Loading...
Atletika

Atleti Chour a Effler úspěšní!

V sobotu 4. února se sešli v Jablonci nad Nisou mladí atleti libereckého kraje ke krajskému přeboru v hale. Na start se postavila i skupina atletů AC Česká Lípa a jak bývá zvykem, nevracela se s prázdnou. Nejlépe si vedl dorostenec Jan Effler, který zvítězil ve vrhu koulí v novém oddílovém rekordu 14,74 metru. Stříbrné medaile přidali dorostenci Ondřej Ponikelský v běhu na 800 m časem 2:24,86 a David Stoja ve skoku o tyči výkonem 310 cm.  Bronzovou medaili přivezl starší žák Petr Stránský v běhu na 60 m překážek, dorostenka Natálie Měkotová v běhu na 800 m za 2:41,78 min, a ve stejné disciplíně byl třetí i starší žák Vojtěch Špetlík za 2:32,19 min. A při troše štěstí mohla být bilance ještě lepší, jak naznačují čtyři čtvrtá místa

Vynikajícího výsledku dosáhl tuto středu na kvalitně obsazených mezinárodních halových závodech indoor Ostrava běžec Ondřej Chour, který obsadil v běhu na 1500 m druhé místo v čase 3:55,05 min.

Zmínit bychom měli i výborného veterána Petra Loudu, který na 5. halové středě 1. února v Jablonci nad Nisou obsadil 2. místo v běhu na 1500 m časem 4:49.76 min.

Další starty českolipských závodníků očekáváme již tuto sobotu, kdy se běží v jablonecké hale tradiční a dobře obsazený Líbalův Memoriál.

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.