Loading...
FlorbalFotoFutsalHlavní

[FOTO] Pro démony ani florbalisty nedopadl tento víkend dobře

V pátek na palubovku v České Lípě dorazili hráči Helasu Brno. S 5 prohranými zápasy v úvodu sezóny stavěli 3 remízy Démony do role favorita. Jenže od začátku utkání nemohli domácí najít cestu do soupeřovi sítě. Po první půli odcházeli Démoni do šaten za stavu 0:3. Ale ani v 2. poločase zvrat nenastal a hosté jen upravili konečné skóre na 0:5 a odvezli si první výhru sezóny. Pro domácí fanoušky mohl být útěchou jen pohár z mistrovství světa v malé kopané, který dovezl Stanislav Bejda z Tuniska. Démoni Česká Lípa drží po 6 zápasech aktuálně 9. příčku v 1. futsalové lize. Tento týden se Démoni vydají do Vysokého Mýta.

V neděli se vydali hráči FBC 4CLEAN Česká Lípa do haly na Jižním Městě v Praze, kde nastoupili proti FAT PIPE Florbal Chodov. V 9. kole superligy, ale nedopadlo dobře ani pro fanoušky České Lípy, kdy pořadatelé odmítli fanouškům vstup s vlajkami a megafonem, ani pro českolipský tým. Skóre sice otevřeli už ve druhé minutě domácí, ale první třetinu končili hráči smírně za stavu 1:1, kdy v 17. minutě srovnal Jakub Novák.

Ve druhé třetině se vedení přelévalo, nejprve se ujali vedení domácí brankou Martina Pražana. Na to, ale reagoval Štěpán Slaný a následně Dominik Jansa poslal Českou Lípu do vedení. Ve 35. minutě, ale Daniel Maxa srovnal za Chodov. Poté už Českolipští postupně začali ztrácet, nejprve nevyužili přesilovku a druhou třetinu pak zakončili už se ztrátou za stavu 4:3.

Třetí třetina už byla už byla z pohledu skóre jednostrannou záležitostí a hráči Chodova nasázeli ještě dalších 6 branek a slavili tak vítězství výsledkem 10:3. Česká Lípa, tak aktuálně okupuje 12. příčku Tipsport Superligy. Tento týden se Českolipští vydají do Znojma.

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.