Loading...
Florbal

Čekají nás tvrdé bitvy o důležité bitvy, uvědomuje si trenérka Bartošová

U českolipského týmu je trenérka Lenka Bartošová druhým rokem. Po úspěšném tažení první ligou a následném postupu mezi elitu se její výběr neztrácí zatím ani tam. Po deseti zápasech má na svém kontě devět bodů a reálně může pomýšlet na účast v play-off. Musí však zvládnout blížící se sérii klíčových zápasů, které o jeho osudu napoví více.

Máte za sebou těžkou sérii venkovních zápasů, co vám dala?
Především zkušenosti, které budeme chtít prodat v dalších zápasech.

Který zápas byl nejméně povedený?
Myslím si, že s Chodovem. Z jiného pohledu mě mrzí zápas ve Znojmě, který byl výborně rozehraný, ale měli jsme z něj určitě vytěžit více.

A nejlepší?
Vyzdvihla bych zejména ten pohárový v Mladé Boleslavi. Výsledkově sice nebyl nic moc, ale herně určitě z naší strany nejlepší.

Je patrný markantní pokrok u některého z hráčů v porovnání s loňskem?
Předně bych řekla, že jsme jako tým šli nahoru. A jestli někdo speciálně, tak především Lukáš Mlejnek.

Honza Spilka se při své debutové sezoně v Áčku hned zařadil mezi opory a vybojoval si pozvánku do juniorské reprezentace. Očekávala jsi to?
Nepřekvapilo mě to. Akorát mě nyní mrzí, že s námi v týmu nebyl už během loňska. Má výborné předpoklady stát se skvělým hráčem. Aby této mety dosáhl, musí trénovat. Navíc se i řádně starat o své zdraví. Tuto sezonu na sobě maká skvěle a je to znát. Musí ještě odstranit pár chyb ve své hře a posbírat více zkušeností.

Máte za sebou deset kol Tipsport Superligy. Je něco co Tě překvapilo?
Myslím, že spíše ne. Alespoň nic zásadního.

Jste spokojeni v klubu se ziskem devíti bodů?
Před zápasem se Znojmem jsme určitě s osmi body spokojeni byli. Po něm už ale s devíti nejsme.

Čekají vás další zápasy s týmy převážně druhého sledu, co lze očekávat?
Očekávám ve všech z nich tvrdý souboj o body. Všichni tito následující soupeři je potřebují, ale my na tom nejsme jinak. Bude to bitva.

Pomůže vám k tomu návrat do domácího prostředí?
Ano. Po takové době už ty naše skvělé fanoušky zase potřebujeme. Při těch těžkých zápasech, v nichž je v sázce spousta bodů obzvláště. Doufám zároveň, že si k nám cestu do haly najde ještě více diváků.

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.