Loading...
Triatlon

FOTO: Ivana Loubková: Můj cíl je obhajovat vítězství

Českolipská sportovní stálice, triatlonistka, duatlonistka a cyklistka Ivana Loubková má za sebou polovinu letošní sezony s několika velmi kvalitními výsledky.

Které tvoje letošní výsledky bys vyzdvihla v rámci závodů celé republiky?
Nejlepší výsledek jsem letos předvedla poprvé na mtb Author Český ráj a na ABB cup – mtb v Jizerských horách, kde jsem oba závody v silné konkurenci s přehledem vyhrála a další výborný výsledek mám z mtb Kolo pro život v Liberci, tam jsem sice byla až druhá, ale také v silné konkurenci a velkým náskokem před třetí.

A co se týká Českolipska?
V rámci okresu mohu hodnotit jako výborný výsledek první místo na duatlonu v Kytlici. Nevěděla jsem, že se mi může ještě podařit závod, kde jsou dva běhy 🙂

Co tě čeká v nejbližších týdnech?
Tuto sobotu mě čeká Malevil cup. Chystám se na závod, jak nejlépe umím a hned v neděli cesta k moři, abych zregenerovala první polovinu sezóny a připravila se na tradiční Tour de Feminin.

I podle výsledků se dá říci, že teď preferuješ kolo a až pak triatlon či duatlon?
Dávám přednost mtb cyklistice před silniční cyklistikou, takže je potom málo možností jít duatlon či triatlon. Ale chystám se v létě na nějaký triatlon v našem okolí. Jen zatím nevím, který to bude.

Máš ještě nějaký důležitý závod, na kterém se ti zatím v kariéře nepodařilo zvítězit a bude třeba pro tebe tou hlavní metou v následujících letech?
Jsem soudná a vím, že některé závody vyhrát nelze. Musela bych být profesionální cyklista a to by se neslučovalo s tím, co chci. Takže co jsem někdy vyhrát chtěla, to se povedlo a chtěla bych vítězství obhajovat. Což je někdy taky dost náročné. Takže tohle je můj cíl – obhajovat 🙂

Autor: Alexandr Neugebauer

ivana18 ivana17 ivana16 ivana15 ivana14 ivana13 ivana12 ivana11

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.