Adéla Šinerová si vybojovala nominaci na mistrovství Evropy

0 119

O víkendu se v Karlových Varech konalo Mistrovství České republiky ve sportovním olympijském karate WKF. „Naše výkony nás vymrštily na 11. místo v úspěšnosti klubů. Naše malá výprava převálcovala silné kluby,“ byl spokojen trenér Sport Relaxu Česká Lípa Pavel Znamenáček.

Jeho svěřenkyně Adéla Šinerová byla v plné přípravě na MČR, která probíhala i 2x týdně v ranních hodinách spolu s Barborou Znamenáčkovou. „Vše se podařilo a po silném potlesku v hale získala zlato a vybojovala si nominaci na únorové mistrovství Evropy do Soči! Je to opravdu vybojovaná nominace na olympijské karate a také historický úspěch pro klub SPORT RELAX.“ Barbora Znamenáčková odcvičila na parádní bronzovou medaili v juniorkách a doplnila tak medailovou sérii z významných soutěží. Barbora se nominovala i v seniorkách, kde získala pro SPORT RELAX 5. místo.

David Kavalír měl skvělou sezónu a potvrdil to i bronzovou medailí v silné juniorské kategorii. Bohužel v kumite musel odstoupit, jelikož si poranil palec u nohy.Božena Pavlasová získala v kategorii Masters cenné 3. místo.

V kategoriích dorostu a juniorů si titul Vicemistrů ČR odvezl tým Sport Relaxu ve složení David Minárik, Jakub Vavřinčik a Sodkherlen Ulziiorshikh.

„Tým seniorek měl chuť na zlato a to před kamerami české televize, ale to nám překazilo zranění Nikoli Jůzové, která nenastoupila ani do individuální kategorie. Jako trenér jsem rozhodl, že jen zacvičíme kata,“ podotýká Znamenáček.

V kumite obstáli českolipští karatisté Sport Relaxu s těmito výsledky: Adéla Šinerová v dorostenkách 5. místo a Jan Klimeš v mužích též pátá příčka.

„V nedělních bojích žáků jsme si odvezli titul Vicemistryň ČR v kata týmu starších žákyň ve složení Vanesa Klimplová, Adéla Znamenáčková a Natálie Pokorná,“ dodává Znamenáček.

Mistrovství ČR FSKA 2017

Sport Relax – 1x zlato, 3x stříbro, 3x bronz celkem, celkové pořadí klubů 8.místo

1.místo Adéla Šinerová kata dorostenky

2.místo Vanesa Klimplová, Adéla Znamenáčková a Natálie Pokorná kata tým starší žákyně

2.místo David Minárik, Jakub Vavřinčík a Sodkherlen Ulziiorshikh kata tým junioři

2.místo Barbora Znamenáčková,Nikola Jůzová a Adéla Šinerová kata tým ženy

3.místo Barbora Znamenáčková kata juniorky

3.místo David Kavalír kata junioři

3.místo Božena Pavlasová kata master

5.místo Barbora Znamenáčková kata ženy

5.místo Adéla Šinerová kumite dorost do 47kg

5.místo David Kavalír kumite junioři do 76kg

5.místo Jan Klimeš kumite muži nad 84kg

7.místo Jan Křesálek kata mladší žáci 7-9let

Tagged with:

Podobné články

We are using Google Analytics

Please confirm, if you accept our Google Analytics tracking. You can also decline the tracking, so you can continue to visit our website without any data sent to Google Analytics.