Loading...
Atletika

City Cross Run 2017

Závodníci AC Česká Lípa zanechali výraznou stopu na druhém ročníku tohoto závody. V kategorii mužů na 16 km obsadil druhé místo Ondra Chour ve výborném čase 57:57 min. Na stupně vítězů ho doprovodil třetí Petr Cmunt, sedmý doběhl Filip Švácha a za příjemné překvapení lze označit 16 . místo dorostence Víta Nováčka.

V kategorii žen zůstala na této trati těsně pod stupni vítězů Štěpánka Bisová a páté místo obsadila Klára Ponikelská.

Na poloviční trati doběhla 4. mezi ženami mladší žákyně Kateřina Hadravová ve výborném čase 33:30 min.

Na stupně vítězů dosáhla dvojice ÁďoPáťa tj. Adéla Veselá a Patrik Stupka. I když díky zmatkům v této kategorii byly nejprve vyhlášeni na třetím místě, ve výsledcích jsou již správně druzí.

Počet startujících z našeho oddílu byl ještě vyšší, kompletní výsledky najdete na http://results.onlinesystem.cz/ResultsDetail/Index/?Id=905&trackId=1468 . Zapomenout bychom však neměli ani na ty, kteří se podíleli na organizaci závodu školních štafet, za svoji práci jednoznačně zaslouží poděkování.

V neděli startovala neúnavná Kačka Hadravová v 1. ročníku Běhu na Slavíček na 6,5 km a byla nejrychlejší juniorkou před Vendy Ryšavou.

S našimi vytrvalci bychom se měli opět setkat 14. října na tradičním Červeném okruhu v Doksech.

Úvodní fotografie: City Cross Run & Walk Czech Republic

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.