Loading...
StřelbaVenkovní

Forma manušických pistolářů je špičková

Sportovně střelecký klub Manušice o minulém víkendu pořádal tradiční pistolové závody pod názvem Prázdninová cena 2018.
I přes veliké teplo se nás sešlo dost a mohlo se rozhodnout, kdo se stane přeborníkem Libereckého kraje. Letos do Manušic putovaly dva tituly za disciplínu sportovní pistole 30+30 ran, jeden v dorostu získal Míra Langer, náš nováček, o kterém jste možná už slyšeli a pokud ne, tak o něm zajisté ještě mnohokrát uslyšíte, a druhý získala v ženách naše puškařská trenérka Šárka Hubená.

Tyto závody byly pro Dominika Hlavičku a již výše zmiňovaného Míru Langera výjimečné v tom, že na nich v neděli poprvé stříleli v disciplíně rychlopalná pistole dvakrát 30 ran a nutno uznat, že si oba vedli velice dobře. Ale na jejich ostříleného vrstevníka z Liberce Jirku Koprivnikara to nestačilo, ten se stal přeborníkem kraje ve smíšené kategorii, takže přestřílel i mnohem zkušenější a starší střelce, za což mu patří náš obdiv.

Zároveň si naši mladí střelci tímto závodem ověřili svou formu, která je po týdenním soustředění v Horním Cerekově poblíž Jihlavy špičková, takže na nastávající třetí kolo Českého poháru talentované mládeže jsou více než připraveni, takže jsme zvědaví, jak se kluci předvedou.

Za celé SSK Manušice děkujeme všem zúčastněným, ať už střelcům, trenérům nebo rozhodčím za víkend, který jsme si všichni užili a přinesl i nějaké to ovoce.

Autor:Hana Salavcová, SSK Manušice

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.