97 AC Česká Lípa 8 9   8                           3 28
6. Petr Ondřej 97 AC Česká Lípa   11   11                           2 24
7. Němec Aleš 96 Jablonné v Podj.     7,5   8                         2 17,5
8. Fiala Tomáš 97 AC Česká Lípa 7 6                               2 15
9. Kima Ludvík 97 Jablonné v Podj.     12                             1 13
10. Kovalev Zbyněk 97 SK ZŠ Jablonné v Podj.     10,5                             1 11,5
11. Hlubuček Tomáš 97 AC Česká Lípa 3     5                           2 10
12. Miko Štefan 97 Jablonné v Podj.     9                             1 10
13. Fojt Vladislav 97 BS Nový Bor               8                   1 9
14. Chvátil Emanuel 96 Nový Oldřichov               7                   1 8
15. Stupka Václav 97 AC Česká Lípa 5                                 1 6
16. Branda Daniel 93 ZŠ U lesa 4                                 1 5
                                             
Starší žákyně roč. nar. 1996 - 1997                                      
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Černá Daniela 96 AC Česká Lípa 11 11 13,5 9 11   11 11                   7 84,5
2. Kostenková Martina 97 Cvikov   7 9 4 9 11 9 9                   7 65
3. Hrochová Tereza 96 AC Česká Lípa     16,5 11                           2 29,5
4. Michutová Viktorie 96 TJ Jiskra Nový Bor 8   12 5                           3 28
5. Bendová Daniela 97 AC Česká Lípa 9 9   7                           3 28
6. Valentová Kateřina 96 SK ZŠ Jablonné v Podj.     10,5   8                         2 20,5
7. Svobodová Anna 97 SK ZŠ Jablonné v Podj.     6   11                         2 19
8. Trčová Jana 96 AC Česká Lípa   8   6                           2 16
9. Adamová Marika 96 Jablonné v Podj.     3   6                         2 11
10. Kalvová Šárka 97 AC Česká Lípa       8                           1 9
11. Sejkorová Michaela 97 Cvikováček Cvikov     7,5                             1 8,5
12. Biháriová Klaudie 96 Jablonné v Podj.         7                         1 8
13. Koutenská Kateřina 96 Česká Lípa   6                               1 7
14. Vietzová Kristýna 97 Jablonné v Podj.         5                         1 6
15. Janúšková Jitka 97 Jablonné v Podj.     4,5                             1 5,5
16. Svobodová Michaela 96 Jablonné v Podj.     1,5                             1 2,5
17. Zimová Jaroslava 96 Jablonné v Podj.     0                             1 1
                                             
Dorostenci roč. nar. 1994 - 1995, junioři roč. nar. 1992 - 1993                              
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Smitka Matěj 95 AC Česká Lípa 11 11 16,5                             3 41,5
2. Dvořák David 94 BS Nový Bor 9 9           11                   3 32
3. Kima Jiří 95 Jablonné v Podj.     10,5   11                         2 23,5
4. Miko Michal 95 Jablonné v Podj.     12   9                         2 23
5. Papík Roman 92 AC Česká Lípa   11   7                           2 20
6. Svoboda Tomáš 95 Jablonné v Podj.     13,5                             1 14,5
7. Zajíc Tomáš 95 Stráž p.Ralskem       11                           1 12
8. Šákr Vít 93 OK Nový Bor             11                     1 12
9. Ludvík Vojtěch 93 TJ Jiskra Nový Bor 9                                 1 10
10. Tuma Matouš 95 Jablonné v Podj.     9                             1 10
11. Pavlovec Jan 95 AC Česká Lípa   8                               1 9
12. Lang Ivo 94 Jablonné v Podj.     7,5                             1 8,5
                                             
