3 medaile atletů

0 131

V sobotu 21. ledna se v jablonecké hale konal krajský přebor mužů a žen v atletice. Závodu se zúčastnila i skupina atletů AC Česká Lípa a výsledkem byly tři medaile. Stříbrnou medaili vybojoval ve vrhu koulí Jan Effler, který poslal 7,25 kg těžké náčiní do vzdálenosti 12,30 m. Bronz za skok o tyči přivezl Patrik Stupka za výkon 390 cm a stejný kov vybojovala i Štěpánka Bisová v běhu na 1500 m, která tuto trať uběhla za 5:09,28 minut. Dobře si vedla i řada dalších závodníků, z nichž mnozí budou startovat na mládežnických kategorií a tak i zde mají šanci na zisk některého z cenných kovů.