Loading...
Reklamní sdělení

Jaro je tu, probuďte své tělo

Jaro se kvapem blíží a teploty o některých dnech ho už připomínají. Proto je potřeba probudit do nového roku také svoje tělo. Prostřednictvím My Fit´s club k tomu máte ideální příležitost. Připravilo totiž pro návštěvníky jedinečnou měsíční akci za necelých 1500 korun obsahující 10 vstupů po zhruba třiceti minutách, díky nimž dostanete tu nejlepší možnost relaxace spojené s cvičebním plánem. Akce již je aktuálně v provozu.

Trenérky navíc ochotně sestaví svým klientům na základě jejich požadavků plán jednotlivých cviků a určí tu jejich nejlepší možnou kombinaci. K dispozici je TRX, Pilates, Slender Life, Rolletic, Bosu, Power plate a další. Výhodou pro návštěvníky je, že nemusí chodit cvičit sami, ale mohou vzít kamaráda, přítele či jinou blízkou osobnost a čas trávený odpočinkovým cvičením si tak mohou ještě více zpříjemnit.

A co, že si vlastně pod těmito cizími názvy cviků a strojů představit? Tak například díky Slender Life si vyformujete své tělo bez sebemenší námahy a potu. Vše probíhá na tzv. rekondičních stolech. Stoly v podstatě cvičí za Vás a nahrazují tak gymnastická cvičení jako jsou např. aerobic, kalanetika, zumba atd. Jedna hodina na stolech nahradí šest hodin tradičního cvičení na podlaze. Jsou ideální především pro ty, kteří pracují v sedavém zaměstnání a často trpí rozlámáním či ztuhlostí.

Pokud chcete bezbolestně zapracovat na své váze, není nic lepšího než využít služeb masážního stroje Rolletic original. Pomocí tohoto masážního stroje se pomohou odstranit potíže s nadváhou (úbytek v centimetrech), artritidou (klouby budou pohyblivější a svaly se posílí), bolestmi v zádech, špatným prokrvením různých části těla, celulitidou, vodnatelností po porodu. Je to ideální odpočinek po práci nebo po namáhavém dnu.

Dále je tu nepříliš známý termín TRX. Touto třípísmennou zkratou označujeme závěsný posilovací systém, díky němuž dochází ke zpevnění postavy za pomoci vlastní váhy těla.

Proto neváhejte a doražte vyzkoušet tuto progresivní možnost relaxačního cvičení v přátelském a příjemném prostředí.

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.