Atleti přivezli z Ostravy dvě finálová umístění.

0 47

O víkendu 18 a 19 února se v rok staré ostravské atletické hale sešli atletické naděje k mistrovství ČR dorosteneckých a juniorských kategorií. Výborné prostředí a kvalitní konkurence byly charakteristickými znaky mistrovství. Na start se spolu českou špičkou postavili i atleti AC Česká Lípa V sobotu nastoupila jako první k běhu na 3000 m dorostenka Štěpánka Bisová. Dlouho se držela vedoucí skupiny. V druhé polovině přeci jen bylo tempo velice rychlé a tak trochu docházely síly. I tak se časomíra v cíli zastavila u Štěpánky na velice kvalitním času 11:08,26 s, což znamenalo 12 místo a vylepšení osobního rekordu. Po dorostenkách nastoupili juniorky, kde v českolipském dresu běžela Adéla Veselá. Po rychlém začátku byla sice na konci startovního pole, postupně se ale prokousávala vpřed a výsledkem bylo pěkné osmé místo a čas 11:03,74 min.
V neděli se v koulařském sektoru představil dorostenec Jan Effler. V napínavé přetahované v prvních třech pokusech, se mu nejtěsnějším způsobem podařilo vybojovat osmé místo, které mu zajistilo finále. Zde už se sice nezlepšil, ale výkon 14,32 m a osmé místo je zatím nejlepším výsledkem toho závodníka na MČR.
Poslední únorový víkend vyvrcholí atletické halová sezona mistrovstvím ČR dospělých.

Tagged with:

Podobné články

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.