Čtyři medaile vytrvalců

0 54

V sobotu 11. února se v Jablonci sešli běžci již k 30. ročníku memoriálu Karla Líbala v běhu na 3000 m. Součástí tohoto závodu byl i krajský přebor v této disciplíně a chybět nemohli ani běžci AC Česká Lípa. A ani tentokrát se nevraceli z prázdnou. V kategorii juniorek zvítězila v krajském přeboru Adéla Veselá časem 11:19.57 min. V kategorii mužů doběhl třetí Ondřej Chour ve výborném čase 08:42.39 min. Další bronz přidala Štěpánka Bisová 11:19.56 min a stejné umístění vybojoval i starší žák Petr Stránský za 11:54.73 min. Ve veteránské kategorii nad 50 let doběhl v Líbalově memoriálu na druhém místě Petr Louda.

O další krajské medaile se budou snažit mladší žáci již tuto sobotu 18. února opět v jablonecké hale