Loading...
FutsalHalovéHlavní

Karel Kruliš: Měli jsme brát tři body…

Třetí remízu za sebou uhráli Démoni Česká Lípa. Ta poslední se zrodila v Ostravě, kde své domácí zápasy hraje AC Gamaspol Jeseník. Domácí se ujali vedení, Démoni však dokázali ještě v prvním poločase srovnat. A to bylo, co se týká branek, vše. „Z pohledu venkovního zápasu je to plusový bod, ale jinak to vnímám jako ztrátu. Měli jsme brát body tři,“ říká českolipský trenér Karel Kruliš.

Česká Lípa se po pěti kolech drží na devátém místě s třemi body. „Tři první kola byla hodně těžká, ale vytěžili jsme bod za remízu v Litoměřicích (v prvních dvou zápasech Démoni prohráli těsně se Spartou a se Slavií – pozn. autora), potom přišel Třinec, kde jsme mohli brát tři body, ale také ztratit a teď další bod za remízu 3:3.“

Velká spokojenost panuje, co se týká jednotlivých postů, s brankářem Milenem Kirovem. „Co se týče výkonu brankáře Kirova není co dodat, stabilními výkony zápas od zápasu roste a je to základ úspěchu, i když i druhý gólman Sochurek má své kvality,“ vyzdvihuje trenér gólmana. Karel Kruliš si pochvaluje i obranu. „Naopak v té útočné fázi bychom potřebovali být více produktivní.“

Další utkání odehrají Démoni Česká Lípa 20. října, kdy nastoupí doma proti Helasu Brno, kterému se zatím moc nedaří a je na posledním místě, což by se nabízelo k zisku tří bodů, trenér však před tímto celkem varuje. „Jdeme do každého zápasu s tím, že chceme vyhrát. Zápas s Helasem ale nebude nijak lehký, postavení v tabulce nic neznamená. Pokud se Helas sejde v plné palbě, je hodně silný a poslední vzájemné souboje se vždy rozhodovaly na konci utkání. Očekávám stejný průběh i tentokrát.

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.