Loading...
Karate

Karate Sport Relax vstoupil do sezony s 19 medailemi

Minulý víkend se karatisté  klubu SPORT RELAX  zúčastnili jako jediní zástupci Českolipska prvního nominačního Regionálního poháru pořádaného v Ústí nad Labem.

„Z turnaje jsme si odvezli celkem 19 cenných kovů –  čtyři  zlaté, pět stříbrných a deset  bronzových medailí,“ říká trenér Sport Relaxu Pavel Znamenáček. Tento velký počet medailí znamenal i celkové třetí místo z dvaceti zúčastněných týmů. „I dobrá atmosféra při cestě na turnaj přispěla  k velkému  úspěchu.“

Jako první nastoupili nejmladší závodníci, kde  se nejlépe vedlo Jakubovi Scholzovi , který si odvezl zlatou medaili. Stříbrnou  medailí se mohla mezi mládeží pochlubit  Natálie Pokorná. Bronzové medaile v silné konkurenci vybojovali  Petr Zítko a Kristýna Vorlíčková, pro oba závodníky je to skvělý start do sezóny.

V nejsilnější spojené kategorii kata dorost až senioři  si skvěle vedl Milan Zítko, který si odváží stříbrnou medaili . Podařilo se mu  porazit i reprezentanta ČR Matěje Říhu, což bylo velkým překvapením.  Dan Kühnel v nové kategorii dorostu mile překvapil a stříbrná medaile mu patří právem .

Bronzovou sadu medailí vybojovaly samé dívky  – Dagmar Suchá, Klára Stratilová, Barbora Vlčková, Adéla Šinerová, Marie Suchá a Barbora Znamenáčková.

Silná disciplína Českolipských – kata team se povedla  a zlato si domů vezli

  1. David Minárik, Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz
  2. Ondřej Kouba, Michal Eisenberger a Lukáš Grösser
  3. Anna Vorlíčková, Barbora Vlčková a Klára Stratilová

Stříbrnou medaili si odvezl tým dívek a chlapců

  1. Pavel Vácha, Jakub Fiala a Jakub Pevný
  2. Dagmar Suchá, Tereza Fabiánová a Marie Suchá.

Premiéru v týmu měla  děvčata ve složení Adéla Znamenáčková, Viktorie Vlčková  a Natálie Pokorná, které vybojovaly bronzovou medaili.

Poslední medailovou kategorii bylo kumite, zde startoval Matěj Kühn, který si  odvezl  bronzovou medailí.

odkaz na všechny fotky http://znami.rajce.idnes.cz/Regionalni_pohar_19.3.2016

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.