Karate Sport Relax vstoupil do sezony s 19 medailemi

0 65

Minulý víkend se karatisté  klubu SPORT RELAX  zúčastnili jako jediní zástupci Českolipska prvního nominačního Regionálního poháru pořádaného v Ústí nad Labem.

„Z turnaje jsme si odvezli celkem 19 cenných kovů –  čtyři  zlaté, pět stříbrných a deset  bronzových medailí,“ říká trenér Sport Relaxu Pavel Znamenáček. Tento velký počet medailí znamenal i celkové třetí místo z dvaceti zúčastněných týmů. „I dobrá atmosféra při cestě na turnaj přispěla  k velkému  úspěchu.“

Jako první nastoupili nejmladší závodníci, kde  se nejlépe vedlo Jakubovi Scholzovi , který si odvezl zlatou medaili. Stříbrnou  medailí se mohla mezi mládeží pochlubit  Natálie Pokorná. Bronzové medaile v silné konkurenci vybojovali  Petr Zítko a Kristýna Vorlíčková, pro oba závodníky je to skvělý start do sezóny.

V nejsilnější spojené kategorii kata dorost až senioři  si skvěle vedl Milan Zítko, který si odváží stříbrnou medaili . Podařilo se mu  porazit i reprezentanta ČR Matěje Říhu, což bylo velkým překvapením.  Dan Kühnel v nové kategorii dorostu mile překvapil a stříbrná medaile mu patří právem .

Bronzovou sadu medailí vybojovaly samé dívky  – Dagmar Suchá, Klára Stratilová, Barbora Vlčková, Adéla Šinerová, Marie Suchá a Barbora Znamenáčková.

Silná disciplína Českolipských – kata team se povedla  a zlato si domů vezli

  1. David Minárik, Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz
  2. Ondřej Kouba, Michal Eisenberger a Lukáš Grösser
  3. Anna Vorlíčková, Barbora Vlčková a Klára Stratilová

Stříbrnou medaili si odvezl tým dívek a chlapců

  1. Pavel Vácha, Jakub Fiala a Jakub Pevný
  2. Dagmar Suchá, Tereza Fabiánová a Marie Suchá.

Premiéru v týmu měla  děvčata ve složení Adéla Znamenáčková, Viktorie Vlčková  a Natálie Pokorná, které vybojovaly bronzovou medaili.

Poslední medailovou kategorii bylo kumite, zde startoval Matěj Kühn, který si  odvezl  bronzovou medailí.

odkaz na všechny fotky http://znami.rajce.idnes.cz/Regionalni_pohar_19.3.2016

Tagged with:

Podobné články