Dorostenky roč. nar. 1994 - 1995, juniorky roč. nar. 1992 - 1993                              
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Hrdinová Jana 93 AC Česká Lípa 5 11 12 9 11 11 11 11                   8 89
2. Musilová Klára 92 TJ Jiskra Nový Bor 9 8 9 7 9                         5 47
3. Nováková Jana 93 AC Česká Lípa 4 9 16,5 11                           4 44,5
4. Hánová Zuzana 95 Česká Lípa 7     9   11                       3 30
5. Fléglová Anna 94 SK ZŠ Jablonné v Podj.     16,5   11                         2 29,5
6. Frydrychová Adéla 95 AC Česká Lípa 9 11                               2 22
7. Málková Markéta 94 AC Česká Lípa 8     11                           2 21
8. Půčková Olga 94 TJ Jiskra Nový Bor 7 8                               2 17
9. Havranová Bára 93 TJ Jiskra Nový Bor   6           8                   2 16
10. Hotovcová Zuzana 95 SK ZŠ Jablonné v Podj.     13,5                             1 14,5
11. Pastorková Nikola 95 SK ZŠ Jablonné v Podj.     12                             1 13
12. Skočovská Marie 95 AC Česká Lípa 11                                 1 12
13. Kupcová Zlata 92 SK ZŠ Jablonné v Podj.         11                         1 12
14. Bábová Michaela 95 SK ZŠ Jablonné v Podj.     10,5                             1 11,5
15. Charousková Lucie 94 Doksy             9                     1 10
16. Süssnerová Veronika 94 AC Česká Lípa   8                               1 9
17. Schaferová Kateřina 92 Jablonné v Podj.         8                         1 9
18. Lančová Zuzana 94 BS Nový Bor           8                       1 9
                                             
Muži roč. nar. 1991 - 1972                                        
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Németh Milan 78 AC Česká Lípa 11 11 13,5 9 11 9 11 11                   8 94,5
2. Dogaru Vasil 81 Swahil Beer Team Č.L. 5   10,5 8 5 4 7 8                   7 54,5
3. Hrdina Jakub 90 AC Česká Lípa 11   12   8   9                     4 44
4. Kolařík Tomáš 78 OK Nový Bor     16,5 11   11                       3 41,5
5. Jalovecký Michal 77 TJ Doksy 8 9       7   9                   4 37
6. Hochmut Jaroslav 79 Swahil Beer Team Č.L. 9 11                               2 22
7. Šmíd Jan 82 SKI Polevsko 7         8                       2 17
8. Vobr Marek 78 OK Nový Bor 6         5                       2 13
9. Kořínek Tomáš 90 OK Nový Bor             9                     1 10
10. Krejčí Michal 72 SKI Polevsko   8                               1 9
11. Jindra Pavel 78 Cvikov       8                           1 9
12. Jakobi Marek 78 Cvikováček Cvikov         6                         1 7
13. Janoušek Josef 84 SKI Polevsko           6                       1 7
14. Gabriel Luboš 82 Eko Volfartice           3                       1 4
15. Švarc Ondřej 83 TT Cyklorenova Cvikov             0                     1 1
                                             
Ženy roč. nar. 1991 a starší                                        
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Loudová Pavla 68 AC Česká Lípa 6 7 12 9 11 11 11 11                   8 86
2. Slaměná Ivana 84 AC Česká Lípa 11 11 10,5 11   9 11 11                   7 81,5
3. Čančíková Terezie 85 AC Česká Lípa 9 9   8   7 9 9                   6 57
4. Loubková Kateřina 66 AC Česká Lípa 9 11 16,5 9                           4 49,5
5. Loubková Ivana 81 AC Česká Lípa 11 9 13,5 11                           4 48,5
6. Bouchnerová Alena 74 AC Česká Lípa   7 7,5   9   8                     4 35,5
7. Hánová Jitka 71 AC Česká Lípa 3     8     7                     3 21
8. Grulichová Gabriela 81 AC Česká Lípa 8             8                   2 18
9. Pýchová Kateřina 74 Jablonné v Podj.         11                         1 12
10. Svitáková Hana 90 AC Česká Lípa     9                             1 10
11. Pilná Markéta 76 SKI Polevsko               9                   1 10
12. Matulová Laura 84 AC Česká Lípa 8                                 1 9
13. Grošaftová Lucie 81 Česká Lípa           8                       1 9
14. Svatošová Jana 75 AC Česká Lípa             8                     1 9
15. Myslíková Jitka 71 Česká Lípa 6     0                           2 8
16. Rusnoková Irena 79 SKI Polevsko           6                       1 7
17. Svitáková Alena 66 AC Česká Lípa             6                     1 7
18. Gittnerová Jana 73 SKI Polevsko           5                       1 6
                                             
Veterání roč. nar. 1971 a starší                                      
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Louda Petr 68 AC Česká Lípa 11 11 16,5 11 9 11 11 11                   8 99,5
2. Bufka Zdeněk 57 AC Česká Lípa 9 9 13,5 11   9 11 9                   7 78,5
3. Malý Jiří 53 AC Česká Lípa 8 8 10,5 9 7 7 8 7                   8 72,5
4. Šrachta Vladimír 60 Munro Sprint Cvikov 8 4 4,5 4 7 6 9 8                   8 58,5
5. Slaměný Oldřich 52 AC Česká Lípa 4 6 1,5 6 8 4 5 5                   8 47,5
6. Horáček Pavel 64 Česká Lípa 7   9 9   8 7                     5 45
7. Roudnický Milan 68 SK ZŠ Jablonné v Podj.   5 7,5 8 9                         4 33,5
8. Myslík Jaroslav 69 Česká Lípa 6 7   7     6 2                   5 33
9. Coubal Jiří 69 Rybárna Triton ČL 6   0 5   3 6                     5 25
10. Jíra Jaroslav 71 AC Česká Lípa   7       5 8                     3 23
11. Pražák Petr 71 TJ Doksy   8 12                             2 22
12. Suchý Pavel 69 Cyklorenova Cvikov 5   3 7     2                     4 21
13. Kašparec Petr 62 AC Česká Lípa 3   0   11   3                     4 21
14. Lenča Jiří 66 Lindava     6       4 6                   3 19
15. Málek Roman 67 AC Česká Lípa 7     6                           2 15
16. Kalvoda Břetislav 55 Munro Sprint Cvikov     0 2 6 1                       4 13
17. Prokůpek Luděk 55 TJ Doksy 2           0 4                   3 9
18. Sviták Miloslav 59 AC Česká Lípa 0 3   1     0                     4 8
19. Plecháček Jiří 44 Sokol Tuhaň 0 2       0 0 1                   5 8
20. Půček Pavel 68 TJ Jiskra Nový Bor   6                               1 7
21. Skočovský Petr 62 AC Česká Lípa 1     3                           2 6
22. Solnička Petr 60 AC Česká Lípa           2 1                     2 5
23. Tuťálek Vlastimil 61 TJ Doksy             0 3                   2 5
24. Loubek Bohumil 63 Cyklorenova Cvikov 0                                 1 1
25. Cajdl Robert 67 Nový Bor     0                             1 1
26. Doškář Boris   OK Nový Bor               0                   1 1
27. Berounský Jan 39 Liga 100 Česká Lípa               0                   1 1
                                             
Celkové  pořadí:                                          
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. úč.b. celkem
1. Louda Petr 68 AC Česká Lípa 11 11 16,5 11 9 11 11 11                   8 99,5
2. Németh Milan 78 AC Česká Lípa 11 11 13,5 9 11 9 11 11                   8 94,5
3. Majcherová Nikol 99 SKI Polevsko   11 16,5 11 11 11 11 11                   7 89,5
4. Hrdinová Jana 93 AC Česká Lípa 5 11 12 9 11 11 11 11                   8 89
5. Loudová Pavla 68 AC Česká Lípa 6 7 12 9 11 11 11 11                   8 86
6. Černá Daniela 96 AC Česká Lípa 11 11 13,5 9 11   11 11                   7 84,5
7. Stůj Radek 98 Cvikováček Cvikov 8 11 10,5 5 11 11 8 9                   8 81,5
8. Slaměná Ivana 84 AC Česká Lípa 11 11 10,5 11   9 11 11                   7 81,5
9. Bufka Zdeněk 57 AC Česká Lípa 9 9 13,5 11   9 11 9                   7 78,5
10. Dostál Tomáš 97 Cvikováček Cvikov 6 5 13,5 7 9 9 11 9                   8 77,5
11. Fridrichová Monika 01 Tatran Jablonné v Podj. 11   10,5 8 9 9 9 11                   7 74,5
12. Malý Jiří 53 AC Česká Lípa 8 8 10,5 9 7 7 8 7                   8 72,5
13. Kučerová Anna 99 TJ Jiskra Nový Bor 11   12 8 8 9 8 9                   7 72
14. Kostenková Martina 97 Cvikov   7 9 4 9 11 9 9                   7 65
15. Šrachta Vladimír 60 Munro Sprint Cvikov 8 4 4,5 4 7 6 9 8                   8 58,5
16. Čančíková Terezie 85 AC Česká Lípa 9 9   8   7 9 9                   6 57
17. Dogaru Vasil 81 Swahil Beer Team Č.L. 5   10,5 8 5 4 7 8                   7 54,5
18. Hlavatý Jan 98 AC Česká Lípa 11   16,5 11     11                     4 53,5
19. Loubková Kateřina 66 AC Česká Lípa 9 11 16,5 9                           4 49,5
20. Loubková Ivana 81 AC Česká Lípa 11 9 13,5 11                           4 48,5
      max. bodový zisk v závodě                                    

 

Vydáno: 9.5.2011 9:53 | 
Přečteno: 1070x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

 •  SunLight CMS